Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Herrmannova 151, Řevnice
Dětská neurologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Dětská neurologická ambulance Jiný

Pan Mudr. Petrák je skvělý lékař. Jeden z nejlepších na tuto diagnózu v EU (a že jsem dost hledala i v rámci světa). Má moc hezký přístup k dětem a rodičům umí vše vysvětlit. Má s nemocí NF velké zkušenosti, ale také je velmi vytížen...Dovolat se mu je občas nadlidský výkon.

P
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Petrák ošetřil mého patnáctiletého syna na dětské neurologii v Motole a velmi nás potěšil. Přátelský přístup , bral ohledy na synova specifika ale mluvil s ním normálně, choval se velmi profesionálně a byla znát snaha co nejvíce pomoci. Panu doktorovi jsme velmi vděční.

Ověřeny pacient

Mudr Petrák je velmi citliví k dětským pacientům jako k naší dcerce.Umi to s dětmi,je šikovný a velmi vytížený.Nejlepsi lékaři v Motole jsme velmi spokojeni.Decin.

P
Ověřeny pacient

Pan doktor Petrák je velký odborník, ale také velmi příjemný člověk. Vždy mne velmi uklidní, že náš syn je v péči právě takového lékaře.

S
Ověřeny pacient

Pana dr. Petráka hodnotím jako velmi, velmi výborného specialistu ve svém oboru a též jako velmi příjemného člověka. Jsme mu nesmírně vděční, za jeho péči k naší dcerce.
Moc děkujeme

M

Dr. Petrák je velká kapacita, velmi příjemný a spolehlivý člověk, který Vás neodbude a dokáže hodně zařídit. Určitě doporučuji.

K
Ověřeny pacient

Pan doktor Petrák úžasný člověk který ví co dělá. Je ale tak vytížený že ambulance je jedno odpoledne v týdnu, ale i tak si vždy na malého pacienta a jeho rodiče udělá čas. Profesionální i lidský přístup na svém místě. Moc mu děkujeme za péči kterou nám věnuje

T

Velmi dobrý lékař,vstřicný,milý k dětem i k rodičům. Moc děkuji za péči o dceru o kterou pečuje od jejich 4let.

Vynikajicí doktor. Špičkový přístup. Bohužel extremně vytížený.

velmi kladný přístup k pacientům.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti