Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Gen. Fanty 25, Kaplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Prohlídka dětí

Děkujeme paní doktorce i sestřičce za milý a vstřícný přístup, lidskost, úsměv a pochopení....chodíme k ní se všemi dětmi a jsme velice spokojení. Sestřička je velmi ochotná a milá, paní doktorka vždy poradí a pomůže. Zajímá se i samotného člověka , nejen o jeho nemoci a problémy a objednávkový systém na internetu je super, takže nikdy člověk s dětmi nečeká. Moc děkujeme...

V
Ověřený profil

Děkuji paní doktorce za její odbornou a laskavou péči :-).Velmi si vážím i její přístup k alternativním metodám.Doporučuji tuto ordinaci všem maminkám a dětem, které rády vidí úsměv a vždy lidské pochopení. Anička

A
Ověřený profil

Paní doktorka je strašně hodný a obětavý člověk. Vždycky nás pečlivě vyšetří a přitom je pořád milá. Má zkušenosti, je chytrá a má dcerka se jí vůbec nebojí. Jsem s ní naprosto spokojená. Máme štěstí, že jsme si vybrali zrovna ji. Za vše co pro nás dělá a jaká je jí z celého srdce děkujeme!


P
Ověřený profil

potvrzuji, objednávkový systém je úžasná věc, konečně to někde funguje bez otravného čekání v ordinaci, fakt super nápad, navíc skvělí lidé- doktorky i sestra, jen tak dál


L

Velmi chválíme objednávkový systém, je to fakt super, zavolám ráno nebo večer přes internet se objednám a pak nemusím čekat hodiny v čekárně, ale v klidu doma..Fakt skvělé!! Obě doktorky jsou strašně ochotný a pečlivý, malá se sem nebojí, vyšetřují tak, že ji vždycky nějak zabaví..Díky!!


L
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá, příjemná a hlavně důsledná. Což se tedy nedá říct o jejím zástupu, paní doktorce Holubové. Ta byla dobrá před lety, ale teď už by si měla užívat doma v důchodu. Zanedbává dost věcí. Sice je také příjemná, ale důslednost jí chybí. Paní doktorka Haláčková už by se měla vrátit trvale, než jí utečou pacienti. Takže vřele doporučuji paní doktorku Haláčkovou. Je opravdu skvělá. A nesmím zapomenout ani na sestřičku. Ta je také skvělá a mnohdy poradí víc, než "slavný" zástup.


Ověřený profil

Paní doktorka Haláčková je nejlepší dětská lékařka, se kterou jsem se setkala. Je příjemná, milá, dokáže si dítě získat. A hlavně je důsledná a nic nezanedbá. Sestřička je také velmi milá a rozumí si s dětmi. Paní doktorku všem vřele doporučuji. Jsme rádi, že jí tady máme. Děkujeme, paní doktorko.


Ano velmi doporučuji a chválím !!! Více takhle ochotních a přijemních lékařů


je to naše sluníčko


Je velice příjemná a všechno nám pečlivě vysvětlí a děti se k ní těší i když jsou nemocné, je vidět, že je má ráda a hlavně to s nimi umí,lepší doktorku nenajdem..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti