Odborný lékař oftalmologie
Školská 15, Zábřeh

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,byly jsme na vyšetření s dvouletou dcerou a prohlédnout jí oči nebylo zrovna jednoduché,ale paní doktorka byla velice milá a trpělivá,stejně tak sestřičky. Navíc je vidět, že paní doktorka je pečlivá,nic nezanedbá a má lidský přístup.

Doporučuji všem, kdo máte malé děti.
Byla jsem moc spokojená.Paní doktorka i sestřičky byly moc fajn.

Dobrý den, dodnotím velmi dobře jak paní doktorku, tak i její sestřičky. Při poslední návštěvě se úkázkově snažily zvládnout nápor pacientů. Jsem velice spokojen a doporučuji.

Byli jsme dnes u paní doktorky poprvé s dcerou a jsme velice spokojení. Všem můžu doporučit... Sestřička příjemná velice už i po telefonu, a z paní dr pocity úplně úžasné.

Fakt dobrý. Oko bolelo a už neboli. lada

Výborná paní doktorka chodím k ní s dcerou už od tří let,je velice hodná,příjemná a hlavně to umí s dětmi.

Mám problém s očima a musím chodit na pravidelné kontroly. K paní doktorce jsem chodila ještě, když pracovala v Šumperku, nejdříve v nemocnici a pak u jiných očních lékařů. Teď za ní dojíždím do Zábřehu. Chová se ke mně pěkně a myslím, že své práci skutečně rozumí. J.K.

Velká spokojenost a navic má velmi dobré vybaveni...takove to CT-čko na oči.

Velmi ráda chodim k pani doktorce. Je velmi milá,vstřícná a lidská. Věšinou nečekám. Ale někdy řeši něco urgentniho, tak si musim počkat. Musim pochválit čekarnu, kde jou stolečky pro děti, časopisy a televize. To na poliklinice neni obvyklé.Věra

S péčí jsem velmi spokojen