FN Brno
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Já osobně se s případným zdravotním problémem vždy s velkou důvěrou na paní MUDr. Žákovou obrátím. Mohu říct, že jsem to v minulosti několikrát udělal a je zcela dobře možné , že díky její lékařské erudici a předvídavosti mohu dnes tento svůj názor ještě osobně vyjádřit.
Dle mého názoru, a to nikoliv pouze z jedné návštěvy u paní doktorky v ordinaci, mohu bez jakýchkoliv problémů napsat, že se jedná o nejlepší lékařku ve svém oboru, kterou jsem dosud poznal. Při jednání se mnou v ordinaci byla vždy příjemná, o mé problémy se zajímala, se mnou vše prokonzultovala a bylo patrné, že má velký zájem mému zdravotnímu stavu pomoci. O nějakém pocitu nadřazenosti z pozice lékaře nelze vůbec hovořit.
V obecné rovině chci říct, že je pro nás všechny „ nelékaře“ dobře, že lékaři patří nebo by měli patřit mezi chytré lidi a mezi takové paní doktorku Žákovou řadím a děkuji jí za to, co pro mě z lékařského i lidského hlediska udělala.
Považujte tento můj shora uvedený text za fakt a nikoliv snahu o další polemiku.
Oldřich Večeřa

Jsem v péči paní doktorky už 20 let, kdy se mě ujala po těžké autohavárii a musím říct, že je jedna z těch lidí, díky kterým teď mohu žít plnohodnotný život bez omezení. Doslova mě vypiplala postupně z těch nejpřísnějších diet a pravidel, přes volnější až po stav, kdy můžu jíst naprosto všechno a fungovat, jak si představuji a potřebuji. Paní doktorka je odborník na svém místě, s moc lékaři jejich kvalit jsem se za svůj život nesetkala - a že jich bylo :( Ale vážím si u ní nejen to, že se na ni můžu stoprocentně spolehnout jako na lékařku, což, mám pocit je v této době čím dál vzácnější, ale i pro to, že je báječná i jako člověk - žena. Kdyby takových lékařů bylo v našem zdravotnictví víc, vypadalo by úplně jinak. Takže za mě - pokud byste někdy potřebovali využít služby gastroenterologa, MUDr. Žáková je ta nejlepší volba :)

nejhorší gastroentroložka, u které jsem byla!
nepříjemná, namyšlená... vůbec neposlouchá a nezajímá se o pacienta, zeptala se co mám za problémy, ale po pár slovech mně nenechala ani domluvit a začala mluvit jen ona a předepisovat nějaký léky proti příznakům (bez jakéhokoliv zájmu vůbec zjištění a vyřešení příciny problému)... když mě konečně pustila ke slovu, tak jsem se jí ptala na rady/názor, tak jen povýšeně a protivně odpovídala (jako co se jí vůbec na takový věci ptám a co otravuju...).. ptala jsem se např. na alternativní medicínu, že o tom přemýšlím, tak začala být nepříjemná, oháněla se svým doktorským titulem a "studiemi", který si kdovíkde přečetla.. (vždyť doktoři jsou přeci ti nejchytřejší a jíst každý den po každém jídle nějaký léky je úplně bezpečné a jiné možnosti neexistují!)
byla jsem tak ráda, když jsem konečně byla z její ordinace venku...
určitě nedoporučuju, radši jděte k někomu jinému!!