Umístění: Poliklinika Náchod Jiný

Vybírala jsem před lety svého prvního gynekologa dle recenzí zde. Pamatuji si paní, která zde psala, že za panem doktorem dojíždí až z Hradce. Nedivím se. I když jsem většinu času v Praze, rozhodně neplánuji gynekologa měnit. Recenze se nemýlí, pan doktor je jistě člověk na svém místě, výborný lékař s milým přístupem k pacientkám.

Umístění: Poliklinika Náchod Jiný

Naprosto lidský a profesionální přístup, odborník , super jednání , trpělivost .... za mě 100 bodů ze 100!!! Jak se říka do třetice všeho dobrého - 2 předchozí mi opravdu nevyhovovali a pan doktor mi byl seslán z nebe !!!! Doporučuji !!!!

Nejlepší lékař, profesionalita, skvělé jednání, lidskost. Vyzkoušela jsem už tři lékaře v oblasti gynekologie a pan doktor Špáta mi opravdu pomohl, je trpělivý a jeho snahou je skutečně pomoci a naplno vyhovět pacientce. Nemůžu si ho vynachválit!!!Díky němu se nám podařilo po dvou letém boji počít miminko:-)

Jsem s panem doktorem absolutně spokojená. Mám k němu důvěru. přestoupila jsem k němu od jiného gynekologa, u kterého jsem měla strach z každého vyšetření. ale pan doktor ŠPáta, mě strachu zbavil.. doufám, že se mi podaří ho mít k porodu :-)

Nejlepší lékař, kterého znám. Škoda jen, že jsem neměla to štěstí, mít ho u porodu. Třeba příště :)
Všem doporučuji!!!

Dobrý den, na pana doktora Špátu jsem slyšela chválu od spousty lidí i mimo tento server. Nechodím k němu, ale moc bych chtěla. Mohla byste doplnit některá z Vás, která k němu chodí, jeho telefon? Předem moc děkuji
Kamila

Jsem s ním nadmíru spokojená, vždy dovede poradit, uklidnit, nic nezlehčuje. Nejlepší.

Jak v soukromí tak po profesni strance je pan doktor -PAN DOKTOR.Zname se osobne,manzelku ktera drive chodila jinam dal do takoveho poradku ze ho rada doporucuje dalsim kamaradkam a diky nemu mame dve zdrave deti.Dekuji pane doktore

Nejlepší gynekolog s jakým jsem měla kdy tu čest. Obrovský pohodář, vždy dobře naladěný. Je to veliká podpora mít ve vypjaté situaci, jakou je porod, na blízku někoho takového, komu můžete na 100% věřit. Lékař k nezaplacení a všem velmi doporučji.

Mám 5 dětí.Jednou jsem měla možnost být v Náchodě,-když mne jinde nechtěli,-měla jsem zkaženou vodu a musela jsem jít na vyvolání...V Náchodě se mne ujal pan doktor a staral se o mne s maximální péčí...Je to PAN DOKTOR a je prostě nejlepší jako doktor co jsem kdy zažila.Díky mu moc za zdravého Lukáška.Je fit a chytrý...