MUDr.

Dagmar Pavlíčková

Kontaktní informace

• Psychiatrická ambulance

Nádražní 663, 66442 Modřice, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• I

Navštěvuji paní doktorko už několik roků, mockrát mi pomohla. Vyslechne a je velmi dobrá i po odborné stránce. I.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Olga Fejlková
    Olga Fejlková
    Chrlické náměstí 2, Brno
    NEJLEPŠÍ DOKTORKA NA TÉTO ZEMI. <3 <3 <3 Opravdová doktorka srdcem. Každému se plně věnuje. Pracuje přesně.… Více

Bohunice, Brno

Bohunice, Brno

Jan Vybíhal
    Jan Vybíhal
    Vsetínská 20, Brno

Magdalena Freibergerová
    Magdalena Freibergerová
    U pošty 14, Brno
    Ta nejlepší doktorka na světě. Velmi citlivá, milá, příjemná. Ochotně všechno vysvětlí, poradí. Člověk může mluvit… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• I

• K

Paní doktorku si nemohu vynachválit, je velmi empatická a umí naslouchat. Každý krok v léčbě se mnou citlivě a podrobně konzultuje a pokud je třeba, navrhuje další možné varianty a řešení. Léčba díky její trpělivosti a starostlivosti úspěšně zabírá a pomalu se odrážím ode dna. Jako lékařce jí maximálně důvěřuji a mohu ji doporučit i dalším potenciálním pacientům.

• J

Příjemná, dovede vyslechnout problémy a poradit, velká spokojenost

• Super

• Velmi dobrý přístup k pacientům. Chodím k ní 8 let. Maimální spokojenost.

• Paní doktorka je velmi příjemná a dokáže člověku pomoci.

• R

Navtěvuji p. doktorku několik let a jsem s léčbou a přístupem velmi spokojená.

• E

navštěvuji p. doktorku5. let,jsem spokojena s přístupem i odborností