Blanka Sedláčková, gastroenterolog Rakovník

MUDr. Blanka Sedláčková

Gastroenterolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Gastroenterologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologie

Velmi bych paní doktorce Sedláčkové chtěla poděkovat, že mi dala to nejcennější co má, a to svůj čas. Velmi podrobně mi vysvětlila, jak se mám s danou diagnózou chovat a stravovat, zodpověděla mi důkladně všechny otázky. U vyšetření byla velmi milá a snažila se mi pomoci. Moc děkuji!


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice hodná a milá. Vždy ochotně pomůže a poradí a Vaše problémy a léčbu s vámi do detailu rozebere. Chodím k ní řadu let a nemohu si ji vynachválit. Je to lékařka, kterých by mělo ve zdravotnictví být více.


P
Ověřeny pacient

U paní doktorky se léčím od roku 2008, jsem velmi lajdácký pacient, ale paní doktorka i pokárat dokáže s citem. Bohužel jsem si svou nezodpovědností zadělala na Barrettův jícen, díky přístupu paní doktorky mám však pocit, že ještě nic není ztraceno.


M
Ověřeny pacient

Byl jsem u paní MUDr. Sedláčkové poprvé na doporučení blízkého člověka. Mám velmi citlivý krk a z tohoto vyšetření jsem měl velký strach. Když jsem ale vstoupil do ordinace, můj strach byl pryč paní doktorka i sestřička byly skvělé, velice příjemné, milé, ochotné a lidské. Jejich přístup ke mně byl opravdu na úrovni a hodně mi pomohly můj strach překonat. Velice jim za to děkuji.


K
Ověřeny pacient

pani doktorka Sedlackova je velice dobra doktorka je mi ale lito ze od ni odejdu jelikoz jsem se prestehovala a je pro me dosazitelne Kladno chodim k ni jiz myslim od 14 let. Jinak problemy mam do dnes ale s tim se clovek musi naucit zit jak jiz pani doktorka rekla


J

super jednani vše vysvetli jak je potreba a i samotny zakrok se da vydrzet byla jsem i v praze a v rakovnicke nemocnici..ale neda se to srovnat u pani dr.sedlackove jsem se citila nejlip;o)


H
Ověřeny pacient

Výborná lékařka,milá, ochotná, skvělý přístup k pacientovi. Kdyby bylo takových lékařů více!


Výborná lékařka a navíc lidská. Poradí, povzbudí a pomůže. Ten negativní názor musela napsat nějaká zamindrákovaná dáma.


Skvělé lékařka. Léčím se u ní 2 roky a nemůžu si stěžovat, hodně mi pomohla. Milá, ochotná s lidským přístupem. Rozhodně doporučuji!


MUDr. Blanka Sedláčková léčí mne i členy naší rodiny již mnoho let. Vždy nám ochotně pomohla i s problémy mimo obor. V oboru neznám lepšího lékaře. Má i lidsky citlivý přístup k pacientům, čehož se vždy u lékaře nedočkáte.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti