Psycholog Více

Krnov 1 adresa

Číslo licence : 21156

Hlubčická 2259/50a, Krnov

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 600 Kč

Od 2 500 Kč

Beaterapie

Mám ukončené studium jednodoborové psychologie. Jsem absolventkou Dlouhodobého výcviku v integrativní psychoterapii, akreditovaného pro zdravotnictví ...

• psychoterapie
  • EFT terapie
  • psychosomatika

Umístění: Beaterapie online psychoterapie

Paní Beáta mi pomohla změnit svůj mindset, pomohla mi prožít všechny neprožité věci. Ukázala mi jak na věci pohlížet a pomohla mi se s tím sžít a přenést do každodenní reality. Naučila mě jak zvládat každodenní situace, ale i situace co se každý den nestávají. Doporučuji všem, ať už je vaše trápení jakékoliv.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Manželka neustále uklízí. Nikdy sa nevojdem do jej vzorca na čistotu. Ako jej pomocť ?

Zkuste zjistit, co přesně pro manželku znamená čistota a jak často preferuje uklízení. Čistota může být pro vaši manželku způsobem, jak se se vyhnout stresu a mít to pod kontrolou. To může vyžadovat empatii a porozumění z vaší strany. Otevřeně s ní mluvte o její potřebě čistoty a jak to ovlivňuje váš život. Mějte na paměti, že je důležité komunikovat své pocity bez obviňování. Společně si stanovte pravidla pro uklízení, která jsou pro oba přijatelná. Například, můžete se dohodnout, že o víkendech bude uklízení minimální, nebo že určité úkoly budete mít ve svých rukou vy. Pokud se její nutkání uklízet stává obsesivní a brání v každodenním životě, může být pro ní vhodné vyhledat pomoc odborníka. Psycholog nebo terapeut může vaší manželce pomoci identifikovat příčiny tohoto chování a nabídnout strategie k lepšímu zvládání těchto stavů.

Beáta Koňařík Bakošová

Necitim se dobre foma ani ve skole. Nemam ve skole zadne kamarady a doma se jen ucim nebo uklizim. Kdyz jsem doma na telefonu tak me rodice vynadaj.Mam stale negativni mysleni a spatne sny.

Anna 12let

Ahoj Anno, jsem ráda, že jsi se rozhodla napsat a sdílet své pocity. Je to skvělý první krok k tomu, jak si můžeš pomoci. Je důležité si uvědomit, že nejsi sama. Mnoho lidí se někdy v životě cítí osamělí, zvláště v pubertě, která je zkrátka náročná. Za prvé, pokud se cítíš opravdu smutná a není ti dobře, je důležité to říct někomu dospělému, komu důvěřuješ. Je důležité, aby věděli, jak se cítíš, abys získala potřebnou podporu. Co se týče školy, pokud nemáš žádné kamarády, zkus se zamyslet, zda by nebyla možnost zapojit se do nějakého kroužku nebo aktivity, kterou máš ráda. Tím můžeš potkat lidi se stejnými zájmy. Také se neboj komunikovat se svými učiteli, pokud se cítíš vyloučená nebo nešťastná. Pokud se cítíš přetížená domácími pracemi, může být dobré o tom mluvit s rodiči. Možná si neuvědomují, jak moc ti to brání v jiných aktivitách a jak moc tě to zatěžuje. Co se týče negativního myšlení a špatných snů, může být užitečné naučit se některé techniky na zvládání stresu, jako je meditace, hluboké dýchání nebo jóga. Tyto techniky mohou pomoci uklidnit tvou mysl a snížit úzkost. Pokud by ses i nadále cítila špatně a tvoje pocity se nelepšili nebo se dokonce zhoršili, měla bys vyhledat profesionální pomoc. Psycholog nebo psychiatr ti mohou poskytnout nástroje a strategie, jak zvládnout to, co prožíváš.