MUDr. Blanka Malá

Zubař Více

Teplice 1 adresa

Teplice
Lipová 302, Teplice

Paní doktorka je pěkně protivná,dcera nosí rovnátka,tak jak má ,což jí paní doktorka vždy pochválí,ale to je tak všechno je protivná ,náladová a uštěkaná,lékaři jejího věku už by ordinovat neměli!!!!!! Sestřička je vždy hodná a laskavá.V každém připadě měníme lékařku!!!

pani doktorka mi to prohlízi nic vic

k pani doktorce chodim s detmi a je vse O.K.Semnou si vzdy povida a nekdy se i zasmejeme to asi zalezi na pristupu kazde osoby.I sestra je v pohode.To cekani je fakt,to by se mohlo trosku zmenit jinak dobry.

K paní doktorce se s vými dětmi chodím již léta. Díky její profesionální práci mají mé děti krásně srovnané zuby. Pokud se každý řídí podle jejích pokynů, paní doktorka vždy kladné výsledky ocení a každého odmění svým úsměvem. To že je její čekárna dost plná si myslím svědčí o tom, že patří mezi vyhledávané lékaře. Snad jí jednou zastoupí někdo tak profesionální, jako je ona. Děkujeme za její péči.

Docela mě překvapilo níže uvedené negativní hodnocení.Já paní doktorku znám z doby,ky mi dělala rovnátka.Už je to pár let.Pravdou bylo,že se dlouho čekalo,ale já si vždy čas našla,takže mi to nevadilo.Její přístup byl profesionální,byla milá,pokud jsem rovnátka nosila,prostě si na ní nemohu stěžovat.A děkuji jí za její péči

Pokud mohu silně nedoporučuji. Laxní přístup, všechny pacienty objednává na stejnou hodinu takže čekáte i 3 hodiny. Neprofesionální.