Wolkerova 112, Rosice
Psychiatrická ordinace (mapa)

Nejsem spokojená, jen recept a jdu a léky mně nesedí, jen se zvyšuje dávka.Léčím se 10 let aje mi čím dál hůř. Mně paní doktorka vůbec nepomáhá, ví jak na tom jsem a musím stále učit při 4 antideprasivám denně.

Bylo pro mě překvapením, že během čtvrt hodiny, kdy ještě 5x odešla z ordinace, určila diagnózu. Problém ji moc nezajímal, vidí vystresovaného člověka, nasadí antidepresiva a už bere dalšího. Jak na běžícím pásu.

Paní doktorka má suprový přístup k pacientovi,snaží se nemoci přijít na kloub,pohodářka,sluníčko!!!Jan Michalec

O

Paní doktorka mi pomohla hledat řešení a ne jen užívat prášky a za to jsem ji zavázán do smrti.Umí naslouchat i nakopnout správným směrem-přeji ji pevné zdraví,nervy a mnoho úspěchů s dalšími trpícími.

Paní doktorka je opravdu odbornice s profesionálním přístupem a se svojí "sestrou" tvoří perfektní tým. Mohu vřele doporučit. Děkuji.

Úžasná paní doktorka, moc si jí vážím, věřím jí a jsem s ní moc spokojená.

nejlepší lékařka ve svém oboru

Skvělá paní doktorka, vyslechne, poradí, pomůže.

S Dr.Ondrouškovou jsem velice spokojena. Líbí se mi profesionální a individuální přistup. A co je hlavní, působí na mne velice příjemným dojemem a proto je snažší s ní komunikovat o problémech. Rozhodně nám moc pomohla a takto bych jí ráda znovu poděkovala.

Paní doktorka je velmi dobrá, mohu jen doporučit všem ostatním!