Ord. specialisty - neurologie
Tyršova 161, Sedlčany

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Měl jsejm velké bolesti nohou.Při vstupu do ordinace na mne bylo houknuto "zujte se " - místo odpovědi na pozdrav.Druhá věta-Třicet korun - lístek z automatu neberem.Deset minut mě zpovídal a na nic nepřišel,přes to,že jsem mu vysvětlil proč mám bolesti.Na moji žádost o invalidní vozík mě řekl,ať si ho koupím.To je prosím odborník pouze na vybírání poplatků a ždímání pojišťovny.Měl by vrátit diplom a zaplatit školné.
Hodnocení-- i šarlatáni z pralesa jsou lepší.

Pan Rýdl má napsáno na dveřích ordinace MUDr. a neurolog. Ale není ani jedno z toho. On své pacienty neléčí, ani nezbavuje bolesti lidi s chronickou bolestí zad (i to by měla být jeho práce) a i s více než varovnými příznaky cévní mozkové příhody !!! pacienty posílá na neadekvítní pracoviště nebo domů. A to i mladé lidi ! Jeho léčba je obsolentní - pozn. infuze s magneziem se nepoužívají již 10 let... Léky nepředepisuje, nýbrž pouze doporučuje. Kdo je předepíše? To je mu jedno, hlavně že jsou bodíky a pacient je vykopnut za dveře.
Naprosto nedoporučuji. Máte-li problém a nechcete být invalidní, zvolte jiného neurologa !

Hodnotit profesní lékaře úroveň je pro nezdravotníka obtížné, téměř nemožné. Nicméně pan doktor má velmi výrazné problémy s komunikací, pacient pro něj není partner, se kterým by vedl dialog... Je otázka, co od lékaře očekáváme. Realita je bohužel taková, že spoustě lidí nezbývá, než se s tímto lékařem "smířit", nejbližší neurologové jsou v Příbrami, Benešově, což jsou místa podstatně hůře dostupná, především pak pro starší lidi - a pan doktor si to velmi dobře uvědomuje. Kdo můžete, jděte (jeďte) jinam.

Nejenže nedokáže stanovit diagnózu ze svého oboru, ale neuralgii trigeminu místo něho u mě poznala lékařka na ORL. Pan "doktor" jen pravil, že na mně nic neshledává, ale přesto si mě pozval za dva měsíce na kontrolu. Jasně že už mě tam nikdy neviděl. Co by taky byl kontroloval, když nic neshledal? Pro jistotu jsem si pak našla jinde neuroložku, která mi provedla důkladné vyšetření včetně EEG a nakonec potvrdila diagnózu z ORL (aniž jsem jí to říkala).

Hledala jsem pomoc a až u pana doktora Rýdla jsem ji našla. Jako člověk a doktor na mě působil normálně.