Blanka Zimová, praktický lékař

Praktický lékař

č.d. 4, Drahanovice
Praktický lékař pro dospělé

hrůza

Můj názor na paní dr. Zimovou je, že co se týče zdraví si nemohu stěžovat, ale vadí mi zbytečně dlouhé čekání v čekárně, než si paní doktorka vypije své kafe, nebýt toho jsem spokojen.

K paní doktorce chodím přes deset let a jsem velmi spokojena. Zuzana Kovářová

doktorka i sestřička jsou milé a vždy mi ve všem vyhoví,co se týká péče i léků.nemůžu si stěžovat.

Paní doktorka není špatná ale měla by se věnovat více své práci a né probírání drbů ze svou velice nepříjemnou sestřičkou. Paní doktorko já vám fandím ale pokud tam budete mít paní Vlaďku tak tím strašně moc strácíte.

O

Zkušenosti mám jenom ty nejlepší, co je zde o paní doktorce psáno ústy autora Drahanovice nechci komentovat - to svědčí o jeho úrovni, jistě je to vzdělaný člověk a má ty pravé informace. Lidé, prosím Vás,dejte si na něho pozor.

Vždycky mi pomohla co se naordinovaných léků týče. Ovšem co se týká čekání, nebo pokud něco akutně potřebujeme, tak to máme smůlu. Přednostně bere jen stálice ,ale člověka, který ji potřebuje 1x za rok ne.

moje zkušenost je ta nejlepší.vždy mi naordinuje vhodné léky,přidá pár milých slov.Jen čekání v čekárně je někdy trochu zdlouhavé.

velmi spatny pristup k pacientum dlouhe cekani