Dagmar Nowá, zubař

MUDr. Dagmar Nowá

Zubař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 35, Zásada
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Výborná zubařka, dobře poradí, dělá věci které mi nikdy žádný zubař nedělal... zubní kámen, zbroušení malinko uraženého zubu abych tam neměla "ostrou hranu". Všechno krásně vysvětlí a ukáže co a jak než něco dělá. Konečně se nebojím ale těším se na návštěvu :)


V
Ověřeny pacient

Vendula: S nepříjemným zážitkem se zubařem v dětství jsem ráda, že jsem měla možnost se k paní doktorce zaregistrovat. Osobně jsem spokojená a nadmíru spokojená s přístupem k dětem. Uvítala jsem registraci dcery a po sledování přístupu k malému dítěti (včetně ošetření se vším, co malé dítě dělá) můžu být za takovou paní zubařku moc a moc vděčná.


L
Ověřeny pacient

Já jsem k paní doktorce přestoupila s celou rodinou, a nemohu jinak než chválit. Myslím, že její přísnost na pacienty se mění posléze v ovoce, jelikož vám vždy názorně předvede jak člověk vůdči svému zdraví dokáže být značně nezodpovědný, což možná v počátku urazí, ale na konci nelze jinak než souhlasit. Všechny její zákroky jsou velice šetrné a kvalitně provedené, za což ještě jednou děkujeme.


Kvalitní stomatolog! Počina je preventní léčbou až po léčbu akutní! Kladný přístup k pacientům. Celá rodina je naprosto spokojená. Jsme rádi, že jí tu máme.


Mám bohužel špatné zkušenosti s paní doktorkou.Zničila mně 2 zuby,ve kterých mám po jejím zákroku zánět a můj nový lékař mně je musí vytrhnout.U prvního zubu mně po
vytržení nervu vyplnila jenom jeden kanálek ze dvou.Na tento zub pak posadila můstek.Po půl roce mně jde stále z dásně hnis .Druhý zub mně prorazila při istalaci čepu do zubu.Po delším období utrpení jsem si zajel do Prahy na jedno specializované zubní pracoviště a požádal o nezávislou kontrolu zubů.Bylo mně řečeno,že zdrojem problémů jsou tyto 2 zničené-zánětlivé zuby.
Našel jsem si nového zubního lékaře a ten rovněž při vstupní kontrole označil tyto
2 zuby za nutné řešit.Cena 2 nových můsků v důsledku vytržení 2 zničených zubů mně přijde asi na 30 tisíc korun.O ty peníze mně ani nejde.Nejhorší bylo období bolesti v dásní,otékání v obličeji a někdy v dásni,bolesti hlavy a další zdravotní potíže.Prostě taková beznaděj a paní doktorka hrála mrtvého brouka a že z její strany je všechno v pořádku.Z rengenů dásně je vše jasně patrné a paní doktorka musela vědět co zapřičinila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Milá,rychlá,svědomitá. Citlivý přístup k dětem. Všem doporučuji.


výborná zubařka, mám s ní jen dobré zkušenosti.


spokojenost bez výhrad


Ověřeny pacient

S touto paní doktorkou nemám dobré zkušenosti, byla velmi nepříjemná, zákroky byli velmi bolestí, než u mé stávající paní doktorky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Doporučuji je velmi vstřícná při práci jemná dělá vše pro zachránit zub než vezme do ruky kleště


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti