Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Bližší informace o naší ordinaci na stránce www.veterina-seman.cz.

• bez titulu

Dobrý den.Pane doktore, nedávno jsem vyléčila své pejsky z nachlazení(kašel a pšikání=)Stinulox a Jitrocelový sirup),doma mám chované pouze v bytě dvě kočky, z nichž jedné z nich je téměř 20 roků-ta je v případě léčby nápomocná a dá se s ní manipulovat, ale druhá o rok mladší, se nedá dát ani do přepravky,… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Boris Seman

Dobrý den,
    příčin pšikání u kočky může být opravdu hodně. Proto by jste spíš měli s kočičkou navštívit veterinárního lékaře ( i když to bude pracné) ať pořádně kočku prohlídne a stanoví diagnozu. Více

• bez titulu

Dobrý den, raáda bych se informovala o ceně za kastraci fenky do 10kg ( případně i s ULTZ ošetřením zoubků ).
    Děkuji předem za odpověď.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Boris Seman

Dobrý den,
    cena kastrace fenky do 10 kg se pohybuje kolem 2500-3000 Kč, v případě, že by jste chtěli ke kastraci i čištění zubů se cena navyšuje o 300-500 Kč dle rozsahu úkonu čištění (případně trhání)… Více

Adresy

• Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman

Pálavské náměstí 3/a
    628 00 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Kastrace od 800 kč
    Sonografické vyšetření od 200 kč
    Čištění zubů ultrazvukovým přístrojem od 600 kč
    Vyšetření krve od 200 kč

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Bližší informace o naší ordinaci na stránce www.veterina-seman.cz.
    Absolvoval jsem Univerzitu veterinárneho lekárstva v Košiciach v roku 2007. Od té doby vykonávám praxi veterinárního lékaře v oblasti nemocí domácích zvířat. V roce 2014 jsme založili veterinární ambulanci na Pálavském náměstí, Brno Vinohrady, kde máme za cíl poskytovat co nejlepší péči pro domácí zvířata pomocí nejnovějších poznatků a technologií v medicíně. Samozřejmostí je další vzdělávaní v oblasti prostřednictvím účasti na různých seminářích a workshopech věnovaných nemocem malých zvířat.
    Na veterinární ordinaci poskytujeme také nonstop pohotovostní službu na telefonu.

• vnitřní lékařství - interna

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris SemanSlužby: Ockovani

Moc sympaticky clovek a doktor na svem miste. Vzal nas na ockovani, ikdyz jsem si doma nechala ockovaci prukaz a cena je na Brno dost dobra.Doporucuji

• Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris SemanSlužby: pejsek

Pana doktora jsem poznala před cca dvěma lety, kdy jsem musela bohužel nechat uspat svého psího seniora. Úplně mě tehdy nadchl, dá-li se to vzhledem k dané situaci tak říct, svým přístupem a laskavostí. Řekla jsem si tehdy, že pokud bude další pejsek, tak bude i pan doktor. Toto jsem nyní dodržela. Myslím, že lidí jako je pan doktor je třeba si vážit a obdivovat. Není to totiž samozřejmostí... Martina

• Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris SemanSlužby: úraz

Pana doktora určitě doporučujeme.
    Přišli jsme jen s malým úrazem, ale přistupoval k našemu pejskovi zkušeně a citlivě. Neplatili jsme nic, poradil nám, co máme dělat dál.

• F

S takovou milou a profesionální péčí jsem se ještě nesetkala. Pan doktor je určitě člověk na svém místě. 100% mud ůvěřuji a doporučuji dále. Děkuji pane doktore. Fridrichová

• K

Milý a laskavý přístup, přesně tak by to mělo být. Pana doktora jsem kontaktovala kvůli porodu naší fenky, kdy jsem zpanikařila a nevěděla zda vše probíhá jak má. Přes telefon mě uklidnil a přijel. Poslední štěňátko se trochu zaseklo v porodních cestách a já si netroufla vše správně odhadnout, takže posledního prcka porodil pan doktor :) . Jsem mu neskutečně vděčná za to jak milý a jemný byl k mé už vyčerpané fence. Moc děkuji !!!

• H

“Děkuji Vám za to, že jako jediný z asi 5 doktorů jste byl ochoten jet 1 ráno až za Brno a ukončit trápení mé nemocné psí kamarádky Torynky :( . Děkuji za přístup a respektování atmosféry, která pro rozloučení s Tory byla tak potřebná a ona mohla odejít bez stresu a v poklidu v mém náručí. Děkuji Vám pane doktore H. Drobecová

• L

Opravdu profesionální jednání a moc pěkný přístup ke zvířátkům. Cena a výsledek operace byl velice uspokojivý. Doporučuji vřele

• J

Jako jediný mi pozdě večer zvedl telefon. Náš pejsek si při večerním venčení rozřízl tlapku o sklo tak, že to bylo na stehy.Cena za pohotovost a zákrok byla příznivá a přístup pana doktora opravdu vstřícný a profesionální. Kačka i já Vám moc děkujeme. Strnadová

• Perfektní přístup, náš kocour byl u předchozího veterináře velice vystresovaný, ale u pana doktora úplně klidný a krásně spolupracoval, u očkování ani nestačil zakňourat. A velice příjemné ceny jsou jen bonusem. Jsem nadšená!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online