Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Komenského 27, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší dětská lékařka !!!
Chodila jsem k paní doktorce od narození, nikdy jsem s ní neměla žádný problém, vždy mi se vším pomohla a snažila se najít to nejlepší řešení.
Její přístup je naprosto nadstandardní, vždy byla 100% profesionální, vstřícná, milá, příjemná...
Musím pochválit i paní sestřičku, jsou opravdu skvělý tým.
Moc děkuji za Vaši péči.

K
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejlepší paní doktorka v Přerově. Chodila jsem k ní jako dítě já a když jsem musela v 19 odejít, nechtělo se mi. Byla pro mě jediná a jasná volba, když jsem vybírala doktorku pro syna. Od ní ani píchanec nebolel! Hodná, milá, usměvavá (i sestřička). Člověku poradí, vysvětlí, nic nezanedbá. Naprostá spokojenost a můžeme jen doporučit!

G
Ověřený profil

Pani doktorka je nejlepší, vždy pomohla a také jsem se na ni těšila je milá a hodná ma hezký přístup dětem.


A
Ověřený profil

Užasná paní doktorka, takových je v dnešní době málo, cením si jejího indoviduálního přístupu, pečlivá, příjemná, starostlivá, vždy usměvavá. Sestřička také příjemná. Jediné negativum, že se tam těžko člověk dovolá. Tuto paní doktorku doporučuji!!!! Andrea s dcerou Vaneskou


R
Ověřený profil

výborná dětská doktorka


S
Ověřený profil

Paní doktorka byla mou lékařkou i mé sestry, já u mám malého syna a poprosila jí jestli by ho nepřijala, protože lepší lékařku neznám. |Příjemná, usměvavá, pozitivní člověk!!! jsem moc ráda, že k ní můžeme chodit. :-)


Ověřený profil

když jsme si před 15 lety dovezli syna z kojeňáku,byl hodně nemocný a skončili jsme na pohotovosti,kde měla službu p.doktorka.pomohla nám,a to i tak,že Toma přijala mezi své pacienty.s její pomocí jsme zvládli všecky nemoci.když jsme za 2,5roku ještě k ní přišli s děvčátkem,přijala i ji.naše děti nebyly zdravé,a přesto jsou z nich dnes správní zdraví puberťáci.a to díky této p.doktorce.mám ji ráda jako rodič,vždy nám pomohla.můžu jen všem doporučit.myslím,že jsme p.doktorku vyhráli v loterii.a přeju jí jen to nejlepší.spokojená maminka.


po odborné stránce nedoporučuji . petr

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

S touhle paní doktorkou jsem nadmíru spokojená, vždy diagnostikovala nemoci mých dětí na jedničku, vždy příjemná a chápající. Sestřička od paní doktorky také velice milá, ochotná a pokaždé nám ve všem vyšla vstříc. Nemám slov, takových lékařů a takového zdrav. personálu by mělo být více.


výborný praktický lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu