Beáta Hromková, zubař

MUDr. Beáta Hromková

Zubař Více

č.d. 102, Býšť
Sam. ordinace PL - stomatologa

Jednoznačně doporučuji. Obávám se, že má paní doktorka přebytek pacientů.

Hana

Paní doktorka to umí výborně s malými dětmi. Tam, kde dcerka odmítla
komunikovat,paní doktorka Hromkova dokázala dceru rozpovidat a záhy
velmi kvalitně ošetřit.A co víc, dcera se na paní doktorku těší a to
je pro lékaře to nejlepší ocenění.
Moc děkujeme.
Jana a Lucinka

Dobrý den,
zásadně nesouhlasím z předcházejícím hodnocením z 9.9.
Bohužel pan nezná ani příjmení paní doktorky.
Já dojíždím za paní doktorkou 40 km již 15 let a jsem naprosto spokojen.
A jak to pozoruji v čekárně, příznivé ohlasy slyším i od
ostatních pacientů.

František

je fajn,hodná,příjemná,sestřička také,vezmou vás i bez objednání ,avšak počítejte s delším čekáním ,vyplatí se,pomůže vám

čekání u ní je dlouhy ale jinak je to super zubařka

Jsem novým pacientem paní doktorky , teprve od ledna 2009. Je hodná , šikovná ,ochotná a svědomitá . Konečně jsem bez problémů a jsem moc rád , že mě vzala do své péče .

Naše rodina chodí k paní doktorce 15 let.Jsme velice spokojeni.Zuby zbytečně netrhá,snaží se je zachránit.Je hodná,pečlivá,cítí s pacientem .Sestřička je příjemná , ochotná a umí to s dětma.

Pečlivá,citlivá,vždy se snaží vymyslet pro pacienta to nejlepší řešení,můžete si vybrat z více možností.Sestřička je příjemná a umí to s dětma.

Příjemná,jemná,šikovná,rychlá.Snaží se vyhovět,vše vysvětlí,ochotně zodpoví dotazy,vždy dobře poradí.Bolesti ošetří bez objednání.Je moji zubařkou už 14 let,postupně k ní začali jezdit děti a vnoučata.Jsme rádi,že ji máme.Nemáme strach ze zubaře.Doporučuji.

Paní doktorku bych nikdy neměnil ! Dceři bylo 6 let,když jsem s ní šel poprvé k zubaři-na pohotovost.Měla zkažené všechny zuby,ani jeden zdravý .Na pohotovosti neotevřela ústa . Nakonec ji na chirurgii vytrhli zub , drželi ji 2 lékaři a 1 sestra.Doporučili nám paní doktorku Hromkovou , prý ošetřuje i děti a řekli , že dceři se bohužel , budou muset vytrhat všechny zuby .
Díky trpělivosti Dr.Hromkové , dcera po třetí návštevě otevřela ústa a paní doktorka postupně některé zuby spravila.Na zuby , které nešlo zachránit doporučila gel na potírání.
Dnes je dceři 11 let,zuby,které se měly trhat zůstaly.Každý půlrok jezdíme s radostí na prohlídku,dcera se k zubaři těší,bolesti od té doby neměla.