MUDr. Barbora Navrátilová

Pediatr Více

Bojkovice 1 adresa

14 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
nábřeží Svobody 168, Bojkovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Já za sebe nemám nejmenších problémů. Jsem maximálně spokojený a několikráte jsme paní doktorku obtěžovali i mimo pracovní dobu a vždy byla ochotná pomoci.

M
Ověřený profil

Milé maminky, paní doktorka je sice dobrá diagnostička,to je pravda, ale že by byla vlídná, milá apod? no to opravdu si jen myslíte. Tato paní doktorka je velmi náladová,dělá z maminek "hlupačky" a je hodně arogantní.Znám opravdu spoustu maminek, co k ní chodí a myslí si to co já. a že je paní dokt. milá když jí telefonujete? to možná je,ale pokud jí voláte do ordinace a ona tam má jinou maminku, velmi ráda paní doktorka váš hovor okomentuje-ale ne ve váš prospěch. Sama jsem byla několikrát toho svědkem, když jí volala maminka o radu a paní dokt. po ukončení hovoru udělala z maminky "hysterku". .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pani doktorka je velmi dobra diagnosticka, zna svuj obor velmi dobre, je obetava, vstricna a pohotova. I kdyz nosi zlato ci stribro, jak bylo napsano, tak to nemeni nic na jeji praci, a kazdeho je po tom ..... Je to jeji vec, co si na sebe oblece. Kazdemu ji doporucuji.


B

Paní doktorka je nejlepší co jsem potkala, chodím k ní s oběma dětma, když jsem ležela v nemocnici s jedním z nich a ona měla službu, vždy se přišla podívat a uklidnila mě. Je nejlepší diagnostička v oboru, nikdy bych ji neměnila. A každému ji doporučuju.


H

Většinou určí diagnózu pacienta i u méně známých nemocí, je velmi vstřícná, obětavá i ve svém osobním volnu navtěvuje pacienty nebo alespoň poradí po telefonu.


J

NEBUDU SE ROZEPSÁVAT ,JEN NAPÍŠI,ŽE JE TO PROSTĚ BEZVA BABA.


T

Můžu jen doporučit!!!Opravdu nejlepší pediatr, se kterým jsem se setkala. Pracuje víc než na 100%, pomáhá i mimo ordinační dobu a je kdykoli dostupná na telefonu.Navíc,příjemná,milá,ochotná,laskavá,prostě skvělá ve všech směrech.Jsem moc ráda,že jí máme tady!


R

Paní doktorka je velmi dobrá diagnostička.Všechno dobře vysvětlí a poradí.Všem jí doporučuji.A, když nemůžete k ní přijít s miminkem nebo starším pacientem,poradí po telefonu a i to velmi dobře vysvětlí.Jsem ráda,že oba moji synové k ní chodí do ordinace.


Výborná paní doktorka, milá, vstřícná, ochotná poradit, vysvětlit. Bohužel nepatříme k ní, ale setkala jsem se s ní v nemocnici na dětském oddělení v Uherském Hradišti.Mám na ni ty nejlepší vzpomínky.


Opravdu nejlepší pediatr, se kterým jsem se setkala. Bere svoji práci opravdu vážně a na 100%, pomoc i mimo ordinační dobu na telefonu a mé netei, která není její pacientka dobrou radou a diagnozou přez telefon (kterou dva lékaři neurčili "naživo") vlastně zachránila život. Neměnila bych ani za nic!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu