MUDr. Christo Dragančev

Urolog Více

Česká Kamenice, Děčín 2 adresa

9 názor

Adresy (2)

Urologie, radiologie
Nám. 28. října 818, Česká Kamenice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Urologie, radiologie
Legií 21, Děčín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Urologie, radiologie

Dr.Dragančev je lékař s neetickým chováním. Odmítá mého dědu s karcinomem prostaty léčit a poslat ho na onkologii. S takovým přístupem lékaře jsem se ještě nesetkala, a to sama pracuji ve zdravotnictví.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G
Ověřený profil

Pan doktor Dragančev je dobrý odborník, který rozumí svému oboru a dokáže správně zhodnotit stav pacienta a navrhnout odpovídající léčbu.

Tato poslední negativní reakce nemá nic společného s profesionalitou tohoto lékaře. Nevím jestli to je příspěvek závistivce ,nebo pomstychtivého bývalého nájemníka, který není schopen obstarat si bydlení sám!
Pan doktor může být nabubřelý a protivný v ordinaci, ale je výborným lékařem pro ty, kteří jsou nemocní. Těm ostatním doporučuji, aby navštívili místní polikliniku, kde léčí silný záněty varlat prostaty acylpyrinem a čajíčkem s úsměvem ve tváři!!!Snad nemusím popisovat, jakou bolest ve svých patnácti musel vytrpět můj syn, dokud se pan doktor nevrátil z dovolené a syna dal dopořádku!Za tímto lékařem jsou vidět výsledky úspěšně vyléčených pacientů!Pacientka.


Přečetla jsem si reakce na pana doktora.Léčí se u něj celá naše rodina.To, že je velmi dobrý urolog za něj hovoří fakta, že vyléčil mého tatínka z rakoviny močového měchyře, kterou měl před deseti lety.Syn v době dospívání měl silné bolesti v břiše, lékař zjistil zanet varlat a vylečil. Potíže nema uz 7 let.Muj manžel s bolestmi - kamínek v močovodech, pan doktor ho vytahnul neinvazivním zpusobem. Ti, kteří jsou opravdu nemocní a mají bolesti, je jim v danou chvíli jistě fuk, jak se pan doktor tváří, kolik vlastní budov atd.Především očekávají aby je zbavil nemoci a bolestí.To pan doktor umí.Ostatní co jsem si přečetla že se od něj očekává, to aby měl chudák vedle sebe ještě psychologa.


D
Ověřený profil

Pan Dragančev je pro mě doktor s velkým D. Jen potvrzuji názor uvedený výše "výborný diagnostik" a své znalosti by mohl rozdávat i do jiných doktorských oborů, nejen do urologie. Férové jednání a má srdce na pravém místě...Jen doporučuji


K

Já mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Vždy trpělivě vyslechl a poradil, co jsem potřebovala.


V

Výborný diagnostik. S pacientem se sice moc nevybavuje, ale co se mu nedostává v komunikaci, to vynahrazuje znalostmi. Jako na lékaře je na něj rozhodně spoleh.
Co mu ovšem ubírá na hodnocení je fakt, že k němu chodí převážně důchodci, takže čekárna nechutně smrdí močí a výkaly. Pro mě je toto velmi odpuzující, takže pouze kvůli tomu srážím hodnocení a přestal jsem k němu hodit.


Doktora Draganceva stíhá jedna velmi špatná lidská vlastnost a tou je arogance. Je velmi skoupý na informace, na dotazy reaguje arogantně a stylem, který vás zřejmě má od jejich kladení odradit. Čekárna je špatně vytápěná a chlad už tak dlouhé čekání nepříjemně prodlužuje (v mém případě dvě hodiny, přede mnou vyšetřil 4 pacienty). Nízký ohled na pacienta dokresluje i fakt, že doktor přijal v ordinačních hodinách farmaceutického dealera, se kterým se zavřel v ordinaci na 3/4 hodiny, zatímco pacienti museli čekat. Obchodní záležitosti by si měl vyřizovat mimo ordinační hodiny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

U tohoto člověka jsem byla jednou a více by mne sem nikdo nedostal. Nejprve jsem čekala v nevytápěné čekárně. Na urologii super, asi si dělá pacienty do foroty. V ordinaci špína, u zákrokového stolu na zemi špinavý hadr a nějaká tekutin na zemi. Po shlédnutí výsledků z RTG ledvin a ještě jednoho vyšetření mi tvrdě řekl, že musím na operaci, prootže mi nefunguje ledvina. Nedalo mi to a nechala jsem se vyšetřit ještě v UL nemocnici, kde mi pan primář sdělil, že chirurgicky to nevidí tak zle a zeptal se, jestli jsem nebyla v době vyšetření nemocná, nebo nebrala léky. Kápl na to, asi měsíc před vyštřením jsem brala ATB a ta vyšetření skreslila. Na žádnou operaci jsem nešla a co se týče nefrologie, tak tam jsem byla 3x a více jsem již nemusela. Vše byllo v pořádku. Takže tohoto člověka, jako lékaře rozhodně nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu