Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Boženy Němcové 54/585, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

U paní Doktorky jsem byl se svojí osmdesátiletou maminkou. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlila. Byl jsem s jejím přístupem spokojený.

S
Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Otřesné! Takový přístup jsem nikdy nezažila! Z důvodu hospitalizace mé dcery (10m), jsme byly poslány na kontrolu na ORL. Paní doktroka nepozdravila, absolutně si nás nevšímala a po nějaké době na mě zajecela: ,,Proč nepovídate?” Podotýkám, že zprávu z nemocnice s veškerými informacemi jsem předala sestře již v čekárně. Po cca minutovem vyšetření dcery se následně podívala do zprávy z nemocnice a pronesla: “No jó, ona má zvětšený játra a slezinu.” Vyděsilo mě to, protoze takovou informaci jsem se od našeho OL nedozvedela, proto jsem se ji zeptala co to znamená? Ona mi odsekla: ,, Toto vyšetření jsem nedělala já!” V hlavě mi projížděly ty nejhorší možné scénáře. V nemocnici jsem se později od našeho OL dozvěděla, ze vysledky jsou v normě a nic zvetseneho není. Paní doktroka absolutně bez empatie a slušného chování. V roce máme jít na kontrolu s píštělem pod krkem na ORL. Ovšem k Paní doktorce už NIKDY! NEDOPORUČUJI!
Schacherlova Ivana, pacientka: Leštinová V.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Umístění: jiné místo Jiný

MUDr. Štefflová je absolutní profík, nic nepodcení, je zkušená a zároveň se evidentně stále v oboru vzdělává. Chodím k ní ráda, protože mi zatím vždycky pomohla!

O
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, skvělá žena.Milá, ochotná, především profík.Děkuji MUDr. Štefflové za vše , co pro mě udělala.Pacientka jarmila Olszowá

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti