ORL ambulance Roudnice nad Labem
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ambulance Roudnice nad Labem Operace

Pan doktor Bureš je co se týče svého oboru vynikající. Je to profesionál s lidským přístupem. Byl jsem složitější případ, ale vše dopadlo na 100%.
a závěr.....bez sebemenších pochyb vřele doporučuji.
Radek Bellinger

Vynikající lékař, odborník na svém místě. Mohu jen doporučit. Nemám jedinou negativní zkušenost. Když jsem potřebovala, vždy pomohl. Má v péči mou maminku, mne i dcery, pečuje tak o tři generace najednou a nikdy neměl, ani s jednou z nás, sebemenší problém. Nedám na něj dopustit. Mirka Dolejší

S tímto doktorem mam dobré zkušenosti co slíbí to dodrží a dá se s ním bez problémů dohodnout. Byl jsem u něho na chirurgickém odstranění ateromu na tváři a pan doktor odvedl svoji práci na jedničku.

Tonda Burešů na mne působí velmi neseriózním a zmateným dojmem, kdy těží pouze z toho, že je v Roudnici n. L. jediný. Jako otorinolaryngologa Vám ho nikomu tedy doporučit nemohu - jeďte raději na Mělník.

Jeho perličky, které píše do "papírů" (rozumějte do zprávy z vyšetření z jeho ordinace), jsou spíše opilecké a neerudované perličky, ne tedy rozhodně závěr hodný specialisty. Hezký den.

Byla jsem u Pana doktora na op. zákroku a jsem nad míru spokojená, profesionální práce a přístup.

Pan doktor je velice ochotný a příjemný, odborník na svém místě. Sestřička je vlídná, nikdy jsem ji neviděla se mračit.

Nechápu zapšklá hodnocení na tohoto lékaře.Osobně jsem u něho byl na dvou větších zákrocích a vždy s minimálnímy problémy a úžasnýmy výsledky.Znám také několik jeho dalších pacientů kteří o doktoru Burešovi mluví jen v supelativech.Vím o pánovi kterému vrátil chuť do života jak operací tak přístupem.

Jako lékař odborník jako doktor dost neprofesionální, jeho radoby vtipnost, jenž je na hranici dobrého vkusu a za to co mi řekl, by ho jistě vyhodili z lékařské komory

O tom, že je lékař opravdu odborník svědčí obrovká klientela, pracuje rychle, odborně a je velmi citlivý, sestřička je milá a pohotová, jsou sehraný tým. Byla jsem nucena navštěvovat jejich ordinaci s opravdu vážnou diagnozou, moc mi pomohli, vážím si jejich práce.

Návštěva ordinace tohoto lékaře je pohodová záležitost.Pan doktot je vždy pečlivý a hlavně odborník na svém místě.Je ale pravda,že tam chodím s ušíma a né s dítětem.Sestřička je milá a pozorná,což si myslím že je klad a né nevychovanost.Tuto ordinaci můžu doporučit jako otorinolaryngologii.S dětma choďte na pediatrii a nebo je nechte doma.