Dagmar Dobrovolná, gynekolog Velké Bílovice

MUDr. Dagmar Dobrovolná

Uložit

Gynekolog Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mírová 1124, Velké Bílovice
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce chodím od své úplně první prohlídky a jsem za to nesmírně ráda. I když jsem v kabince vždy stejně nervózní, hned po vstupu to ze mě díky jejímu charismatu a příjemnému úsměvu opadne. Paní doktorka je velice milá, empatická, vždy vše podrobně vysvětlí, poradí a nemá problém s jakoukoli otázkou či alternativním způsobem pomoci, pokud o něj projevíte zájem. Jediné, co by bylo super zlepšit je způsob sdělení výsledků stěrů. Protože jsem přestěhovaná v jiném městě a nemůžu se dostavit pro výsledky osobně, přičemž volat skrze GDPR nelze, zaplatila jsem si e-mailový systém, který bezpečnou komunikaci umožňuje. Přesto mi výsledky nepřišly. Na druhou stranu je fakt, že paní doktorka vždy říkala, že napíše pouze v případě, že by výsledky nedopadly dobře, ale ta obava, jestli se mail pouze neztratil není moc příjemná. Jinak určitě doporučuji.


N
Ověřeny pacient

Doktorka je velmi příjemná, během vyšetření upozorní co bude dělat, vše dokonale vysvětlí. Vždy když ji zastupuje jiná doktorka, tak jsem z toho velice špatná.


L

Paní doktorka je moc hodná, vždy mě pomohla vyřešit moje problémy, když byl problém přijala mě okamžitě. Při vyšetření mě vždy říká co dělá a proč to dělá, když sem v těhotenství chtěla aby něco zkontrolovala navíc nebyl problém. Prostě je super vyjde vstříct. Poradí a mě vždy řekla vše pro a proti při všem co jsem od ní potřebovala


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti