MUDr.

Bořivoj Petrák

Kontaktní informace

• Mudr Petrák je velmi citliví k dětským pacientům jako k naší dcerce.Umi to s dětmi,je šikovný a velmi vytížený.Nejlepsi lékaři v Motole jsme velmi spokojeni.Decin.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Zorka Brodanová
    Zorka Brodanová
    Herrmannova 1030, Řevnice

Helena Ungerová
    Helena Ungerová
    Na Vyhlídce 582, Dobřichovice
    Paní doktorka, je skvělá. Byla jediná, která pochopila, že má bolest není výmysl a snažila se mi pomoc. Navíc je… Více

Leo Lukáš
    Leo Lukáš
    Beroun

Jindřich Křepelka
    Jindřich Křepelka
    Politických vězňů 40, Beroun
    Empatický, má výborný přehled o nových trendech v léčení. Neustrnul na místě. Vyslechne pomůže. Za mě výborně ???? Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

Pan doktor Petrák je velký odborník, ale také velmi příjemný člověk. Vždy mne velmi uklidní, že náš syn je v péči právě takového lékaře.

• S

Pana dr. Petráka hodnotím jako velmi, velmi výborného specialistu ve svém oboru a též jako velmi příjemného člověka. Jsme mu nesmírně vděční, za jeho péči k naší dcerce.
      Moc děkujeme

• M

Dr. Petrák je velká kapacita, velmi příjemný a spolehlivý člověk, který Vás neodbude a dokáže hodně zařídit. Určitě doporučuji.

• K

Pan doktor Petrák úžasný člověk který ví co dělá. Je ale tak vytížený že ambulance je jedno odpoledne v týdnu, ale i tak si vždy na malého pacienta a jeho rodiče udělá čas. Profesionální i lidský přístup na svém místě. Moc mu děkujeme za péči kterou nám věnuje

• T

Velmi dobrý lékař,vstřicný,milý k dětem i k rodičům. Moc děkuji za péči o dceru o kterou pečuje od jejich 4let.

• Vynikajicí doktor. Špičkový přístup. Bohužel extremně vytížený.

• velmi kladný přístup k pacientům.

• spokojenost

• souhlasí mvelmi dobrý,musím přiznat,že podle fotky z internetu nevypadal příjemně,ale opak byl pravdou,velmi milý,vstřícný,našel si čas promluvit i půl deváté večer.Vřele doporučuji