MVDr.

Boris Seman verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris SemanSlužby: Psincový kašel u 1/2 ročního štěněte.

V sobotu jsem musela navštívit pana doktora v ordinaci s nemocným pejskem.Pan doktor byl moc ochotný,milý,pečlivý.....Pejsek se vůbec nebál a večer mu již bylo mnohem lépe.Děkuji za pomoc.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Zbyněk Fanta
    Zbyněk Fanta
    Velkopavlovická 4310/25, Brno
    Pan doktor mně neoperoval prvního psa. Po posledním zákroku, kdy dělal v narkóze i zubní kámen, mně důkladně vysvětlil,… Více

Martin Petrlík
    Martin Petrlík
    Viniční 6/20, Brno
    Velice děkuji panu doktorovi za příkladnou péči plnou porozumění a profesionality .Pro mě je to ten NEJ veterinář,kam… Více

Eva Langová
    Eva Langová
    Jamborova 385/1, Brno
    Vzdycky spokojenost. Ano pani doktorka je tvrdsi, ale to mi presne vyhovuje. Kastrovala mi pejska a pomohla i s… Více

Vratislav Pitr
    Vratislav Pitr
    bělohorská 42, Brno
    Dobrý den, s panem doktorem se známe přes moje zvířátka skoro 20 let, opravdu mě ani zvířátka nikdy nezlamal, potěšilo… Více

Tomáš Pelikán
    Tomáš Pelikán
    Vančurova 3237/57, Brno
    Moc děkuji panu doktorovi za včasnou pomoc při mozkové příhodě naší Amy.Je výborný ochotný.Doporučuju všema deseti. Více

Zkušenosti a dovednosti

• Bližší informace o naší ordinaci na stránce www.veterina-seman.cz.
      Absolvoval jsem Univerzitu veterinárneho lekárstva v Košiciach v roku 2007. Od té doby vykonávám praxi veterinárního lékaře v oblasti nemocí domácích zvířat. V roce 2014 jsme založili veterinární ambulanci na Pálavském náměstí, Brno Vinohrady, kde máme za cíl poskytovat co nejlepší péči pro domácí zvířata pomocí nejnovějších poznatků a technologií v medicíně. Samozřejmostí je další vzdělávaní v oblasti prostřednictvím účasti na různých seminářích a workshopech věnovaných nemocem malých zvířat.
      Na veterinární ordinaci poskytujeme také nonstop pohotovostní službu na telefonu.

• vnitřní lékařství - interna

Vyšetření krve od 200 kč
    Běžný termín
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Boris Seman
    Boris Seman
    Brno
    Dobrý den, od slepice Vám může hrozit nejspíše kontaminace rány bakteriemi od kterých se může rána zanítit a zahnisat. Určitě bych doporučil ránu pořádně desinfikovat a sledovat. Jestli by rána… Více

Hodnocení pacientů

• Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris SemanSlužby: Ockovani

Moc sympaticky clovek a doktor na svem miste. Vzal nas na ockovani, ikdyz jsem si doma nechala ockovaci prukaz a cena je na Brno dost dobra.Doporucuji

• Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris SemanSlužby: pejsek

Pana doktora jsem poznala před cca dvěma lety, kdy jsem musela bohužel nechat uspat svého psího seniora. Úplně mě tehdy nadchl, dá-li se to vzhledem k dané situaci tak říct, svým přístupem a laskavostí. Řekla jsem si tehdy, že pokud bude další pejsek, tak bude i pan doktor. Toto jsem nyní dodržela. Myslím, že lidí jako je pan doktor je třeba si vážit a obdivovat. Není to totiž samozřejmostí... Martina

• Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris SemanSlužby: úraz

Pana doktora určitě doporučujeme.
      Přišli jsme jen s malým úrazem, ale přistupoval k našemu pejskovi zkušeně a citlivě. Neplatili jsme nic, poradil nám, co máme dělat dál.

• F

S takovou milou a profesionální péčí jsem se ještě nesetkala. Pan doktor je určitě člověk na svém místě. 100% mud ůvěřuji a doporučuji dále. Děkuji pane doktore. Fridrichová

• K

Milý a laskavý přístup, přesně tak by to mělo být. Pana doktora jsem kontaktovala kvůli porodu naší fenky, kdy jsem zpanikařila a nevěděla zda vše probíhá jak má. Přes telefon mě uklidnil a přijel. Poslední štěňátko se trochu zaseklo v porodních cestách a já si netroufla vše správně odhadnout, takže posledního prcka porodil pan doktor :) . Jsem mu neskutečně vděčná za to jak milý a jemný byl k mé už vyčerpané fence. Moc děkuji !!!

• H

“Děkuji Vám za to, že jako jediný z asi 5 doktorů jste byl ochoten jet 1 ráno až za Brno a ukončit trápení mé nemocné psí kamarádky Torynky :( . Děkuji za přístup a respektování atmosféry, která pro rozloučení s Tory byla tak potřebná a ona mohla odejít bez stresu a v poklidu v mém náručí. Děkuji Vám pane doktore H. Drobecová

• L

Opravdu profesionální jednání a moc pěkný přístup ke zvířátkům. Cena a výsledek operace byl velice uspokojivý. Doporučuji vřele

• J

Jako jediný mi pozdě večer zvedl telefon. Náš pejsek si při večerním venčení rozřízl tlapku o sklo tak, že to bylo na stehy.Cena za pohotovost a zákrok byla příznivá a přístup pana doktora opravdu vstřícný a profesionální. Kačka i já Vám moc děkujeme. Strnadová

• Perfektní přístup, náš kocour byl u předchozího veterináře velice vystresovaný, ale u pana doktora úplně klidný a krásně spolupracoval, u očkování ani nestačil zakňourat. A velice příjemné ceny jsou jen bonusem. Jsem nadšená!