Adresa

Praktický lékař pro dospělé
náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Mého otce, který trpí přes 8 let Menierovým syndromem, neléčila a o jeho potíže se nezajímala, ačkoli si opakovaně stěžoval. Díky ní a neúnosným neléčeným stavům závratí a hučení v uších proležel 8 let bez odborné pomoci na lůžku, protože se díky jejímu přístupu domníval, že na tuto chorobu neexistuje žádná medikace a odborná pomoc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Já jsem naopak s péčí paní doktorky max. spokojena,stejně i můj manžel.Zve si nás pravidelně na prev.prohlídky a pokud vím, nejsme ojedinělé vyjímky. V diagnostice se nemýlí,je zodpovědná a ochotná,chová se slušně.Myslím si,že je to dost rozšířený názor.Poplatky vybírá spíše symbolicky,doklad dostane každý pacient.Léky,které mi ordinují odborní lékaři,nikdy nemění.Líbí se mi její objednávkový systém i nová,neustále usměvavá setřička.Za sebe doporučuji.

zatím vždy spokojenost


S
Ověřený profil

For virtuální madame "Zavadilová", tj. for ANONYM. Žijeme v době počítačů,takže je snadno dohledatelné,že žádná paní či slečna Zavadailová nebyla a není v této ordinaci registrována. Lžete a ještě se bojíte podepsát skutečným jménem.
BTW: pokud lékařka pochybila,měla jste podat trestní oznámení.Úplně v pohodě.Pro tyto případy jsou lékaři pojištěni, dokonce mají "své" právníky, takže opět NENÍ PROBLÉM! Jen je třeba pamatovat, že při lámání chleba dojde i na druhou stranu, tj. bude následovat trestní oznámení za pomluvu a poškození atd....Tam by se šlo na fin. částky, o kterých možná ani nevíte, že existují. Pokud máte nějaký jiný,asi osobní problém,je to čistě vaše soukr. věc. Co my s tím tady? Hezkou neděli!


N

Vážená paní Zavadilová, nezlobte se, ale nemůžu si pomoci. Horečky a nevolnosti mohou být způsobeny kdečím, nejen slepým střevem. Musela jsem se zasmát - shnilé slepé střevo jste jistě neměla kvůli lékařce a jistě ani kvůli ní jste nepřišla o půlku tlustého střeva. Příčinu hledejte jinde, třeba v tom, co jíte, jak žijete, zda jste měla SS podrážděné v dětství - jinými slovy, za slepé sřevo může špatná životospráva...ne následná péče lékaře! Zánět slepého střeva, resp. apendixu, se projevuje různě a někdy je možné, že ho obvodní lékař nepozná. Pokud jste měla pochybnosti o správnosti léčby, měla jste jí to říci a požádat, aby Vám lékařka napsala doporučení na chirurgii, kde jsou lépe vybavení a na toto specializovaní. To Vás ovšem nenapadlo, že? Nebo dokonce někdy "slepák" neodhalí ani na chirurgii a pacientce, je-li to žena, to oznámí třeba až na gynekologii. Nebuďte líná a přečtěte si něco v odborné literatuře o tom, jak lékaři postupují - většinou se SS "rozežene" a k operaci se ve většině případů nepřistoupí. Jestliže Vám ale slepé střevo vzali a spolu s ním rovnou i část tlustého, tak tento stav Vám zcela jistě nepřivodila krátná týdenní léčba Vaši obvodní lékařky - tak špatný stav zažívacího traktu je dlouhodobý.
Pokud jde o mé hodnocení paní doktorky, vždy jsem s ní byla spokojená a přišlo mi, že byla někdy až přehnaně starostlivá, pokud jde o péči. Rozhodně pacienty na léčbě nešidí ani je nepálkuje, jako to umí jiní. A pokud jde o únavu - jen to, že sedím v práci s kolegyní, mi brání v tom, dát hlavu na stůl a zdřímnout si. Ale ne, že by mi víčka nepadala. Lidi, nebuďte tak zlí. :)


A

Je dobrá, jsem spokojena


Z

Paní doktorka není dobrá, mě například tvrdila, že mám zažívací potíže po obědě a nechala mě týden chodit se slepým střevem. Navíc mě po 2 dnech posílala do práce - což jsem měla neustále horečky, nevolnosti.... Naštěstí se o mě postaral někdo druhý, ale díky paní doktorce jsem měla slepé střevo shnilé a díky tomu jsem přišla i o půlku tlustého střeva.
Takže děkuji - nechci!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu