Praktický lékař pro dospělé
náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice

Mého otce, který trpí přes 8 let Menierovým syndromem, neléčila a o jeho potíže se nezajímala, ačkoli si opakovaně stěžoval. Díky ní a neúnosným neléčeným stavům závratí a hučení v uších proležel 8 let bez odborné pomoci na lůžku, protože se díky jejímu přístupu domníval, že na tuto chorobu neexistuje žádná medikace a odborná pomoc.

Já jsem naopak s péčí paní doktorky max. spokojena,stejně i můj manžel.Zve si nás pravidelně na prev.prohlídky a pokud vím, nejsme ojedinělé vyjímky. V diagnostice se nemýlí,je zodpovědná a ochotná,chová se slušně.Myslím si,že je to dost rozšířený názor.Poplatky vybírá spíše symbolicky,doklad dostane každý pacient.Léky,které mi ordinují odborní lékaři,nikdy nemění.Líbí se mi její objednávkový systém i nová,neustále usměvavá setřička.Za sebe doporučuji.

zatím vždy spokojenost

For virtuální madame "Zavadilová", tj. for ANONYM. Žijeme v době počítačů,takže je snadno dohledatelné,že žádná paní či slečna Zavadailová nebyla a není v této ordinaci registrována. Lžete a ještě se bojíte podepsát skutečným jménem.
BTW: pokud lékařka pochybila,měla jste podat trestní oznámení.Úplně v pohodě.Pro tyto případy jsou lékaři pojištěni, dokonce mají "své" právníky, takže opět NENÍ PROBLÉM! Jen je třeba pamatovat, že při lámání chleba dojde i na druhou stranu, tj. bude následovat trestní oznámení za pomluvu a poškození atd....Tam by se šlo na fin. částky, o kterých možná ani nevíte, že existují. Pokud máte nějaký jiný,asi osobní problém,je to čistě vaše soukr. věc. Co my s tím tady? Hezkou neděli!

Vážená paní Zavadilová, nezlobte se, ale nemůžu si pomoci. Horečky a nevolnosti mohou být způsobeny kdečím, nejen slepým střevem. Musela jsem se zasmát - shnilé slepé střevo jste jistě neměla kvůli lékařce a jistě ani kvůli ní jste nepřišla o půlku tlustého střeva. Příčinu hledejte jinde, třeba v tom, co jíte, jak žijete, zda jste měla SS podrážděné v dětství - jinými slovy, za slepé sřevo může špatná životospráva...ne následná péče lékaře! Zánět slepého střeva, resp. apendixu, se projevuje různě a někdy je možné, že ho obvodní lékař nepozná. Pokud jste měla pochybnosti o správnosti léčby, měla jste jí to říci a požádat, aby Vám lékařka napsala doporučení na chirurgii, kde jsou lépe vybavení a na toto specializovaní. To Vás ovšem nenapadlo, že? Nebo dokonce někdy "slepák" neodhalí ani na chirurgii a pacientce, je-li to žena, to oznámí třeba až na gynekologii. Nebuďte líná a přečtěte si něco v odborné literatuře o tom, jak lékaři postupují - většinou se SS "rozežene" a k operaci se ve většině případů nepřistoupí. Jestliže Vám ale slepé střevo vzali a spolu s ním rovnou i část tlustého, tak tento stav Vám zcela jistě nepřivodila krátná týdenní léčba Vaši obvodní lékařky - tak špatný stav zažívacího traktu je dlouhodobý.
Pokud jde o mé hodnocení paní doktorky, vždy jsem s ní byla spokojená a přišlo mi, že byla někdy až přehnaně starostlivá, pokud jde o péči. Rozhodně pacienty na léčbě nešidí ani je nepálkuje, jako to umí jiní. A pokud jde o únavu - jen to, že sedím v práci s kolegyní, mi brání v tom, dát hlavu na stůl a zdřímnout si. Ale ne, že by mi víčka nepadala. Lidi, nebuďte tak zlí. :)

Je dobrá, jsem spokojena

Paní doktorka není dobrá, mě například tvrdila, že mám zažívací potíže po obědě a nechala mě týden chodit se slepým střevem. Navíc mě po 2 dnech posílala do práce - což jsem měla neustále horečky, nevolnosti.... Naštěstí se o mě postaral někdo druhý, ale díky paní doktorce jsem měla slepé střevo shnilé a díky tomu jsem přišla i o půlku tlustého střeva.
Takže děkuji - nechci!!!