Oční lékařka
Otakara Kubína 179, Boskovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Moje maminka k paní doktorce chodila několik let. Má vážné problémy se zrakem, na jedno oko již téměř nevidí a na druhé pomalu, ale jistě slepla. K paní doktorce chodila a stěžovala si na bolest v očích, kvůli které ani nemohla spát a po důkladné prohlídce jí paní doktorka řekla, že se nedá nic dělat. Kdyby se nakonec nezeptala na jiný názor, bývala by již brzy oslepla úplně. Po návštěvě jiného doktora, který jí předepsal kapky na tlak v očích se zrak velmi zlepšil. Také jí kromě šedého zákalu objevili zelený zákal a naštěstí i zdravotní pojišťovna rychle zareagovala a odsouhlasila injekci na degenraci makuly, která je poslední šancí jak zastavit oslepnutí. Jak to dopadlo se paní doktorka rozhodně nedozví, protože by k ní maminka už nikdy nešla a já se rozhodla napsat tento komentář, aby se nestalo něco podobného i někomu jinému. Názory zde na paní doktorku jsou buďto velmi dobré, nebo velmi slabé, což mi přijde ještě více zarážející a smutné, protože se evidentně jedná o velmi dobrou specialistku.

K paní doktorce chodím již od dětství a mám ji velice ráda. Všetření nikdy nebylo nepříjemné. Paní doktorku mohu doporučit!

Velmi kvalitní péče o mého tátu při kombinaci zeleného a šedého zákalu, zařízený odvoz na operaci do Brna na kliniku. Vždy vstřícnost, úsměv, ochota - děkuji paní doktorce i sestřičce :) PK

Přišel jsem k p. doktorce s problémem, že mám v oku zapíchnuté skelné vlákno. Podívala se mi na oko přes přístroj - jen z přímého pohledu, prohlásila, že tam nic nevidí. Večer jsem skončil na pohotovosti v Brně u Svaté Anny, kde mi pan doktor vytáhl z oka 2 skelná vlákna. Pravda je, že mu to netrvalo minutu jako paní doktorce, ale cca. 20 minut pod modrým světlem.
Příště si zajdu rovnou někam jinam.

Paní doktorka je dobrá ochotná i moc hodná velice doporučuji Marková Věra

K paní doktorce chodím už asi 5 let a nemůžu si na nic stěžovat. Vždy je příjemně naladěná a myslím, že i po stránce odbornosti je výborná. Rovněž sestřička je velice smypatická.

Paní doktorka mě vyhodila s dvouletou dcerou se zcela zřetelným šilháním, že v tomto věku nelze dítě vyšetřit. Díky mé pediatričce a lékařům z dětské nemocnice v Brně dcera na oko vidí.

Velice příjemná, empatická, profesionální, vyslechne a poradí.