Adresa

Soukenická 24, Valašské Klobouky
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
8 názorů

E
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor nám vždy pomůže a poradí. Navíc nabízí přijatelné ceny, což považuji za velké plus. Zvíře je u něj v dobrých rukou!


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor ma na strankach sve tel.cislo, ale telefony nebere nebo vam to tipne.A pokud volate v ordinacni dobu, prijde vam sms, ze ordinuje. Pokud mate akutni pripad, volejte jinam! Tam se nikdy nedovolate. Jinak mily, ochotny pan doktor. Ale na slozitejsi zakrok bych jela asi jinam. Pro bezne osetreni doporucuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Úraz našeho psa

Na pana doktora nemůžu říct křivého slova. Naopak. Chodíme k němu pravidelně již několik let a nikdy jsme neměli důvod si stěžovat. Pan Červenka jako jeden z mála si z našim psem dokázal vždy poradit. Pokud měl dovolenou a my jsme museli vyhledat jiného veterináře, tak si s ním nikdo nevědel rady. Abych to upřesnila. Máme vlčáka exteriéra (je poněkud větší a mohutnější) a v mládí prodělal dvě operace kýly, které také dělal pan Červenka a vše v absolutním pořádku. Proto náš pes nesnáší zrovna dobře návštěvu v ordinacích a veterináře vůbec. Dává to svým chováním a zuby dost najevo. A pak poznáte doktora a doktora. Pan Červenka je vstřícný, šikovný, všechno vám vysvětlí, vypíše a jde vidět, že má zvířata rád a rozumí svojí práci. To co jsem tady četla mě dost udivilo, protože jak říkám my máme s panem doktorem ty nejlepší zkušenosti a za nás ho můžu určitě doporučit. S braním telefonů mimo ordinační hodiny jsme také neměli potíže.


P
Ověřeny pacient

Dobry den pokud potrebujete pomoci svemu zvireti a myslite ze je to akutni bud se dovolate nebo ne.kdyz ano tak prijde v ordinacnich hodinach vam bude sdeleno. mimo ordinacni hodiny je mi lito neni pritomen.Zakova

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

NEDOPORUCUJI!!!!!Nejlepší lékař v České republice.ani drápky ostříhat nikdy!.Nedoporučuji.nepozná počet štěňat u březi feny.řekl počet skutečnost byla jiná.nepřijede pohotovostne,jen vzal telefon ze nemůže dojet je prý daleko.!nepřežilo jedno jediné štěně měli tam být 4ale bylo tam jen jediné ,k tomu bylo moc velke a silné a při jednom šťěneti je nutný císařsky řez bohužel NEPOZNAL 10 z 10 doktorů udělají cisaŕský řez-mala fena ,velké štěně.kdyby udělal rentgen který jsem chtěla poznal by počet...ale jak říkal není potřeba.a takhle to dopadlo.Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

šikovný, zachránil mi fenku s velmi těžkým zánětem dělohy. Děkuji


Č
Ověřeny pacient

Pokud Váš pes umírá mimo ordinační hodiny tak nemáte nárok na ošetření.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Příjemný pan doktor, doporučuji, jen kdyby trochu slevil :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti