MUDr. Dalibor Oršulík

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí
Krajská nemocnice Liberec - Radiodiagnostické oddělení
Husova 10, Stráž pod Ralskem

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Nar. 1969, vystudována Lékařská fakulta UK v Plzni, od roku 2006 zaměstnanec Krajské nemocnice Liberec na Radio-diagnostickém oddělení, specialista na...

Skvělý mladý lékař! Empatický a zdvořilý přístup k pacientovi, vysoký stupeň odbornosti! Doporučuji všem napříč ČR. Jela jsem speciálně za ním do Liberce ze Středních Čech. Jeho diagnostika mého pochroumaného ramena z lyží byla naprosto přesná a následná léčba dopadla výborně. Z totálně "zamrzlého" ramena je 100% pohyblivost a nulová bolest!!! :))

Dnes jsem navštivila pana doktora , jsem moc nadčena přistupem k lidem, přijemny a moc pozorný k pacijentu ,potrebovala jsem udelat sono štitne žlazy, Vyšetření provádí velice důkladně moc srozumitelne mi vše vysvetlil ,napsal zpravu k mne obvodni doktorce, moc děkuji a přeji hodne spokojených pacientu,všem doporucuji

Na vyšetření jsem u pana doktora byla několikrát. Dokonce za ním v krizových situacích dojíždím až z Prahy. Jsem s ním velice spokojená. Vyšetření provádí velice důkladně a vše vám na rozdíl od jiných lékařů diagnostiků vysvětlí mluvou pro laika přijatelnou formou, že člověk všechno pochopí.

Zakládám toto hodnocení, protože jsem tohoto lékaře nenašla v seznamu. Jelikož je to můj manžel, tak můžu pravdivě říct, že jde o velice šikovného lékaře, který se věnuje diagnostice - rentgen, sonografie, ultrazvuk, magnetická rezonance, angiografie aj.
Ve svém oboru (UTZ) patří mezi nejnadanější. Pracuje rychle a bez chyb. Výborně komunikuje s pacienty a je na něm znát, že práce ho baví.