Rudných dolů 291, Jílové u Prahy

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Pana doktora znám od svého dětství a nedám na něj dopustit.

Umístění: Ordinace Jiný

Sama jsem k panu doktorovi chodila a problém jsem neměla, pak jsem k němu začala chodit s dcerou.
Sestřička působí velmi mile, ale je to hrozný stresor. Doktor na ní většinou dá, i přestože má jiný názor. Tak kdo je tu lékař?
Jejich priorita číslo jedna je očkování. Pokud vám zrovna dítě nekolabuje v horečkách není důvod neočkovat. Nemluvím ani o tom, že na nepovinná očkování se vás neptá jestli je chcete nebo ne. Pokud si nějak nezjistíte, že nejsou povinná, prostě je dostanete.
Dcera špatně pásla koníčky. Pan doktor ji po pohybové stránce nikdy nevyšetřil. Když mi to přišlo zvláštní zeptala jsem se a řekl mi že je to v pořádku a že se to srovná. Za cca 14 dní u naší nové doktorky, jsem se dozvěděla, že se to určitě nesrovná. Pak nám to potvrdila i fyzioterapeutka a nyní cvičíme vojtovku.
Dále mi dcera pořád plakala, u pana doktora to uzavřeli jako tříměsíční koliku. Nová paní doktorka hned poznala, že je hypertonická a dráždivá. Řekla nám jak k ní máme přistupovat a do týdne byla jako vyměněné miminko.
Mohla bych ještě pokračovat, ale pro představu si myslím, že je toho dost.
Dle mého názoru, jede pan doktor se sestrou podle čehosi, co bylo aktuální před 20 lety a od té doby nezaktualizovali své informace a postupy.

O obě moje děti se od jejich narození stará pan doktor pečlivě, svědomitě a profesionálně. K dětem je on i sestřička velmi milí, usměvaví a nepospíchají (přičemž čekací doba v čekárně nabývá většinou dlouhá).
Oceňuji jejich osobní a individuální přístup.

Pan doktor je vstřícný,ochotný,nic nezanedbá,radši pošle pro jistotu na vyšetření do nemocnice, sestřička hodná, milá, oba rozumějí dětem, mají k nim cítění,rodiče umí uklidnit,čekárny čisté, k dispozici hračky i v ordinaci,když jdete s více dětmi tak se tam nevyšetřované děcko nenudí.