Českobratrská 2227/7, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Rozhodla jsem se po delší úvaze napsat svou zkušenost, neboť kdybych si přečetla názory zde uveřejněné, nikdy bych k MUDr. Velké na ortodoncii nepřišla a ušetřila bych si čas a hlavně negativní zážitek. Na doporučení svého zubního lékaře jsem se svou dcerou šla na ortodoncii MUDr. Velké. Potvrzuji negativní zkušenosti, které jsou zde rovněž popisovány, neboť já měla velmi obdobné, bohužel: tj. pokaždé Vás příjme jiná lékařka, každá má jiný názor, byly jsme s dcerou posílány na několik různých vyšetření k jiným specialistům, což trvalo několik měsíců. Když jsme donesly všechna vyšetření na ortodoncii, bylo nám pouze "vzkázáno" po paní recepční, tedy nebylo nám přímo paní doktorkou sděleno ani nijak vysvětleno, že máme přijít až za 2 roky. Po několika dnech jsem se u paní doktorky objednala na osobní konzultaci, abych si nechala vysvětlit, proč máme přijít až za 2 roky, k čemu všechna vyšetření byla, jaký z nich vyvodila výstup a co se tedy bude dít dál. Za 2 roky bude mé dceři 16 let a to by mohlo být také pozdě. Paní doktorka byla k mému překvapení velmi neochotná, zjevně mi nechtěla nic vysvětlovat a mohu říci, že mlžila. Nakonec na můj přímý dotaz, k čemu byla všechna vyšetření u jiných lékařů mi sdělila, že tato nesouvisí s rovnátkama! Pak tedy s čím souvisela? To je přesně důsledek toho, že pokaždé Vás vidí jiný lékař a informace si evidentně nepředávají a evidentně nad nimi nikdo nepřemýšlí. Na další mé poměrně přímé dotazy, co tedy bude dál atd...mi paní doktorka vždy odpověděla jinak a nakonec mi oznámila, "že mám divné otázky". Tedy nejenže Vám informace nesdělují, ale pokud se ptáte, ani Vám je nesdělí s tím, že "máte divné otázky". Tímto jsem se s paní doktorkou rozloučila a změnila ortodoncii, která je pacienty zde velmi vysoce hodnocena, a námi také. Nerada takto zveřejňuji cokoliv, ale zde i vzhledem k tomu, že paní doktorka Velká má ceny téměř dvojnásobné oproti všem ortodonciím v Ostravě, by měla být vůči pacientům normálně vstřícná a ochotná vysvětlit své postupy či postupy svých zaměstnanců, tedy jako jiní lékaři. Bohužel moje zkušenost byla zde velmi špatná. Jediné co musím vyzdvihnout je ochota recepčních (či sestřiček), které nás přijímaly. Ostatní bohužel, což je mi velmi líto, ale možná má zkušenost pomůže jiným pacientům či samotné paní doktorce.

Umístění: Ordinace ortodontické konzultace

Byla jsem pouze na konzultaci, ale dojem jsem si odnesla špatný a už tam znovu nepůjdu. Připadala jsem si jako položka na běžícím páse, ordinace s několika křesly za plentami na mě působila velice nekomfortně, neosobní přístup, všechno rychle rychle, v hluku, bez zájmu a nedozvěděla jsem se vůbec nic nového, za pár minut jsem byla venku a o 300 Kč lehčí. Můj zubař mi vhodnou ortodontickou léčbu popsal mnohem podrobněji a přesněji než tato paní doktorka specialistka.

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Mudr. Barboře Velké a jejímu profesionálnímu týmu, který zajišťuje opravdu velmi dokonalý přístup a péči o pacienty. Ordinace paní doktorky Velké mě byla doporučena. Tým se o mě postaral z hlediska otisků zubů pro případná rovnátka. Dále jsem využila dentální hygienu. Ještě jednou děkuji celému týmu a paní doktorce! Opravdu profesionální přístup, určitě doporučuji využít těchto služeb! Petra

Rovnátka mi pomohla, léčba byla dlouhá rok a něco. Doporučuji ta neviditelná rovnátka. Jsou dražší, ale pohodlnější.

Pro některé nechapavé-negativní názor je taky názor a rozhoduje, zda jít k zubaři k paní A nebo k paní B.
I po objednání dlouhá čekací doba (přes 40min), v ordinaci chaos, připadal jsem si jako v polní nemocnici. Vice pacientu, lůžka oddělená plentou, žádné soukromí, neustále někdo někam chodí, slyšíte to, co by jste neměli slyšet. Paní Velká má ráda velké peníze, za 3 minuty jsem byl obeznámen o stavu mé dcery a chudší o 400 Kč. Porovnání s dalšími ortodontisty měla paní Velká zubní rovnátka dražší o 7 tisíc. Paní Velká si spletla povolání, měla být na ministerstvu financí, státní kasa by byla zaručeně plná. Jako odborník na ortodoncii nedoporučuji. Mladý usměvavý personál mé dceři zuby nevyléčí. Platí zmíněné níže, nezeptáte se neřekne Vám nic. Jenom na Vás hledí a připadáte si jako ...

X

Názor přidán dne 08.08.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Když jsem k paní doktorce na doporučení mé tehdejší zubařky začala chodit, byla jsem zpočátku zmatená, která z nich to vlastně je? Lékařky mě tehdy vyšetřovaly minimálně dvě a každá mi vždy řekla opak toho co ta druhá. Léčba se zbytečně protahovala a už i má zubařka se divila proč mám rovnátka tak dlouho. Důvod jsem nevěděla ani já sama. Vrcholem bylo když mě po sundání rovnátek automaticky objednali na pískovaní zubů za které jsem zaplatila 1200,- a má zubařka mi pak řekla, že by mi zuby opískovala za 550,- což je standartní cena skoro ve všech ordinacích .Jak je možný takový cenový rozdíl??? Jak už zde bylo zmíněno, paní doktorce jde hlavně o výdělek a pacienti se tam střídají opravdu jeden za druhým, tato lékařka má velmi arogantní přistupu k pacientovi a informovanosti ani nemluvím, řekne vám základní věci jako stroj a jinak pokud se nezeptáte a nezajímáte se - nic nevíte. Nevím jak to chodí u jiných ortodontistů, ale pokud bych si teď zpětně měla vybrat, rozhodně bych volila jinou ordinaci než tu u paní Velké. Jediné plus shlédávám, že aspoň sestřičky jsou zde milé a přívětivé a chovají se k pacientům hezky.

O

K paní doktorce jsem začala chodit se svým synem, když měl 9 let. Pokaždé se nám věnoval někdo jiný, vždy tam bylo více pacientů najednou - velmi neosobní přístup, nedostatečná informovanost. Během dvou let jsme se nedopracovali k žádnému konkrétnímu zásahu s tím, že chrup ještě není plně vyvinutý. Nemůžu samozřejmě posoudit, zda je tento postup v pořádku, ale náš zubní lékař je s tímto nespokojený a doporučil nám výměnu ortodonta.

X

Paní doktorka i všechny pomocnice jsou velice příjemné, na profesionální úroveni, bylo mi vše vysvětleno. Spokojenost s probíhající léčbou, paní doktorka má mou plnou důvěru, kdykoli je problém, nechybí vstřícnost. Doporučuji.