Dagmar Vymazalová, oční lékař Boskovice

MUDr. Dagmar Vymazalová

Uložit

Oční lékař Více

8 názor

Uložit


Adresa

Oční lékařka
Otakara Kubína 179, Boskovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

Moje maminka k paní doktorce chodila několik let. Má vážné problémy se zrakem, na jedno oko již téměř nevidí a na druhé pomalu, ale jistě slepla. K paní doktorce chodila a stěžovala si na bolest v očích, kvůli které ani nemohla spát a po důkladné prohlídce jí paní doktorka řekla, že se nedá nic dělat. Kdyby se nakonec nezeptala na jiný názor, bývala by již brzy oslepla úplně. Po návštěvě jiného doktora, který jí předepsal kapky na tlak v očích se zrak velmi zlepšil. Také jí kromě šedého zákalu objevili zelený zákal a naštěstí i zdravotní pojišťovna rychle zareagovala a odsouhlasila injekci na degenraci makuly, která je poslední šancí jak zastavit oslepnutí. Jak to dopadlo se paní doktorka rozhodně nedozví, protože by k ní maminka už nikdy nešla a já se rozhodla napsat tento komentář, aby se nestalo něco podobného i někomu jinému. Názory zde na paní doktorku jsou buďto velmi dobré, nebo velmi slabé, což mi přijde ještě více zarážející a smutné, protože se evidentně jedná o velmi dobrou specialistku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již od dětství a mám ji velice ráda. Všetření nikdy nebylo nepříjemné. Paní doktorku mohu doporučit!

P
Ověřený profil

Velmi kvalitní péče o mého tátu při kombinaci zeleného a šedého zákalu, zařízený odvoz na operaci do Brna na kliniku. Vždy vstřícnost, úsměv, ochota - děkuji paní doktorce i sestřičce :) PK

Ověřený profil

Přišel jsem k p. doktorce s problémem, že mám v oku zapíchnuté skelné vlákno. Podívala se mi na oko přes přístroj - jen z přímého pohledu, prohlásila, že tam nic nevidí. Večer jsem skončil na pohotovosti v Brně u Svaté Anny, kde mi pan doktor vytáhl z oka 2 skelná vlákna. Pravda je, že mu to netrvalo minutu jako paní doktorce, ale cca. 20 minut pod modrým světlem.
Příště si zajdu rovnou někam jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je dobrá ochotná i moc hodná velice doporučuji Marková Věra

J

K paní doktorce chodím už asi 5 let a nemůžu si na nic stěžovat. Vždy je příjemně naladěná a myslím, že i po stránce odbornosti je výborná. Rovněž sestřička je velice smypatická.

P

Paní doktorka mě vyhodila s dvouletou dcerou se zcela zřetelným šilháním, že v tomto věku nelze dítě vyšetřit. Díky mé pediatričce a lékařům z dětské nemocnice v Brně dcera na oko vidí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D

Velice příjemná, empatická, profesionální, vyslechne a poradí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti