Blanka Sedláčková, gastroenterolog Rakovník

MUDr. Blanka Sedláčková

Gastroenterolog

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Gastroenterologie

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologie

Velmi bych paní doktorce Sedláčkové chtěla poděkovat, že mi dala to nejcennější co má, a to svůj čas. Velmi podrobně mi vysvětlila, jak se mám s danou diagnózou chovat a stravovat, zodpověděla mi důkladně všechny otázky. U vyšetření byla velmi milá a snažila se mi pomoci. Moc děkuji!

Paní doktorka je velice hodná a milá. Vždy ochotně pomůže a poradí a Vaše problémy a léčbu s vámi do detailu rozebere. Chodím k ní řadu let a nemohu si ji vynachválit. Je to lékařka, kterých by mělo ve zdravotnictví být více.

U paní doktorky se léčím od roku 2008, jsem velmi lajdácký pacient, ale paní doktorka i pokárat dokáže s citem. Bohužel jsem si svou nezodpovědností zadělala na Barrettův jícen, díky přístupu paní doktorky mám však pocit, že ještě nic není ztraceno.

Byl jsem u paní MUDr. Sedláčkové poprvé na doporučení blízkého člověka. Mám velmi citlivý krk a z tohoto vyšetření jsem měl velký strach. Když jsem ale vstoupil do ordinace, můj strach byl pryč paní doktorka i sestřička byly skvělé, velice příjemné, milé, ochotné a lidské. Jejich přístup ke mně byl opravdu na úrovni a hodně mi pomohly můj strach překonat. Velice jim za to děkuji.

pani doktorka Sedlackova je velice dobra doktorka je mi ale lito ze od ni odejdu jelikoz jsem se prestehovala a je pro me dosazitelne Kladno chodim k ni jiz myslim od 14 let. Jinak problemy mam do dnes ale s tim se clovek musi naucit zit jak jiz pani doktorka rekla

super jednani vše vysvetli jak je potreba a i samotny zakrok se da vydrzet byla jsem i v praze a v rakovnicke nemocnici..ale neda se to srovnat u pani dr.sedlackove jsem se citila nejlip;o)

Výborná lékařka,milá, ochotná, skvělý přístup k pacientovi. Kdyby bylo takových lékařů více!

Výborná lékařka a navíc lidská. Poradí, povzbudí a pomůže. Ten negativní názor musela napsat nějaká zamindrákovaná dáma.

Skvělé lékařka. Léčím se u ní 2 roky a nemůžu si stěžovat, hodně mi pomohla. Milá, ochotná s lidským přístupem. Rozhodně doporučuji!

MUDr. Blanka Sedláčková léčí mne i členy naší rodiny již mnoho let. Vždy nám ochotně pomohla i s problémy mimo obor. V oboru neznám lepšího lékaře. Má i lidsky citlivý přístup k pacientům, čehož se vždy u lékaře nedočkáte.