Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Republikánské obrany 1, Mikulov
Chirurgie a choroby GIT

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Pana doktora můžu všem doporučit. milý přístup, lidsky a jak tady bylo řečeno již - i něco tak nepříjemného jako hadička, je u pana doktora bezne vysetreni. diky za pana doktora !


Ověřeny pacient

Ja se u pana doktora lecim na zazivaci trakt. Kdysi to bylo opravdu zle, avsak on me z toho dostal. Pan doktor je opravdu vzacny typ lekare, ktery vas dokaze nejen skvele a peclive vysetrit, ale svym pristupem take uklidnit (coz zlepsi vyrazne vas stav) a hlavne vam do dusledku vysvetli vas problem, lecbu i mozna priciny a dopady. K panu doktorovi chodim rada a ac to mam ted velmi daleko, jineho si hledat nechci. Dekuji!


K panu doktoru chodím a můžu vřele doporučit


O
Ověřeny pacient

Pan doktor mi byl doporučen kamarádem, vzhledem k problémů s žaludkem, které mám. A opravdu se nezmýlil, byl sem velice mile překvapen, jak pan doktor vše klidně a bez problémů vysvětlí a i z nepříjemného vyšetření, jako je "hadice" dokázal udělat bezproblémové vyšetření. Opravdu mohu pana doktora vřele taktéž doporučit.


výborný doktor, mohu vřele doporučit


M
Ověřeny pacient

Léčím se u pana doktora Hofírka už více jak 15 let. Při každé návštěvě je trpělivý,milý,šetrně vyšetřuje,vše důkladně vysvětlí a mohu se na něj obrátit i s nesouvisejícím problémem. Vždy mi poradí.Pochvalu si zaslouží i jeho pravá ruka, sestřička Božena Doležalová.


N
Ověřeny pacient

lepšího lékaře v šírém okolí neznám! díky za pana doktora


N
Ověřeny pacient

Pan Hofírek je nejlepší lékař kterého jsem kdy poznala!! a děkuji moc že je


F

Výborný lékař! Souhlasím s již uvedenými názory.


P

Pan doktor je vždy milý, trpělivý, šetrně vyšetřuje, rychle rozpozná problém a vyléčí ho. Zároveň vám ochotně poradí. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti