Praktický lékař pro děti a dorost
Školní 388, Jablunkov

Umístění: jiné místo pohotovost a dcera horečky 39,4

absolutně nespokojena...trpělivost možna ma ale mluví o ničem a dost dlouho,ve finale mi řekne že mi stěry uděla naše mudr.že si mam zajit tam a dcera 3 den vysoke teploty 39...absolutni nespokojenost,nedala ji ani klasiček do pusinky,nevzala ji stěr,nic....poslala nas domu...z tim že si mame zajit k naši mudr.!!!

Měli jsme skušenost s touto paní doktorkou a po jejích dlouhych přednáškach o ničem jsme se rozhodli že bude nejlepši ji změnit. Když už ditěti s DMO řekne že se zaklání protože chce čajiček tak to by šlo ale když vam neposila potřebne papiry k odbornym lekařum i když se ji dvakrat ptate jestli tam jsou a vy tam přijdete a oni neví na co maji maleho vyšetřit, nebo když vas nepravem uraži že jste zanedbali vyšetření o kterem vám vubec neřikala tak to je už trošku moc.

Ačkoli nepatřím k paní doktorce,potřebovala jsem její pomoca setkala jsem se s příjemnou,klidnou a erudovanou lékařkou.Určitě neléčí jen čajíčky,jak tady,píšete,ale umí napsat také léky,ovšem ,když jich je potřeba.Lékař,který napíše,co mu nadiktuje maminka,nemusí studovat 6let medicínu!

Erudovany praktik, brilantni diagnostik s uzasnym vztahem k detem, nesmirnou trpelivosti,ktere je mnohdy treba a to i vuci nam rodicum, proste clovek, lekar naprosto na svem miste.

Příjemná,hodná paní doktorka,která tomu opravdu rozumí a vše vždy pěkně vysvětlí..

;

K paní doktorce Ottové byly me děti přeřazeny po umrtí skvělé paní doktorky Mořkovské (která byla opravdu jedinečná) ale nebyla jsem s léčbou (doktorky Ottové) spokojená, dlouho mluví a stejně se dozvíte co už víte- a to že máte dávat dítěti čajíčky které určitě každá maminka dává. Leky vám napíše až se stav dítěte zhorší a tak se mé děti vylečily až antibiotiky. Navíc mluví dlouho a v čekárně strávite dlouhou dobu. A tak už jsme u jiné doktorky.