Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Mám velmi dobré zkušenosti. To že má ,,vyprodáno,, na 3 měsíce o něčem svědčí, lidé ji prostě chtějí, s arogancí jsem se u ní po dobu 17let co k ní chodím nesetkal ani jednou, opak je pravdou, milá, laskavá. Dnešní případ. Telefonicky, mohla by jste mi napsat kapky na alergii na seno, které jsem měl již vloni, pracuji mimo ČB. Odpověď. Ať si pro recept dnes někdo přijde. Super. Jinde to neznám

30 za preventivní prohlídku?! Jděte do háje vážená! Sestra arogantní nána, po několikerém upozornění že mi drží tu jejich brýlovou pomůcku pro vkládání dioptrií úplně nakřivo a já díky tomu stejně prd vidím, byla ještě protivná, nakonec ji od toho odehnala i sama doktorka. Bylo mi řečeno, že mi změří jen dioptrie na brýle, nikoliv na čočky, že to bych si musela zaplatit. O jejích profesních kvalitách také pochybuju, problém se kterým jsem za ní přišla stále přetrvává, takže mi vůbec nijak nepomohla, ba naopak. O příšerně dlouhé čekací době u lékaře ani nemluvě. Hledám si jiného lékaře!!! NEDOPORUČUJI nikomu návštěvu tohoto lékaře!

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná! Byla jsem u ní kvůli vyšetření ,jelikož jsem pomalu neviděla na krok,tak ,aby mi zjistila díky mému prvozáchytu diabetes I ,jestli jsou potíže trvalé,či dočasné a vše mi řádně vysvětlila .Samosebou mi poradila ,ať se objednám za půl roku na kontrolu . Nemohu si na nic stěžovat.Děkuji.

Paní doktorka byla vždy velmi milá a ochotná pomoci. Dříve jsme si u ní kupovala i čočky, měla tím pádem i jakési přednostní právo bez objednávání a čekání, zatímco objednaní pacienti čekali jistě tuze dlouho...vše bylo vykoupeno vyšší cenou čoček, proto jsem je začala kupovat na internetu, o čemž jsem před paní Dr. pomlčela, ale jistě pochopila. Po pár letech jsem šla na kontrolu a přeměření diopt. stále byla včetně sestřičky milá a ochotná jak ji pamatuji. Navíc jsem měla štěstí, že jsem nemusela nijak dlouho od objednání čekat:-)Jako na lékařku na ni nedám dopustit!

Taky pridam svou zkusenost s pani doktorkou, po dobu vysetreni byla v pohode, ale pak kdyz zjistila ze si objednavam cocky pres internet tak uz se sni nedalo skoro mluvit,kdyz sem pozadal sestricku jestli by mi nevypsala karticku ze pouzivam cocky, kterou potrebuju k ridicaku tak pani "mila" doktorka ji to zakazala stim ze kdyz si cocky objednavam pres net at napisu jim ze mi nic vypisovat nebude, tohle sem tak nejak v klidu presel, ale vrchol byl kdyz na otazku jaky cocky si mam koupit ( zhorsil se mi zrak ) mi bylo odpovezeno ze jaky chci ze je to name jaky mi budou vyhovovat.Timto ume pani doktorka skoncila a odchazim jinam, takhle se lekar chovat nemuze!!

Dobrý den,já za sebe můžu říct,že po 2návštěvách u paní doktorky ,jsem velice spokojená.Paní doktorka je milá a sestřička taky! Musím říct,že než jsem tam min.týden poprvé zavolala,jestli by mě vzali na kontrolu,po odeslání z oční pohotovosti,jsem nejdříve četla tyto recenze a volala s obavami,co mě čeká... Ale už do telefonu sestřička naprosto milá,vzali mě ještě týž den!A když jsem volala na další kontrolu,šla jsem hned druhý den ráno!Nevím,jak je to s čekáním na vyšetřní závažných problémů,já mám"jen"zánět spojivek,ale paní doktorka mě ochotně vzala,ikdyž jsem u ní neměla kartu,jelikož naštěstí zatím očního lékaře nepotřebuji.Ze svého vlastního povolání můžu říct,nečekejte,že se na vás budou všichni usmívat,když jste na ně nepříjemní,nebo možná máte pocit,že ten váš problém je ten,který se musí okamžitě řešit a všichni se zblázní...Ne,nezblázní a pokud by šlo o zdraví,žádný lékař vás neodmítne!!!Paní doktorce můžu poděkovat a sestřičce taky.A pokud tady,jak jsem četla někdo má problém s tím,že se v ordinaci vybírá poplatek 30kč za vyšetření-lidičky je rok 2010, už to tady máme nějakou dobu a z hlavy paní doktorky to rozhodně není!!!Nehledě na to,že pokud vím,tak lékařům,kteří toto rozhodnutí naší milé vlády porušovali a poplatky nevybírali,hrozily pokuty!!! Máme každý nárok na svůj vlastní názor,ale tohle je vážně jinde... Paní doktorko,Vám děkuji a opravdu můžu říct,že jsem velmi spokojená... V.N.

Za preventivní prohlídku vybírají 30,- Kč

Paní doktorka výborná, sice se u ní čeká, ale já si ráda počkám na dobrého doktora než přijdu na řadu hned u špatného :)

Mám s ní dobré zkušenosti. Jsem u ní již něco přes čtyři roky a je fakt v pohodě. Vyšetří mě a občas mě vezme i v dobu kdy nejsem objednaná. Na sestru si také nemůžu stěžovat i když jednou nebo dvakrát byla dost nepříjemná, asi neměla svůj den, taky po telefonu nic moc příjemná, ale to bude asi tí, že tam mají pořád narváno a tak proto nemá náladu..Jinak spokojenost :-)

Paní doktorka se velmi urazila když zjistila, že si kupuji čočky na internetu a ne u ní, z milé a sympatické doktorky se hned stala nevrlá, opovrhující očařka. Zřejmě jí jde jen o peníze. O sestřičce se vyjadřovat už vůbec nebudu.