Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Červenohrádecká 1559, Jirkov
Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem byla spokojená pomohla me i mému synovi. Jak s lupenkou tak s ekzémem ale nesmíte se jí zeptat aby vám poradila pro jinou osobu. Začala na mě křičet že nebude nikoho léčit na dálku atd. Teď jsem se dočetla že už tam není.


C
Ověřeny pacient

Za mě spokojenost :-)
V Chomutově mi řekli že mám lupenku a dali mi mastě, který vůbec nezabirali. Tato paní doktorka mi řekla že to lupenka není a předepsala mastičku pro které vyrážka zmizela a už se neobjevila...nevim jak bych vypadala teď kdybych k ni nezašla :-/


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka hledá z knížek diagnózu, než vyťuká jedno slovo do počítače, tak uplyne půl hodiny. Horší je snad už jen sestra, která je nepříjemná, náladová a arogantní. Beru kartu a utíkám!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dobrý den, rozhodně nedoporučuji!!! Přišla jsem za ní, že mám alergii na slunce. Jediné co mi na to řekla alergii na slunce má každý a choďte zahalená jak mám kruci v 35 stupňovém horku chodit zahalená?! Vůbec neuměla poradit chystám se do Chomutova ke kožní k ní mě, už nikdo nedostane.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou nemám problém. Zatím vždy dobře poradila a úspěšně vyléčila.


M
Ověřeny pacient

Mě i mému příteli paní doktorka pomohla. Předtím jsem s vyrážkou u nosu chodila několik let do CV, kde mi byly dlouhodobě předepisovány kortikoidy, které sice pomohly, ovšem vyrážka se vždy vrátila v ještě horší formě. Až p.Dr.Drápková mi doporučila šetrnou zinkovou mast, která vyrážku postupně vyléčila a problémy jsem již nikdy neměla. Mému příteli vyléčila ekzém ve vlasech.


K

Nedoporučuji! Kamarádka k ní taky chodila a i když jsme neměli uplně ten samý problém, oběma nám vysvětlila, že na nemoc má vliv špatné počasí a tak dále a předepsala nám to samé. Podle mě se problémy pacientů moc nezabývá. zopakuje vám stejnou básničku, něco předepíše a nazdar! Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

kdysi jsem byla jeji pacientkou, ne, ne, nedoporucuji. nepomohla a nevedela.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsem byla velice nespokojená.Byla jsem u ní s ekzémem a paní doktorka se tvářila,jako bych měla něco nakažlivého.Sotva se mi na něj podívala.Předepisuje velmi drahé léky,které nepomáhají.Nebo raději nepředepíše nic a dá jen leták ať si to v lékárně koupím.Byla jsem u paní doktorky několikrát,když jsem měla vážný problém a špatně mi stanovila diagnozu.Opravdu nedoporučuji.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti