MUDr. Anna Křiklánová

Pediatr Více

Dolní Bělá 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
Zdravotnické středisko, č.d. 162, Dolní Bělá

Umístění: Ordinace pro děti a dorost

Bohužel velmi špatná zkušenost. Návštěva vždy s pocitem, že otravujeme a absolutně nulová empatie k dětskému pacientovi. Paní doktorka by se měla věnovat pouze alergologii ve které se zřejmě cítí více potřebná.

Umístění: Ordinace pro děti a dorost pravidelná prohlídka

Paní doktorka je výborná lékařka a výborný člověk, sama jsem k ní chodila od miminka a stejně tak jsem šťastná, že se stará o moje dvojčátka. Má dobrý přístup, lidský a uvážlivý. Necpe do dítěte antibiotika na první nádech, moje dvojčátka ji mají moc rádi, protože se k nim chová moc hezky. Věřím, že jak dobře se starala o mě, tak to bude i po celou dobu o ně.

Velmi necitlivé vyšetření.Paní doktorka byla nervní.Dítěti se přitížilo a šli jsme k novému doktorovi.Už nikdy více k paní doktorce.A byla jsem šokovaná,že takový člověk,který nemá žádný kladný vztah k dětem může dělat dětskou lékařku.

Na této paní doktorce se mi líbí, že nasazuje antibiotika s rozmyslem. Nedá je hned, takže jsme k ní šli i 3 dny po sobě (3.den byla sobota), a sledovala stav, jestli jsou opravdu nezbytná, což vítám. Řekla bych, že o své pacienty pečuje dobře. Jediné, co mě na ni občas zamrzí je to, když třeba slyším něco v televizi o nějakém případu meningokoka atp. a jdu se zeptat, na očkování pro své děti, na její názor, to jsem se setkala s očima vzhlížejícíma do nebes (jakoby říkala: to zas něco slyšeli, kolik jich s tím ještě přijde...), takže má člověk občas strach se na něco obdobného zeptat. No, je to jen člověk. Profesně si ale myslím, že je dobrá lékařka.

Já si vžádném případě na paní doktorku nemůžu stěžovat. Mám dvě děti a pravidelně již po 11 let docházím do její ordinace,vždy mi maximálně pomohla a vyšla vsříc.A to že říká aby mi to miminko nepočůralo to si myslím že je naprosto v pořádku,přeci po ní nemůžete chtít,aby se dvacekrát za den převlékala.

S pozdravem