Psychiatrická ambulance
Západní 287, Chotěboř

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

uzasna doktorka specialistka na slovo vzata.
lecim se uni jiz spoustu let vzdy my visla vstríc byla mila a empaticka vzdy kdys se moje problemi zhorsili navrhla mi nekolik moznych reseni a spolu sme vzdy vybrali tu nejlepsi lecbu sitou mne na miru. je to uzasna lekarka ikdys to semnou neni lehke jelikos trpim atipickou socialni fobijí a poruchou osobnosti nikdy semnou nestratila trpjelivost a vzdy pomohla a vzdy byla prijemna takze sem seji mohl vzdy bezestrachu svjerit se vsim. jen diky ni zuju aspon trochu lepe opravdu není ji co vitknout
uzasna lekarka co mi pomohla zvladat zivot kdys sem byl vzdy nadně . je to naš anděl strázný

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka je výborná lékařka, která pomáhá nejenom mně ale i mému muži. Díky ní je schopen normálně žít a pracovat. Její léčba nám vrátila spokojenost do života.

No, paní Šťastná je vyšetřována Lékařskou komorou za možné pochybení, kdy můj muž - její pacient, byl psychicky a existenčně zlikvidován jejím špatným a pasivním přístupem. Je to otec od dvou dětí a doktorka dopustila, aby při jeho diagnoze se dělo v jeho blízkém okolí domácí násilí, kdy přítomné byly 2 malé děti ve věku 5 a 7 let,které ale bohužel bylo vyvolané právě špatnou léčbou této tzv. odbornice. Veškeré skutečnosti, to tu neuvádím vše, byly doktorce známy a ona je pouze přehlížela a dělala jako by se nic nedělo, přitom nám šlo o život. Díky pasivitě doktorky byla totálně zničena celá rodina, děti přišly o otce, protože jsem ve finále musela s dětmi utéct, abych nás zachránila. No a můj milovaný muž, ten někde běhá v zimě po Brně - totálně zmaten, není schopný samostatného jednání a já se modlím za něho, aby to sám přežil. Vykašlala se na něho, tak zodpovědná je. Sestra Vám výjde vstříc, je ochotná avšak doktorku nepotopí, aby nepřišla o práci. Veškeré negativní recenze byly vymazány, vím to , protože jsem vážně nebyla jediná, kdo byl touto doktorkou znechucen. Michala.

Znám paní doktorku dlouhá léta, vždy pomohla jak jen mohla a byla člověkem na svém místě. Musím se trochu ohradit k negativnímu hodnocení zde uvedenému, pokud pacient neřekne paní doktorce vše o sobě a co ho trápí nebo co se s ním děje, nemůže se pak divit tomu, že léčba nepomáhá. Pokud chce rodinný příslušník pomoci má jít s nemocným k paní doktorce a tam to s ní probrat pokud to neudělá je sám vinen za to, že to dojde ke špatnému konci. Obrazně: pokud mám problém s nohou nebudu paní doktorce říkat, že mě bolí ruka. (neříkat lékaři pravdu je hloupost, když neřeknu, že jsem alkoholik je to jen můj problém.)

Velmi příjemná,obětavá paní doktorka.Vždy má snahu pomomoct ,jak nejlépe může.Sestřička je rovněž milá.Vřele doporučuji.

velice příjemná její sestřička, milá. Paní doktorks vyslechne a poradí, DOPORUČUJI VŠEM.

dobrý, trpělivý oborník,
velice ochotná a příjemná je její sestřička paní věra