Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman Kontrola zdravotního stavu.

Moje první návštěva a byl jsem mile překvapen. Byl proveden odběr krve a pejsek nebyl vůbec vystresovan. Už vím, komu svěřit mého miláčka. Všem doporučuji.

Pálavské náměstí 3/a, Brno
Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Mikroskopické vyšetření • od 100 kč

Kastrace • od 800 kč

Kastrace • od 1 000 kč +8 Více

Vyšetření moči u zvířat • od 100 kč

Vakcinace psů/koček/králiků • od 180 kč

Sonografické vyšetření • od 200 kč

Bližší informace o naší ordinaci na stránce www.veterina-seman.cz. Absolvoval jsem Univerzitu veterinárneho lekárstva v Košiciach v roku 2007. Od té ...

• interní choroby zvířat
  • infekční choroby zvířat
  • choroby zvířat

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman Psincový kašel u 1/2 ročního štěněte.

V sobotu jsem musela navštívit pana doktora v ordinaci s nemocným pejskem.Pan doktor byl moc ochotný,milý,pečlivý.....Pejsek se vůbec nebál a večer mu již bylo mnohem lépe.Děkuji za pomoc.

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman Ockovani

Moc sympaticky clovek a doktor na svem miste. Vzal nas na ockovani, ikdyz jsem si doma nechala ockovaci prukaz a cena je na Brno dost dobra.Doporucuji

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman pejsek

Pana doktora jsem poznala před cca dvěma lety, kdy jsem musela bohužel nechat uspat svého psího seniora. Úplně mě tehdy nadchl, dá-li se to vzhledem k dané situaci tak říct, svým přístupem a laskavostí. Řekla jsem si tehdy, že pokud bude další pejsek, tak bude i pan doktor. Toto jsem nyní dodržela. Myslím, že lidí jako je pan doktor je třeba si vážit a obdivovat. Není to totiž samozřejmostí... Martina

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman úraz

Pana doktora určitě doporučujeme.
Přišli jsme jen s malým úrazem, ale přistupoval k našemu pejskovi zkušeně a citlivě. Neplatili jsme nic, poradil nám, co máme dělat dál.

F

S takovou milou a profesionální péčí jsem se ještě nesetkala. Pan doktor je určitě člověk na svém místě. 100% mud ůvěřuji a doporučuji dále. Děkuji pane doktore. Fridrichová

Milý a laskavý přístup, přesně tak by to mělo být. Pana doktora jsem kontaktovala kvůli porodu naší fenky, kdy jsem zpanikařila a nevěděla zda vše probíhá jak má. Přes telefon mě uklidnil a přijel. Poslední štěňátko se trochu zaseklo v porodních cestách a já si netroufla vše správně odhadnout, takže posledního prcka porodil pan doktor :) . Jsem mu neskutečně vděčná za to jak milý a jemný byl k mé už vyčerpané fence. Moc děkuji !!!

“Děkuji Vám za to, že jako jediný z asi 5 doktorů jste byl ochoten jet 1 ráno až za Brno a ukončit trápení mé nemocné psí kamarádky Torynky :( . Děkuji za přístup a respektování atmosféry, která pro rozloučení s Tory byla tak potřebná a ona mohla odejít bez stresu a v poklidu v mém náručí. Děkuji Vám pane doktore H. Drobecová

Opravdu profesionální jednání a moc pěkný přístup ke zvířátkům. Cena a výsledek operace byl velice uspokojivý. Doporučuji vřele

Jako jediný mi pozdě večer zvedl telefon. Náš pejsek si při večerním venčení rozřízl tlapku o sklo tak, že to bylo na stehy.Cena za pohotovost a zákrok byla příznivá a přístup pana doktora opravdu vstřícný a profesionální. Kačka i já Vám moc děkujeme. Strnadová

Sonografické vyšetření

od 600 kč

od 600 kč

Mikroskopické vyšetření

Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman

Mikroskopické stanovení fáze říje u fen

Vyšetření krve

Cena není uvedená

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman Ockovani

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman pejsek

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman úraz

Pana doktora určitě doporučujeme.

F

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, urobil sa mi utlak na pate od topanky a pracovala som na dvore. Nevismla som si a dobla ma do toho otlaku sliepka, az mi zacala tiect krv. Prosim ake je riziko nakazy nejakou chorobou, pripadne akou? Sliepky nemaju ziadne ochorenie, su v dobrej kondicii. Dakujem za odpoved

Dobrý den, od slepice Vám může hrozit nejspíše kontaminace rány bakteriemi od kterých se může rána zanítit a zahnisat. Určitě bych doporučil ránu pořádně desinfikovat a sledovat. Jestli by rána výrazněji zarudla, otekla nebo by se objevil hnisavý výtok doporučuji navštívit Vašeho ošetřujícího lékaře.
    S pozdravem, MVDr. Boris Seman.

MVDr. Boris Seman

• Dobrý den ráda bych se zeptala kolik by stála kastrace kocoura do 5 kg. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem

Dobrý den, na naší ordinaci vychází kastrace kocoura dané velikosti cca 900 Kč. Na přibližný ceník našich služeb se můžete podívat na naších stránkách veterina-seman.cz. Předpokládám, že v Praze bude cena o kousek vyšší, v menších městech kousek nižší...
    S pozdravem, Seman.

MVDr. Boris Seman