Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Není pravda já pokaždé co jsem panu Cervenkovi zavolala i dopoledne byl ochotný vzal telefon příjemný komunikoval vše..!! Dokonce kdyby nebyl vyjety byl ochotný otevřít ambulanci.. Takže za mě bez problémů

Umístění: Ordinace Jiný

Vynikající člověk který pomáhá zvířatům několikrát jsme u něho byli moc ochotný a má srdíčko opravdu pro pomoc pomoc zvířatům

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor nám vždy pomůže a poradí. Navíc nabízí přijatelné ceny, což považuji za velké plus. Zvíře je u něj v dobrých rukou!

Umístění: Ordinace

Pan doktor ma na strankach sve tel.cislo, ale telefony nebere nebo vam to tipne.A pokud volate v ordinacni dobu, prijde vam sms, ze ordinuje. Pokud mate akutni pripad, volejte jinam! Tam se nikdy nedovolate. Jinak mily, ochotny pan doktor. Ale na slozitejsi zakrok bych jela asi jinam. Pro bezne osetreni doporucuji.

Umístění: Ordinace Úraz našeho psa

Na pana doktora nemůžu říct křivého slova. Naopak. Chodíme k němu pravidelně již několik let a nikdy jsme neměli důvod si stěžovat. Pan Červenka jako jeden z mála si z našim psem dokázal vždy poradit. Pokud měl dovolenou a my jsme museli vyhledat jiného veterináře, tak si s ním nikdo nevědel rady. Abych to upřesnila. Máme vlčáka exteriéra (je poněkud větší a mohutnější) a v mládí prodělal dvě operace kýly, které také dělal pan Červenka a vše v absolutním pořádku. Proto náš pes nesnáší zrovna dobře návštěvu v ordinacích a veterináře vůbec. Dává to svým chováním a zuby dost najevo. A pak poznáte doktora a doktora. Pan Červenka je vstřícný, šikovný, všechno vám vysvětlí, vypíše a jde vidět, že má zvířata rád a rozumí svojí práci. To co jsem tady četla mě dost udivilo, protože jak říkám my máme s panem doktorem ty nejlepší zkušenosti a za nás ho můžu určitě doporučit. S braním telefonů mimo ordinační hodiny jsme také neměli potíže.

Dobry den pokud potrebujete pomoci svemu zvireti a myslite ze je to akutni bud se dovolate nebo ne.kdyz ano tak prijde v ordinacnich hodinach vam bude sdeleno. mimo ordinacni hodiny je mi lito neni pritomen.Zakova

NEDOPORUCUJI!!!!!Nejlepší lékař v České republice.ani drápky ostříhat nikdy!.Nedoporučuji.nepozná počet štěňat u březi feny.řekl počet skutečnost byla jiná.nepřijede pohotovostne,jen vzal telefon ze nemůže dojet je prý daleko.!nepřežilo jedno jediné štěně měli tam být 4ale bylo tam jen jediné ,k tomu bylo moc velke a silné a při jednom šťěneti je nutný císařsky řez bohužel NEPOZNAL 10 z 10 doktorů udělají cisaŕský řez-mala fena ,velké štěně.kdyby udělal rentgen který jsem chtěla poznal by počet...ale jak říkal není potřeba.a takhle to dopadlo.Nedoporučuji.

šikovný, zachránil mi fenku s velmi těžkým zánětem dělohy. Děkuji

Č

Pokud Váš pes umírá mimo ordinační hodiny tak nemáte nárok na ošetření.

Příjemný pan doktor, doporučuji, jen kdyby trochu slevil :)