Chirurgie a choroby GIT
Republikánské obrany 1, Mikulov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pana doktora můžu všem doporučit. milý přístup, lidsky a jak tady bylo řečeno již - i něco tak nepříjemného jako hadička, je u pana doktora bezne vysetreni. diky za pana doktora !

Ja se u pana doktora lecim na zazivaci trakt. Kdysi to bylo opravdu zle, avsak on me z toho dostal. Pan doktor je opravdu vzacny typ lekare, ktery vas dokaze nejen skvele a peclive vysetrit, ale svym pristupem take uklidnit (coz zlepsi vyrazne vas stav) a hlavne vam do dusledku vysvetli vas problem, lecbu i mozna priciny a dopady. K panu doktorovi chodim rada a ac to mam ted velmi daleko, jineho si hledat nechci. Dekuji!

K panu doktoru chodím a můžu vřele doporučit

Pan doktor mi byl doporučen kamarádem, vzhledem k problémů s žaludkem, které mám. A opravdu se nezmýlil, byl sem velice mile překvapen, jak pan doktor vše klidně a bez problémů vysvětlí a i z nepříjemného vyšetření, jako je "hadice" dokázal udělat bezproblémové vyšetření. Opravdu mohu pana doktora vřele taktéž doporučit.

výborný doktor, mohu vřele doporučit

Léčím se u pana doktora Hofírka už více jak 15 let. Při každé návštěvě je trpělivý,milý,šetrně vyšetřuje,vše důkladně vysvětlí a mohu se na něj obrátit i s nesouvisejícím problémem. Vždy mi poradí.Pochvalu si zaslouží i jeho pravá ruka, sestřička Božena Doležalová.

lepšího lékaře v šírém okolí neznám! díky za pana doktora

Pan Hofírek je nejlepší lékař kterého jsem kdy poznala!! a děkuji moc že je

Výborný lékař! Souhlasím s již uvedenými názory.

Pan doktor je vždy milý, trpělivý, šetrně vyšetřuje, rychle rozpozná problém a vyléčí ho. Zároveň vám ochotně poradí. Doporučuji.