Dagmar Remešová, gynekolog Skuteč

MUDr. Dagmar Remešová

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit


Adresa

B. Němcové 349, Skuteč
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
15 názorů

K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, udělá si na mě vždy čas, pokud potřebuji něco ihned, bohužel ale musím konstatovat, že ostatním mým kamarádkám jejich lékař odebírá jedno za rok krev, paní doktorka však jen ,,obyčejně' prohlédne. I když mám potíže, neprovede žádné vyšetření ani testy.


Milá paní doktorka, oceňuji její profesionální přístup, poradí a pomůže.
Jsem s ní vždy velice spokojená, přeji ji monoho úspěchů nejen v práci!!!


Ověřeny pacient

Je sice fajn.že paní doktorka je příjemná a milá,ale k čemu to,když neřeší vůbec problémy.ženský proberte se vždyt zdraví je to nejdůldžitější co máme.. mojí kamarádku paní Dr.Remešová 2 roky léčila antibiotikama na bolesti břicha ,i ultrazvukem ji prohlížela a závěr - vše v pořádku,uvidíme příště.. nedávno kamarádka zemřela na rakovinu,začalo to nejspíš vaječníkem a bohužel,když už nevěděla bolestí co s tím,jela do Chrudimě a tam zjistili že jsou metastázy po celém těle :( a to nebyla záležitost týdne nebo měsíce.. co s takovým doktorem.. nemám slov,život už jí to nevrátí.také s paní doktorkou vycházela velice dobře a byla s ní spokojená.. :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Zprvu jsem byla spokojená, dokud jsem nemusela řešit zdravotní obtíže. A ty mi tato lékařka zanedbala... Již delší dobu jsem měla cytologické vyšetření CIN II a CIN III /tedy nejtěžší předrakovinový stav rakoviny děložního čípku/, a na tuto skutečnost mě paní doktorka ani neupozornila, natož aby navrhala řešení pomocí konizace. Veškeré informace o mě má /např. že ve svých 33 letech nemám děti a chci je/ a i přesto můj vážný stav nijak neřešila. Ten začala IHNED řešit až lékařka který měla za ni zástup a ta mě poslala na okamžitý zákrok /2 dny po výsledcích cytologie/. Tento přístup a zanedbání takto vážné nemoci považuji za velmi důležité profesní selhání a vím, že touto lékařkou se již vyšetřovat nenechám. P.S. tato zkušenost není jen moje osobní. Poté co jsem se přítelkyni svěřila s mým problémem, potvrdila mi že ona sama si prošla tím samým. Takže jak vidno, nejsem jediná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Paní doktorka i sestra jsou naprosto skvělé. Dojíždím k nim už 7 let 60 kilometrů, ale vyplatí se mi to. Takové lékaře s jejich vlídným chováním, bych v okolí svého bydliště nenašla. Vždy mi pomohli a vždy se mi snaží vyjít vstříc! Škoda, že takovýchto lékařů je velmi málo ve všech oborech. Patří jim za to můj dík!


K

jsem sní velice spokojená, milá, příjemná, nic nenechá náhodě


M

na svém místě
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


fajn doktorka,ráda k ní chodím vždy pomuže.


N

sem u pani doktorky asi 5let bohuzel sem nespokojena.celou dobu mam problemy a nic nedela pripise jen leky a vse..mamka je sni spokojena ale bohuzel ja ne.je mila hodna ale bohuzel neumi poznat veci ktere jsou dulezite..:-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Doktorka na svém místě


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti