M. Majerové 752/4, Třebíč

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace

Horšího "doktora" jsem nepotkala.... přišla jsem k němu s rozšířeným exémem v podpaží a jamkách rukou a vůbec na nic se mě nezeptal a jeho názor je takový, že to mám z holení :D :D Jasně, na loketní jamce se běžně holím :D No děs, rychle mi cosi předepsal a šla sem pryč. Už nikdy!!!

Poprvé jsem k "panu doktorovi" přišla s vyrážkou na obličeji. Prohlédl mě jen zběžně a předepsal nějakou mastičku. Ta sice na krátkou dobu zabrala, ale jakmile jsem postižená místa přestala mazat, vyrážka se okamžitě vrátila. Když jsem za ním šla znovu pro papíry potřebné k odstranění mateřského znaménka, chtěla jsem se ho zeptat i na tohle, ovšem k tomu jsme se vůbec nedostali. Pan doktor totiž ve svých ordinačních hodinách v ordinaci nebyl a od další pacientky jsem se dozvěděla, že to je naprosto normální, že si běžně odejde během směny třeba nakoupit a je pryč i déle než hodinu. Čekala jsem v čekárně téměř 45 minut, ale "doktor" se opravdu ani neukázal. Když jsem k němu tedy zkusila přijít později, odmítl mi potřebné papíry vydat s tím, že odpoledne bere jen objednané pacienty (týden předtím mi po telefonu bylo řečeno, že jen kvůli těm papírům se objednávat nemusím). Byl na mě velmi sprostý a arogantní, jeho ordinační hodiny prý nejsou můj problém a řekl, ať už k němu příště ani nechodím. Tuhle jeho žádost velmi ráda dodržím a nepůjdu k němu, ani kdyby mi za návštěvu platil.
Důrazně před tímto "doktorem" VARUJI, jeho chování je naprosto nepřípustné.

Poprvé jsem se setkal s ,,panem doktorem" Kučíkem asi před deseti léty kdy už nějaký čas ,,léčil" mojí matku s růžovkou v obličeji.Já přišel s celkem výraznou skvrnou na levém spánku.Už po příchodu do ordinace bylo zjevné,že pan doktor není ten den zjevně ve své kůži.Posadil mě na židli jednu ruku mi položil na čelo druhou na zátylek a prudce mi otočil hlavou až mi křuplo za krkem a teprve mi došlo že si mojí hlavu otáčí aby lépe viděl.K mému úžasu všek prohlásil ,že tam vůbec nic nevidí.Otřesen tímto zážitkam i bolestí jsem vypadl z ordinace s tím,že už mě tam nikdo neuvidí ! Moje matka mu ovšem stále věřila je to přece ,,pan doktor" a dále jej i přes moje výhrady navštěvovala a nosila pravidelně nějakou pozornost v podobě kávy.....atd což pan doktor i jeho sestra vždy s úsměvem kladně přijímali.Její léčba probíhala pořád stejně a to tak že jí pořád měnil různé mastičky s efektem nula nebo mínus.S vysvětlením že, její nemoc je nevyléčitelná.Loni když už moje nešťastná matka měla celý obličej pokrytý různě velkými skvrnami nevzhledné a neustále loupající se kůže jsem to nevydržel o obrátil se o pomoc k paní doktokce Pavlasové z Třebíčské nemocnice která ji po prohlédnutí okamžitě hospitalizovala na svém lůžkovém oddělení. A výsledek? Změna během několika týdnů ne o sto ale o tisíc procent! Paní doktorce Pavlasové musím jestě poděkovat za přístup a špičkově odvedenou práci. A všem ostatním bych poradil aby se tomuhle povedenému,,panu doktorovi" ve svém vlastním zájmu vyhli velkým obloukem !!!

Můžu jen potvrdit předchozí hodnocení. Už to že je čekárna vždy prázdná o něčem svědčí ...
Inhed po vstupu výběr 30kč. Léčba stylem teď zkusíme třeba tuhle mast ... aniž by se nějak detailněji zabýval zjištěním příčiny, diagnóza z metru (mrknu a vidím).
Při každé návštěvě (ano návštěvě, o nějakém vyšetření není řeč) se snaží pacienta nějak znemožnit a přechytračit.

Souhlasím s názory ostatních v diskuzi, přístup "pana doktora" k pacientovi je neuvěřitelně arogantní a nezodpovědný. Pacientovi s problémem se téměř vysměje do očí a snaží se člověka přechytračit. K diagnostice problému ani nepotřebuje postižené místo vidět, nebo jej stačí ukázat už z "čekárny". Pokud si neví rady ( což je prakticky pokaždé ), tak posílá na jiná pracoviště, která někdy ani neexistují...nebo uvede, že se daným problémem raději nezabývá...Možná proto je poplatek vybírán už před vstupem do ordinace. V tomto případě je i hodnocení "velmi slabé" trochu přeceněné... Zdraví Gábina

Pan doktor je velmi slabý a možná i slabomyslný. Byla jsem u něj jednou s dítětem. Poprvé i naposledy. Pohled ze tří metrů a okamžité napsaní silné hormonální masti. I laik pozná, že tu něco není v pořádku. Přeji všem zdravý úsudek a zdraví. Zdraví Olča.

Osobně všem děkuji za to, že se veřejně vyjadřují ke zkušenostem s tímto lékařem. Hledal jsem na internetu kožního lékaře, protože má dcera nějaké potíže a po přečtení těchto komentářů se ani nebudu obtěžovat k němu chodit :-) a najdu rovnou někoho jiného. Díky všem a přeji doktorovi rychlou změnu smýšlení nebo rychlý krach či odchod do důchodu. :-))))

při anamnéze neměl "pan doktor" jakýkoliv zájem zjistit, co se mnou vlastně je. Příliš se zabývá tím, aby někoho přechytračil. Byl jsem tam asi 10 minut a pak jsme se dohodli, ze bude lepší když půjdu do nemocnice...

"Pan doktor" mě "léčil" pomocí mastičky 2 roky s pro mě, i pro něj neidentifikovatelnou vyrážkou. Před odběrem vzorku z kůže jsem navštívil jiného kožního specialistu, který po prvním ohledání okamžitě určil diagnózu a navrhl léčbu a mastičku, kterou jsem používal, označil jako to nejhorší, co jsem mohl udělat.
Chování "p. doktora" bylo často nevhodné a sestřička místo pozdravu vítá slovy:"30 Kč prosím." Za dobrou léčbu jim dám klidně víc, ale za to h... co udělali by se mohli chovat lépe. Tento člověk na doktorské křeslo prostě nepatří.

Pana doktora rozhodně nedoporučuji. Několikrát jsem u něj byla s podezřelým znamínkem - pan doktor se na mě podíval z jednoho metru a řekl, že to nic není. To mi nepříjde jako zodpovědný přístup.
Navíc pan doktor umí být velmi nepříjemný.