Vítáme všech v naší ambulanci všeobecného praktickeho lékařství na adrese Pařikova 94/6 u metra Vysočanska!

• geriatrie

Vyšetření doktorky na mé bezdůvodné zvracení bylo “tak nejezte nebudete zvracet”. To jsem v té době opravdu nechtěla slyšet. Ještě jsem paní doktorku nepotkala v dobré náladě. Dneska jsem tomu dala poslední šanci a rozhodně po dnešku odcházím.

Když jsem se dozvěděla, že mám nárok na preventivní prohlídku, napsala jsem paní doktorce s otázkami, jak mi můžou tyto služby poskytnout. (Předtím jsem byla u paní doktorky jednou, kdy jsem se zaregistrovala a pověděla jsem ji o svých potížích. Prohlídka byla dobrá, paní doktorka mi předepsala analýzy). Avšak když jsem se dozvěděla, že preventivní prohlídka zahrnuje v sobě různé diagnostické vyšetření, pochopila jsem, že mi to nebylo poskytováno. Při 1 přehlídce mi kontrolovala jenom tlak. Když jsem ji napsala o tom, tak mi odpověděla, že to mi všechno bylo poskytnuto při první prohlídce (což není pravda). A pak mi zablokovala možnost odpovědět zpět. Úplně nerozumím tomuto chování od člověka, který vybral jako svoji profesi pomáhat lidi.

Pani doktorka má vzácný kompletní přístup.
Opravdu je v práci pro ošetření pacientů, a ne pro sepsání papíru od praktického lékaře. Všechno jsem měla vždy vysvětleno a nasazena léčba účinkovala hned. Mohu jen doporučit.

K paní doktorce MUDr. Chupině chodím už několik let a pečlivější lékařku jsem nezažila. Konečně mám pocit, že někomu jde o komplexní zdraví člověka, dá spoustu užitečných tipů atd. i v rámci e-mailové komunikace s pacienty (formou newsletterů). Ano, taky jsem musela chvíli čekat na vyšetření, ale to se stát může. Raději počkám a budu v péči kvalitního lékaře, než být vzata včas, ale nekvalitně ošetřena. Negativní hodnocení paní doktorky proto absolutně nechápu. Chválí si ji a její kolegyni také moji známí, kterým jsem její ordinaci doporučila.

Y

U paní doktorce jsem byla 2krát po domluvě, pokaždé jsem čekala 40 minut. 1krát ztratil výsledky analýzy úplně. jindy vzali ruku a vyhodili, protože dítě plakalo. Nedoporučuji, je to poprvé, co vidím takový nehorázný přístup ze strany lékaře.