Adresa

Českobratrská 2227/7, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace ortodontické konzultace

Byla jsem pouze na konzultaci, ale dojem jsem si odnesla špatný a už tam znovu nepůjdu. Připadala jsem si jako položka na běžícím páse, ordinace s několika křesly za plentami na mě působila velice nekomfortně, neosobní přístup, všechno rychle rychle, v hluku, bez zájmu a nedozvěděla jsem se vůbec nic nového, za pár minut jsem byla venku a o 300 Kč lehčí. Můj zubař mi vhodnou ortodontickou léčbu popsal mnohem podrobněji a přesněji než tato paní doktorka specialistka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Mudr. Barboře Velké a jejímu profesionálnímu týmu, který zajišťuje opravdu velmi dokonalý přístup a péči o pacienty. Ordinace paní doktorky Velké mě byla doporučena. Tým se o mě postaral z hlediska otisků zubů pro případná rovnátka. Dále jsem využila dentální hygienu. Ještě jednou děkuji celému týmu a paní doktorce! Opravdu profesionální přístup, určitě doporučuji využít těchto služeb! Petra


Ověřeny pacient

Rovnátka mi pomohla, léčba byla dlouhá rok a něco. Doporučuji ta neviditelná rovnátka. Jsou dražší, ale pohodlnější.


K
Ověřeny pacient

Pro některé nechapavé-negativní názor je taky názor a rozhoduje, zda jít k zubaři k paní A nebo k paní B.
I po objednání dlouhá čekací doba (přes 40min), v ordinaci chaos, připadal jsem si jako v polní nemocnici. Vice pacientu, lůžka oddělená plentou, žádné soukromí, neustále někdo někam chodí, slyšíte to, co by jste neměli slyšet. Paní Velká má ráda velké peníze, za 3 minuty jsem byl obeznámen o stavu mé dcery a chudší o 400 Kč. Porovnání s dalšími ortodontisty měla paní Velká zubní rovnátka dražší o 7 tisíc. Paní Velká si spletla povolání, měla být na ministerstvu financí, státní kasa by byla zaručeně plná. Jako odborník na ortodoncii nedoporučuji. Mladý usměvavý personál mé dceři zuby nevyléčí. Platí zmíněné níže, nezeptáte se neřekne Vám nic. Jenom na Vás hledí a připadáte si jako ...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


X

Názor přidán dne 08.08.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


D
Ověřeny pacient

Když jsem k paní doktorce na doporučení mé tehdejší zubařky začala chodit, byla jsem zpočátku zmatená, která z nich to vlastně je? Lékařky mě tehdy vyšetřovaly minimálně dvě a každá mi vždy řekla opak toho co ta druhá. Léčba se zbytečně protahovala a už i má zubařka se divila proč mám rovnátka tak dlouho. Důvod jsem nevěděla ani já sama. Vrcholem bylo když mě po sundání rovnátek automaticky objednali na pískovaní zubů za které jsem zaplatila 1200,- a má zubařka mi pak řekla, že by mi zuby opískovala za 550,- což je standartní cena skoro ve všech ordinacích .Jak je možný takový cenový rozdíl??? Jak už zde bylo zmíněno, paní doktorce jde hlavně o výdělek a pacienti se tam střídají opravdu jeden za druhým, tato lékařka má velmi arogantní přistupu k pacientovi a informovanosti ani nemluvím, řekne vám základní věci jako stroj a jinak pokud se nezeptáte a nezajímáte se - nic nevíte. Nevím jak to chodí u jiných ortodontistů, ale pokud bych si teď zpětně měla vybrat, rozhodně bych volila jinou ordinaci než tu u paní Velké. Jediné plus shlédávám, že aspoň sestřičky jsou zde milé a přívětivé a chovají se k pacientům hezky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem začala chodit se svým synem, když měl 9 let. Pokaždé se nám věnoval někdo jiný, vždy tam bylo více pacientů najednou - velmi neosobní přístup, nedostatečná informovanost. Během dvou let jsme se nedopracovali k žádnému konkrétnímu zásahu s tím, že chrup ještě není plně vyvinutý. Nemůžu samozřejmě posoudit, zda je tento postup v pořádku, ale náš zubní lékař je s tímto nespokojený a doporučil nám výměnu ortodonta.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


X
Ověřeny pacient

Paní doktorka i všechny pomocnice jsou velice příjemné, na profesionální úroveni, bylo mi vše vysvětleno. Spokojenost s probíhající léčbou, paní doktorka má mou plnou důvěru, kdykoli je problém, nechybí vstřícnost. Doporučuji.


Ověřeny pacient

Dobrý den,
Absolutně souhlasím s hodnocením panem spokojeným, Jacqueli a zdravyPacient jsou úplně mimo. Pokud nechtějí využívat služby tohoto lékaře, popřípadě si na něj stěžují, tak proč tam vůbec chodí. My jsme s paní doktorkou nadmíru spokojeni a neměnili bychom za žádnou cenu. Přijde nám jako odborník a velice milá s lidským přístupem. Můžu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti