Ambulance klinické psychologie
Slovanská tř. 69, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nedoporučuji..byla jsem u ní, když mi bylo 16, kdy jsem trpěla depresemi..a vůbec mi nedokázala pomoct, takhle si nepředstavuji správného psychologa (o kouření jednu cigaretu za druhou přímo přede mnou ani nemluvě)..jediné, co udělala, bylo, že mě poslala do nemocnice na dětskou psychiatrii.

Mě byla doktorka Hejdová doporučena pro péči o mého syna s poruchou soustředění. Vše probíhá podle mých představ, synkovi se dobře věnuje a celkově se ve škole i v mimoškolních akttivitách velmi zlepšil

Já mohu paní doktorku jen pochválit. Přede mnou a mým synem nikdy nekouří. Synovi se trpělivě věnovala, (syn přitom trpí DMO + praktickou hluchotou a ne všude jej přijímají kladně). Osobně k ní rádi chodíme.

To ze pani doktorka kouří,neznamená ze je špatná! Můj otec u paní doktorky dělal psychotesty na kamion a to jsou nejtěžší testy a zvládl je v pohodě i Mráz nechápu jak :-). Zřejmě jste všichni nekuraci,proto ty záporné komenty! Já jsem přišel o řidičský průkaz a už jsem k paní doktorce objednaný.Myslím si ze je to hodny člověk. A jak se ríká. Nejdříve by si mel Kazdy zamect před svým prahem. A zeptám se. Vy mate titul PhDr? Asi ne ze. Přejí hezky den

Paní doktorka má malou a velmi zakouřenou pracovnu; pacientovi moc nenaslouchá a když se o to snaží, tak se neustále něčemu podivuje a má tendenci vše bagatelizovat; při terapii si vyřizuje soukromé telefonáty; pacientovi při zpracováváni testu pokládá spoustu otázek, takže se pacient nemůže soustředit na test a ke konci testu se paní psycholožka připravuje k odchodu domů