MUDr. Blanka Chytilová

Praktický lékař Více

Náměšť na Hané 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Komenského 314, Náměšť na Hané

Výborný lékař,má velmi dobré zkušenosti.Příjemně se s ní komunikuje a pomůže mi v každé situaci.Jsem s ní spokojen.

Pridavam se k predoslym hodnocenim-ochotna, lidska, mila, vstricna. Setricka take moc ochotna, usmevava .... Nase zdravotnictvo potrebuje takove lidi jako sul ...

Naše rodina chodí k paní dokorce Chytilové, jsme s ní velice spokojeni, její péče je na vysoké úrovni, je to dbornice na všechny neduhy.

nejlepší lékařka v okolí,na velmi vysoké odborné úrovni,milá,příjemná,upřímná,ochotná a její sestřička je jako sluníčko.

Výborný sehraný tým -lékařka a sestřička.Bezbolestné ošetření bez dlouhého čekání...vždy příjemná atmosféra,klidná lékařka a usměvavá sestra...ve zkratce snad výstižné

Výborná ve svém oboru.....

Jako prakticky lekar je Mudr Chytilova takrka vyborna,tak stejne musim ohodnotit i jeji sestru.Vyborna organizace a kratke cekani.Jen tak dal

Moje zkušenosti i celé mojí rodiny jsou pozitivní.Chodíme k paní doktorce od prvopočátku její lékařské praxe.Vždy nás odborně ošetří,není-li si jistá nestydí se požádat o radu lékaře odborníka a výsledkem je správně stanovená diagnoza a následné naordinování adekvátní léčby.Je velmi příjemná a také ochotna navštívit pacienta doma,pokud to jeho zdravotní stav vyžaduje a to podotýkám i mimo ordinační hodiny.

Velmi příjemná,ochotná,na vysoké odborné úrovni.Čekárna i ordinace jsou nyní útulné,odbavena bývám bez zbytečně dlouhého čekání