Praktický lékař pro děti a dorost
Nemocniční 955, Vsetín

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

od paní doktorky jsme přešli jinam i z důvodu neprofesionálního chování a jednání, nyní jsme nadmíru spokojeni a rozhodnutí nelitujeme. každému vyhovuje něco jiného, nám paní doktorka bohužel ne.

S paní doktorkou moc spokojeni nejsme z důvodů unáhlených diagnóz na zdravotní stav, který (jak se ve většině případů ukázalo) nebyl tak vážný, jak stanovila. Zbytečně rodiče vystraší tím nejhorším možným scénářem. Dále se nám nelíbí, že většinu nemocí řeší hned antibiotiky a její komunikativnost a ochota se odvíjí od toho, jakou má paní doktorka daný den náladu.(včetně zdravotní sestry)

S doktorkou Mikušovou mám velmi dobré zkušenosti. Je velmi k dětem hodná, laskává a vstřícná....umí si vždy dobře poradit. Vřele doporučuji.

paní doktorka je jednička co víc dodat.

Paní doktorka je nejlepší kterou znám.
Má milý přístup k pacientům a se vším si ví rady.
Jsem s ní velice spokojená.
Lepší neznám.

Super paní doktorka, nemůžu říct křivého slova. Už já sem k ní jako dítě chodil a nyní jsem k ní přihlásil i svého syna.

Profesionální a zároveň přátelský přístup k pacientům. Velice příjemná paní doktorka. Pro děti a mládež neznám lepšího doktora!!!

Hodná a milá paní doktorka. Můžu jen doporučit !!!

S pani doktorkou jsem velmi spokojena,k detem se chova hezky a vzdy umi poradit.

nejlepší doktorka na vsetíně, odbornice, pěkný přístup k dětem i jejich rodičům vřele doporučuji