Dalibor Houfek

Praktický lékař Více

Jalubí 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 559, Jalubí

Podle mého názoru je to skvělý kékař a velmi dobrý odborník, který nic nezanedbá. K pacientům má citlivý a lidský přístup, proto si jej vážím nejen jako lékaře, ale i jako člověka.

To me dokaze nejvice rozcilit, kdyz tady nekdo napise "slysel jsem" nebo "Prý rikali" meli byste si to overit vsichni sami a osobne. Je mi jasne proc nekdo jako anonym napsal ze s infarktem nebo necim takovym by k nemu sel, protoze kazdy aspon trosku chytry clovek vi ze ma hned volat sanitku nebo jet do nemocnice na pohotovost.Pan doktor Houfek se snazi vyhovet tomu co potrebujete a kazdeho si vyslechne a pomuze vyresit vas problem!!! Pokud neco proti nemu mate prihlaste se k nekomu jinemu a starejte se o nej!!!

Pro mě je doktor Houfek nejlepší doktor jeho syn je taky doktorem na ARU v UH a ty komentáře jsou jenom zle jazyky které se neumí ani podepsat pod něco co napíší.
S pozdravem A Pavlica

Ja muzu pana doktora Houfka jen doporucit, protoze jako jednomu z mala lekaru zalezi na tom aby vam jakkoliv pomohl a ne jen o poplatek (jako jinym). Moc mi pomohl a ja ho doporucila take svojim blizskym.

Na některé lidi může paní doktorka působit trochu odtažitě ale mě i mému manželovi velmi pomohla s našimi problémy.
Doporučuji těm,kteří mají opravdu nějaký problém.

je hrozný,nikdo nechápe,jak muže dělat doktora pro Hame
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Pro mě je pan Houfek dobrým doktorem. Zřejmě to záleží na přístupu ....
Vždy mě vyšel vstříc a jak už zde bylo sděleno, léky mi vystavil i mimo pracovní dobu. Takže super.

odborník přes postel
Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod.