Adresa

Porodnice Vítkovice
Zalužanského 1192/15, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Děkuji nejlepší sestřičce Aničce za lidský a profesionální přístup, skvělou péči v době přípravy na porod, pomoc při porodu a výbornou starost o mě i mého syna v době šestinedělí. Je to sestřička, která miluje svou práci a výborně se stará o rodičky, prostě zářící sluníčko dodávající sílu, energii a pozitivní náladu, doporučuji všem a ještě jednou moc děkuji.

Q
Ověřený profil

Úžasná sestřička, moc hodná, klidná a empatická. Jsem nesmírně šťastná, že byla u mého porodu právě ona. Dokázala utěšit, dodat odvahu, jedním slovem ANDÍLEK. Je vidět, že jí tato práce baví a doufám, že jí to dloho vydrží :-) Ještě jednou nesmírné díky :-)

K

péče jako taková se dala překousnout,ale ten přístup..asi měla špatný den

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Paní Fellerová nedělá jen výtečně svou práci, ale dělá mnohem více! Můj syn měl měsíc, když se zjistilo, že mám minimum mléka a dítě je hlady. Mnozí odborníci nad mým kojením zlomili hůl a doporučovali začít plně podávat umělé mléko. Díky sestřičce Aničce, která mi nejen nastalou situaci vysvětlila, poradila jak ji řešit, ale také zajistila zapůjčení potřebných propriet, jsem opět začala plně kojit a kojím dosud (6 měsíc). Její ochotný, vstřícný a odborný přístup plně oceňuji, byl mi velkou oporou. Mnohokrát děkuji.


M
Ověřený profil

Taky znám p. Fellerovou jako laktační poradkyni, taky jsem si myslela, že kojit asi nikdy nebudu, ale povedlo se díky jí a kojím ještě dnes a to jsou dceři skoro 3 roky... (dceři se to stále děsně líbí a nemíní se toho vzdát, a mi to moc neva, i když se mi to zdá už trochu mimo).


N

Leden 2009, fantastická porodní asistentka! Porod proběhnul bez problémů, paní Anička věděla přesně co a jak a byla oporou nejen manželce, ale i mě. Tak moc jsem jí chtěl podat ruku, ale po porodu jsem byl tak trošku mimo, takže jsem poděkoval alespoň dopisem a doufám, že slova našich díků se k ní dostala. Vřele Vám jí doporučujeme!!!


Paní Anička není jenom výborná porodní asistentka,ale také výborná laktační poradkyně.Díky ní a hlavně její ochotě vyslechnout daný problém,přijít poradit,jsem bez problému začala kojit,což jsem myslela,že nezvládnu.Děkuji moc a všem ji velice doporučuji.


Doporučuji


K

Díky paní Aničce, bylo narození naší dcery tím nejkrásnějším zážitkem v životě. Doufám, že při zrození dalšího děťátka bude opět ona.


L

Na paní Aničku nikdy nezapomenu, je to člověk na svém místě, vyzařuje z ní klid, který dokáže přenést na ostatní, i v těžké chvíli umí povzbudit. Díky ní byl můj první porod pro mě tím nejkrásnějším okamžikem, na který budu rada vzpomínat. Strašně moc ji děkuji za její ochotu a pomoc. Všem DOPORUČUJI!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu