MUDr.

Bohuslava Kašpárková

Kontaktní informace

• Umístění: Psychiatrická ambulanceSlužby: Schizoafektivní porucha, depresivní typ.

Vynikající Paní doktorka, vnímavá, ochotná, která ač to na první pohled tak nevypadá dle mého osobního názoru ví, co dělá. To, že vypráví o svých zážitcích mne vůbec neruší, naopak se ráda dozvím něco o světě i o způsobu řešení některých věci. Na první dojem se může zdát, že Paní doktorka mluví jen sama o sobě, ovšem jen čistě dle mého osobního názoru nelze dát na představu, jak by měl správný psychiatr působit. Paní doktorka má svůj osobitý přístup, který zcela jistě nemusí vyhovovat všem. Mě vyhovuje velmi, a proto bych Paní doktorku neměnila.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Alena Bránská
    Alena Bránská
    17. listopadu 23, Boskovice
    DOBRÝ DEN,JSEM S PANÍ DOKTORKOU MOC SPOKOJENÁ.ONA JE OPRAVDU ČLOVĚ NA SVÉM MÍSTĚ. KE KAŽDÉMU PACIENTOVY PŘISTUPUJE… Více

Zdeněk Boleloucky
    Zdeněk Boleloucky
    Ot.Kubina 179, Boskovice

Soňa Vavrincová
    Soňa Vavrincová
    Hliníky 2362/9, Boskovice
    Paní doktorka moc šikovná. Ale sestřička - člověk musí kontrolovat co píše, bud zapomene napsat termín paní doktorce… Více

Jana Novosadová
    Jana Novosadová
    Boženy Němcové 9, Blansko
    Vynikající lékařka, která mi moc pomohla. Nasadila mi dobrou medikaci, která mi neskutečně pomohla. Příjemná,… Více

Kristýna Drozdová
    Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog
    Havlíčkova 34a, Jihlava

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Paní doktorka milá přívětivá ,ale místo aby vyslechla ona vás stále vypraví kde byla a kam se chystá na dovolenou momentálně má v plánu Mexiko. V čekárně stále pouští jen videa ze svých dovolených. V závěru předepíše co chcete ,ale vyslechnutí a popovídání o vašem problému by možná bylo lepší.

• Pomoc v nouzi, ochotná naslouchat, budící důvěru.