Adresa

tř. Osvobození 1388, Otrokovice
MUDr. Azzam El Chaar

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)Zkušenosti

O mně

ORDINAČNÍ HODINY:

Po: 7:30 - 15:00
Út: 7:30 - 15:00
St: 7:30 - 18:00
Čt: 7:30 - 11:00
Pa: 7:30 - 15:00


Léčené nemoci


Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Fotografie


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

tř. Osvobození 1388, Otrokovice

MUDr. Azzam El Chaartř. Osvobození 1388, Otrokovice

MUDr. Azzam El Chaar

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Azzam El Chaar gynekologický ultrazvuk

K Panu doktorovi jsem chodila asi od 16 let. Dokud člověk nemá žádný problém je nejspíše ucházející. Ale když se problém objeví už to taková sláva není. Otěhotněla jsem, kontroly jsem stihla dvě. Na první 5 minutové návštěvě vše OK, srdce bylo, fotka žádná, byli mi vnuceny vitaminy za 800kč a na druhé po odsouhlasení částky asi 1400kč za to že mi bude delat ultrazvuky navíc mi bylo velice emopaticky oznámeno že těhotenství zaniklo ale že je to vlastně v pohodě a normální a nemám mu tam brečet. Po kyretazi jsem měla bolesti, vynadal mi že jiné ženské chodi do prace ještě ten den, tak na co si hraju, ze když mě nechá jen tak doma bude mít problem. Na ultrazvuku viděl že mám nějaký hematom ještě? Poslal mě s antibiotiky (bez jakýchkoliv testů) domu a milostivě mě nechal ještě do konce týdne doma. Po těchto zážitcích jsem utekla raději na kliniku do Zlína. A udělala jsem jen dobře.

S
Umístění: MUDr. Azzam El Chaar gynekologické vyšetření

Pan doktor mě důkladně vyšetřil a díky jeho ochotnosti a rychlosti mi domluvil velmi důležitou operaci. K jinému gynekologovi bych nešla.

P
Umístění: MUDr. Azzam El Chaar gynekologické vyšetření

Pan doktor je naprosto skvělý, rozhodně doporučuji. Naše rodina jej navštěvuje desítky let a nikdy jsme neměli žádný problém.

Ověřený profil
Umístění: MUDr. Azzam El Chaar

Pan doktor je naprosto špičkový odborník ve svém oboru. Chodím k němu skoro 30 let, mám 2 krásné a zdravé děti. Je velmi milý, ochotný a lidský. Vřele doporučuji.

Ověřený profil

Ja k Panu doktorovi chodim od 18let co jsem cekala první dceru.Dve těhotenství jsem prožila u něj.Nadmíru spokojena pana doktora bych nemenila nikdy.Je ochotný vstřícný.Pracharova

P
Ověřený profil

Na pana doktora Azzama nemůžu říct půl křivého slova. Vždy pomohl, poradil a dokonce i tehdy, kdy nemusel. Podle mého je to doktor s velkým D a člověk s velkým Č. Neměnila bych...

P
Ověřený profil

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Přešla jsem k němu od lékaře, který jen kecal o těhotenství a nepřišel na nic. Pan doktor při první prohlídce zjistil zdravotní problém, a stanovil nutnost každoroční půlroční prohlídky. Pan doktor trpělivě odpovídá na všechny dotazy, je příjemný a při vyšetření na vše předem připraví. Velká pochvala rovněž příjemné sestřičce.

M
Ověřený profil

já jsem s PANEM doktorem velmi spokojená. Ve 20-ti letech jsem přišla o miminko v 6-tém měsíci těhotenství, poté 2 problémové těhotenství, syn je narozen předčasně, ale díky panu doktorovi je prcek v pořádku (někdy až mooc zdravý). Pak doktor mě opravdu dělal veškerá vyšetření, vysvětloval, radil. Je i člověk, nejen doktor. Babička zemřela na rakovinu děložního čípku, proto si vážím pana doktora, že mi dělá pravidelné kontroly čípku, abychom nic nezameškali. Čeština-nevím , jak kdo-ale já mu rozumím výborně. Sestřička je taky skvělá, když jdu jen na pilulky, už mě upozorní, že mám jít na prohlídku. Dříve jsem chodila ke Kudrnovi, nepíši záměrně doktoru Kudrnovi, protože ten se více zabývá jeho plastickou chirurgií než pacientkami na gynekologii. První dítě, o kterém jsem přišla v 6-tém měsíci, nemělo končetiny a mělo rozštěp páteře, pan Kudrna mi ale nedělal utrazvuky, kdyby ano, mohla jsem jít na potrat ve 3 měsíci, kdy by tyto anomálie byly rozpoznatelné. Na otázku, proč mi ultrazvuky nedělal, mi řekl, že se tím nebudeme zabývat, ale dáme si pozor na další těhotenství. U takového doktora jsem už samozřejmě zůstat nechtěla. Jsem ráda, že se mě PAN doktor Azzam po tom ujal a děkuji mu za to, že mám nyní 2 zdravé děti.

G
Ověřený profil

Po přečtení příspěvku paní Aleny mi to nedá a musím s ním nesouhlasit a popsat své zkušenosti, protože jsem měla hodně podobné potíže jako ona. K panu doktorovi chodím léta, v jeho péči jsem zvládla i dvě těhotenství. Když jsem čekala první dítě, také jsem přišla za panem doktorem s pozitivním testem z lékárny. Tehdy udělal pan doktor ultrazvuk, na kterém se zatím těhotenství neprojevilo a dal mi na výběr, že buď počkáme 14 dnů a budeme ultrazvuk opakovat, nebo mi udělá vlastní citlivější test. Půl roku před tím se mi stalo, že jsem si také udělala těhotenský test z lékárny, byl pozitivní a test u pana doktora vyšel negativně. Proto jsem si to nechala potvrdit jeho testem. U prvního těhotenství jsem toho na ultrazvuku také příliš neviděla, protože nešlo natočit monitor, ale lékař vše ochotně a trpělivě ukázal a vysvětlil manželovi a mé mamce, která byla také zvědavá. Při druhém těhotenství jsem už viděla všechno i já, protože pan doktor pořídil monitor jenom pro pacientky a taky modernější ultrazvuk. Od kamarádek, které navštěvují jiné gynekologické ambulance vím, že někteří gynekologové nepovolují k vyšetření manžela nebo děti, natožpak, že by jim něco ukazovali nebo vysvětlovali. U druhého těhotenství jsem v šestinedělí také prodělala zánět prsou s vysokými horečkami. Pan doktor mi naordinoval antibiotika a upozornil mně, že u kojení je výběr antibiotik hodně omezený, že to zabere i na snížení horečky, ale malý z toho může mít průjmy. Teplota mi klesla hned druhý den. Paní Aleno, pokud vám nic nebylo, tak nechápu, proč vás nechali lékaři v nemocnici pět týdnů bezdůvodně ležet. Asi tomu taky nerozumí. Vy zřejmě nebudete nikdy s ničím spokojená.

A
Ověřený profil

Vždycky jsem si ho taky chválila a byla jsem spokojená, ale pokud mi předepisoval antikoncepci a chodila jsemki němu na preventivní prohlídky. Když jsem přišla se zpávou, že jsem těhotná, dostala jsem kartáč, proč používám těhotenský test z lékárny, že zbytečně vyhazuju peníze. Dostala jsem jiný od něj za 100 Kč. Kupodivu ukázal stejný výsledek jako ten z lékárny za 20 Kč :) Na ultrazvuky se mnou musel chodit manžel, protože měl monitor otočený k sobě, nikdy mi nic neukázal, za fotky jsem platila, jen mi řekl, že je vše v pořádku. Manželovi aspoň občas něco ukázal. Ke konci těhotenství mě děsil, že mám vysoký tlak, předepsal mi kapky. Na příbalovém letáku bylo výslovně napsáno, že nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy. Když jsem mu volala, jestli se nespletl, byl velmi nepříjemný a prý se nemám na nic ptát a uživat je, když mi je předepsal. V rodině máme bývalou sestřičku z porodního oddělení, které jsem se ptala - říkala, ať to raději vyhodím, tak jsem tak učinila. Tlak byl podle pana doktora pořád hodně vysoký. Asi 5 týdnů před plánovaným porodem mě poslal na rizikové oddělení do Baťovy nemocnice a to hned druhý den. Když jsem se ptala, co se děje, řekl, že nic. Celou noc jsem nespala a do rizikovky jela rovnou se sbalenou taškou... Tak na mě čučeli jak puk, co tam dělám, navíc bez papírů, které měl poslat a tlak mám prý úplně vzorový. Do porodu si mě tam nechali a vše bylo úplně v pořádku. Když se nám narodila naše holčička, do 3 týdnů jsem dostala zánět prsa. Náš milý doktor mi napsal antibiotika a na víc jak 40° teplotu prý nemám nic brát, ono to klesne samo. Večer jsem měla skoro 41 teploty, a tak jsme fičeli do nemovnice. Udělali mi vyšetření, dali antibiotika vnitrožilně, předepsali léky na sražení teploty a že mi má gynekolog na kontrole po týdnu udělat odběry krve, ať víme, jakou mám sedimetaci. Po týdnu jsem se dověděla, že taková vyšetření jsou zbytečná, že on to nedělá, a do karty mi napsal, že jsem odmítla vzít další krabičku antibiotik. Na upozornění, že má z toho moje ani né měsíční dcera průjmy, řekl, ať to řeším s pediantrem, že on má léčit mě, ne děcko.
A tak jsem skončili :) Omlouvám se za román, ale nemohla jsem si to odpustit.
PS : Sestřička úžasná :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

ORDINAČNÍ HODINY:

Po: 7:30 - 15:00
Út: 7:30 - 15:00
St: 7:30 - 18:00
Čt: 7:30 - 11:00
Pa: 7:30 - 15:00


Léčené nemoci


Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Fotografie