Červenohrádecká 1559, Jirkov
Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

C

Za mě spokojenost :-)
V Chomutově mi řekli že mám lupenku a dali mi mastě, který vůbec nezabirali. Tato paní doktorka mi řekla že to lupenka není a předepsala mastičku pro které vyrážka zmizela a už se neobjevila...nevim jak bych vypadala teď kdybych k ni nezašla :-/

Paní doktorka hledá z knížek diagnózu, než vyťuká jedno slovo do počítače, tak uplyne půl hodiny. Horší je snad už jen sestra, která je nepříjemná, náladová a arogantní. Beru kartu a utíkám!

Dobrý den, rozhodně nedoporučuji!!! Přišla jsem za ní, že mám alergii na slunce. Jediné co mi na to řekla alergii na slunce má každý a choďte zahalená jak mám kruci v 35 stupňovém horku chodit zahalená?! Vůbec neuměla poradit chystám se do Chomutova ke kožní k ní mě, už nikdo nedostane.

S paní doktorkou nemám problém. Zatím vždy dobře poradila a úspěšně vyléčila.

Mě i mému příteli paní doktorka pomohla. Předtím jsem s vyrážkou u nosu chodila několik let do CV, kde mi byly dlouhodobě předepisovány kortikoidy, které sice pomohly, ovšem vyrážka se vždy vrátila v ještě horší formě. Až p.Dr.Drápková mi doporučila šetrnou zinkovou mast, která vyrážku postupně vyléčila a problémy jsem již nikdy neměla. Mému příteli vyléčila ekzém ve vlasech.

Nedoporučuji! Kamarádka k ní taky chodila a i když jsme neměli uplně ten samý problém, oběma nám vysvětlila, že na nemoc má vliv špatné počasí a tak dále a předepsala nám to samé. Podle mě se problémy pacientů moc nezabývá. zopakuje vám stejnou básničku, něco předepíše a nazdar! Nedoporučuji!

kdysi jsem byla jeji pacientkou, ne, ne, nedoporucuji. nepomohla a nevedela.

S paní doktorkou jsem byla velice nespokojená.Byla jsem u ní s ekzémem a paní doktorka se tvářila,jako bych měla něco nakažlivého.Sotva se mi na něj podívala.Předepisuje velmi drahé léky,které nepomáhají.Nebo raději nepředepíše nic a dá jen leták ať si to v lékárně koupím.Byla jsem u paní doktorky několikrát,když jsem měla vážný problém a špatně mi stanovila diagnozu.Opravdu nedoporučuji.....