Českobratrská 2227/7, Ostrava

Zobrazit ostatní ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace Spraveni vady

Doktorka neni ortodontistka, ale podnikatelka. Bohuzel jsem to nemohla vedet dopredu. Stravila jsem lecbou vice nez ctyri roky a bez kyzeneho vysledku. Doktorku jsem videla jednou za 9 mesicu, kdy se me vzdy ptala, jestli je vse v poradku, tak rikam, ze ne, ale ona sama vubec nevedela, co mam za problem, takze to bylo marne. Nechala mi (instrukce byla od asistentek) davat si gumove tahy uplne opacnym smerem, musela jsem na to prijit sama a vracet to zpet. Pokazde vas ma jina asistentka a nepredpodpokladam, ze nektera z nich mela "nastudovany" muj pripad. Behem prace se ony bavi o svych dovolenych a podobne. Doktorku jsem videla nekolikrat davat uvodni informace rodicum s ditetem jako stroj, a tim ta jeji prace, skrz vytvoreni nejakeho horkou jehlou usiteho lecebneho planu konci. Za ty roky se mnou stravila cisteho casu max. hodinu. Nevi o svych pacientech nic a nezajimaji je ani oni, ani rovnani zubu, pripadne komplikovanejsich vad. Chudak pani. Nyni mam za 3/4 roku udelano s novymi rovnatky vice prace, nez tam skoro za 5. A tehdy uz byla take nejdrazsi ve meste, coz jsem take nevedela. To se tyka rovnatek a ceny jeji hygienistky ap.

Umístění: Ordinace ortodontické konzultace

Byla jsem pouze na konzultaci, ale dojem jsem si odnesla špatný a už tam znovu nepůjdu. Připadala jsem si jako položka na běžícím páse, ordinace s několika křesly za plentami na mě působila velice nekomfortně, neosobní přístup, všechno rychle rychle, v hluku, bez zájmu a nedozvěděla jsem se vůbec nic nového, za pár minut jsem byla venku a o 300 Kč lehčí. Můj zubař mi vhodnou ortodontickou léčbu popsal mnohem podrobněji a přesněji než tato paní doktorka specialistka.

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Mudr. Barboře Velké a jejímu profesionálnímu týmu, který zajišťuje opravdu velmi dokonalý přístup a péči o pacienty. Ordinace paní doktorky Velké mě byla doporučena. Tým se o mě postaral z hlediska otisků zubů pro případná rovnátka. Dále jsem využila dentální hygienu. Ještě jednou děkuji celému týmu a paní doktorce! Opravdu profesionální přístup, určitě doporučuji využít těchto služeb! Petra

Rovnátka mi pomohla, léčba byla dlouhá rok a něco. Doporučuji ta neviditelná rovnátka. Jsou dražší, ale pohodlnější.

Pro některé nechapavé-negativní názor je taky názor a rozhoduje, zda jít k zubaři k paní A nebo k paní B.
I po objednání dlouhá čekací doba (přes 40min), v ordinaci chaos, připadal jsem si jako v polní nemocnici. Vice pacientu, lůžka oddělená plentou, žádné soukromí, neustále někdo někam chodí, slyšíte to, co by jste neměli slyšet. Paní Velká má ráda velké peníze, za 3 minuty jsem byl obeznámen o stavu mé dcery a chudší o 400 Kč. Porovnání s dalšími ortodontisty měla paní Velká zubní rovnátka dražší o 7 tisíc. Paní Velká si spletla povolání, měla být na ministerstvu financí, státní kasa by byla zaručeně plná. Jako odborník na ortodoncii nedoporučuji. Mladý usměvavý personál mé dceři zuby nevyléčí. Platí zmíněné níže, nezeptáte se neřekne Vám nic. Jenom na Vás hledí a připadáte si jako ...

X

Názor přidán dne 08.08.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Když jsem k paní doktorce na doporučení mé tehdejší zubařky začala chodit, byla jsem zpočátku zmatená, která z nich to vlastně je? Lékařky mě tehdy vyšetřovaly minimálně dvě a každá mi vždy řekla opak toho co ta druhá. Léčba se zbytečně protahovala a už i má zubařka se divila proč mám rovnátka tak dlouho. Důvod jsem nevěděla ani já sama. Vrcholem bylo když mě po sundání rovnátek automaticky objednali na pískovaní zubů za které jsem zaplatila 1200,- a má zubařka mi pak řekla, že by mi zuby opískovala za 550,- což je standartní cena skoro ve všech ordinacích .Jak je možný takový cenový rozdíl??? Jak už zde bylo zmíněno, paní doktorce jde hlavně o výdělek a pacienti se tam střídají opravdu jeden za druhým, tato lékařka má velmi arogantní přistupu k pacientovi a informovanosti ani nemluvím, řekne vám základní věci jako stroj a jinak pokud se nezeptáte a nezajímáte se - nic nevíte. Nevím jak to chodí u jiných ortodontistů, ale pokud bych si teď zpětně měla vybrat, rozhodně bych volila jinou ordinaci než tu u paní Velké. Jediné plus shlédávám, že aspoň sestřičky jsou zde milé a přívětivé a chovají se k pacientům hezky.

O

K paní doktorce jsem začala chodit se svým synem, když měl 9 let. Pokaždé se nám věnoval někdo jiný, vždy tam bylo více pacientů najednou - velmi neosobní přístup, nedostatečná informovanost. Během dvou let jsme se nedopracovali k žádnému konkrétnímu zásahu s tím, že chrup ještě není plně vyvinutý. Nemůžu samozřejmě posoudit, zda je tento postup v pořádku, ale náš zubní lékař je s tímto nespokojený a doporučil nám výměnu ortodonta.

X

Paní doktorka i všechny pomocnice jsou velice příjemné, na profesionální úroveni, bylo mi vše vysvětleno. Spokojenost s probíhající léčbou, paní doktorka má mou plnou důvěru, kdykoli je problém, nechybí vstřícnost. Doporučuji.

Dobrý den,
Absolutně souhlasím s hodnocením panem spokojeným, Jacqueli a zdravyPacient jsou úplně mimo. Pokud nechtějí využívat služby tohoto lékaře, popřípadě si na něj stěžují, tak proč tam vůbec chodí. My jsme s paní doktorkou nadmíru spokojeni a neměnili bychom za žádnou cenu. Přijde nám jako odborník a velice milá s lidským přístupem. Můžu jen doporučit.