Adresa

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem
ORL ambulance Roudnice nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

B
Ověřeny pacient
Umístění: ORL ambulance Roudnice nad Labem Operace

Pan doktor Bureš je co se týče svého oboru vynikající. Je to profesionál s lidským přístupem. Byl jsem složitější případ, ale vše dopadlo na 100%.
a závěr.....bez sebemenších pochyb vřele doporučuji.
Radek Bellinger


Ověřeny pacient

Vynikající lékař, odborník na svém místě. Mohu jen doporučit. Nemám jedinou negativní zkušenost. Když jsem potřebovala, vždy pomohl. Má v péči mou maminku, mne i dcery, pečuje tak o tři generace najednou a nikdy neměl, ani s jednou z nás, sebemenší problém. Nedám na něj dopustit. Mirka Dolejší


P
Ověřeny pacient

S tímto doktorem mam dobré zkušenosti co slíbí to dodrží a dá se s ním bez problémů dohodnout. Byl jsem u něho na chirurgickém odstranění ateromu na tváři a pan doktor odvedl svoji práci na jedničku.


V
Ověřeny pacient

Tonda Burešů na mne působí velmi neseriózním a zmateným dojmem, kdy těží pouze z toho, že je v Roudnici n. L. jediný. Jako otorinolaryngologa Vám ho nikomu tedy doporučit nemohu - jeďte raději na Mělník.

Jeho perličky, které píše do "papírů" (rozumějte do zprávy z vyšetření z jeho ordinace), jsou spíše opilecké a neerudované perličky, ne tedy rozhodně závěr hodný specialisty. Hezký den.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Byla jsem u Pana doktora na op. zákroku a jsem nad míru spokojená, profesionální práce a přístup.


Pan doktor je velice ochotný a příjemný, odborník na svém místě. Sestřička je vlídná, nikdy jsem ji neviděla se mračit.


Ověřeny pacient

Nechápu zapšklá hodnocení na tohoto lékaře.Osobně jsem u něho byl na dvou větších zákrocích a vždy s minimálnímy problémy a úžasnýmy výsledky.Znám také několik jeho dalších pacientů kteří o doktoru Burešovi mluví jen v supelativech.Vím o pánovi kterému vrátil chuť do života jak operací tak přístupem.


Jako lékař odborník jako doktor dost neprofesionální, jeho radoby vtipnost, jenž je na hranici dobrého vkusu a za to co mi řekl, by ho jistě vyhodili z lékařské komory

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

O tom, že je lékař opravdu odborník svědčí obrovká klientela, pracuje rychle, odborně a je velmi citlivý, sestřička je milá a pohotová, jsou sehraný tým. Byla jsem nucena navštěvovat jejich ordinaci s opravdu vážnou diagnozou, moc mi pomohli, vážím si jejich práce.


Návštěva ordinace tohoto lékaře je pohodová záležitost.Pan doktot je vždy pečlivý a hlavně odborník na svém místě.Je ale pravda,že tam chodím s ušíma a né s dítětem.Sestřička je milá a pozorná,což si myslím že je klad a né nevychovanost.Tuto ordinaci můžu doporučit jako otorinolaryngologii.S dětma choďte na pediatrii a nebo je nechte doma.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti