Andrea Závadová, ortodontista Ostrava

MUDr. Andrea Závadová

Ortodontista Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Veleslavínova 252/5, Ostrava
Odborný lékař ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

M
Ověřeny pacient

Peci doktorku o jeji sestricku mohu jen doporucit. Ja sama jsem u ni byla lecena od roku 1999 do roku 2002 z vetsiny v na ortod. klinice v Olomouci, kde si pani doktorka dodelavala atestaci pod vedenim doc. Kaminka. Kazdomesicni dojizdeni z Ostravy stalo za to. Vaznou vadu - predkus spodni celisti, ktery ovlivnil i nepravidlene usporadani zubu v hornim patre, narovnala behem 2 let, vcetne operacniho zkraceni (tru provadeli v FN, prim. Pazdera). Obesla jsem predtim 5 ortodontistu a nikdo si nevedel rady.. Pani doktorka Zavadova vse zvladla naprosto dokonale, budu ji vdecna po cely zivot nejen za krasny usmev, ale za nekazici se zuby. Od srovnani jsem nemela ani 1 plombu. Dekuji!


O
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vynikající. Synovi rostly některé zuby skoro nad sebou, poprvé jsme k ní přišli až když mu bylo 17 let. Do čtvrt roku už měl zuby téměř v rovině, ačkoli nám různí lidé tvrdili, že je ve věku, kdy už to půjde jen těžko. Rovnátka nosil 2 roky a teď má "americký úsměv". S druhým synem jsme vůbec neuvažovali o žádné jiné lékařce. Opět do čtvrt roku měl krásně srovnaný chrup. Paní doktorka ví co dělá a dělá to skvěle.


Ověřeny pacient

Jsem jeden z prvních pacientů paní doktorky a musím říct, že ikdyž jsem se v polovině léčby přestěhoval do Brna, neváhal jsem ani minutu abych měnil za ortodoncii v místě mého bydliště. Jak paní doktorka, tak sestřička, jsou opravdu úžasné lidské bytosti a zároveň profesionálky.


A

Velmi doporučuji.Dcera nosila 6 let rovnátka.Po přechodu k doktorce Závadové stačilo 10 měsíců a zuby máme perfektní.Profesionální přístup.


P

Paní doktorka i sestřička jsou bezvadné, ihned u nich v čekárně i v ordinaci člověka zarazí domácí atmosféra. Paní doktorka bezvadně spravila zoubky mě i mé sestře, z očekávaného "rovnátkového utrpení" se stala příjemná etapa mého života.
Vřele doporučuji!!!


M

Paní doktorka má velmi profesionální, ale i lidský přístup.Ochotná vše pečlivě vysvětlit, názorně ukázat. V její laskavé péči jsem byla velmi spokojená a zoubky mám jako nové. Sestřička je taky perfektní, bez ní by to taky nešlo. Prostě a jednoduše sehraná dvojka.


J

Paní doktorka má skvělý přístup nejen profesionální,ale i lidský. Dětem vždy vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí.Pochvalu samozřejmě i sestřičce!!!


K

Skvělý přístup k pacientům, ochota vyhovět a splnit požadavky pacienta, lékař, který umí naslouchat, pracuje pečlivě, po odborné stránce naprostý profesionál.Děkuji za vše.


S

Velice pečlivá, milá a ochotná paní doktorka, která umí pacientům poradit a vysvětlit co s nima hodla dělat. Určite doporučuji!!!!!!!


L

Vřele mohu jen doporučit !! Plně profesionální přístup ze strany lékaře i sestry, nechybí úsměv, ochota a vlídné slovo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti