Odborný lékař ortodoncie
Veleslavínova 252/5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a empatické osoby. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí a ukáže, příp. naučí, jak si čistit zuby s rovnátky. Ordinace i čekárna je moderně vybavená a čistá - velice krásné prostředí. Nikdy nečekáme - vždy načas. Pokud chcete ortodontistku s citlivým, empatickým a profesionálním přístupem, tak vám vřele paní Závadovou doporučuji. :-)

Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Byla jsem na ortodoncii v Ostravě se svou dcerou, při prvním vyšetření ji řekla že má zuby jako starý člověk (trpí Bruxismem - mimoděké stiskávání zubů). Toto chování mi přijde naprosto nevhodné a neprofesionální. Neměla nám to říkat oběma, ale pouze rodiči, nikoli dítěti.
Objednávka i dochvilnost byla v pořádku.

Peci doktorku o jeji sestricku mohu jen doporucit. Ja sama jsem u ni byla lecena od roku 1999 do roku 2002 z vetsiny v na ortod. klinice v Olomouci, kde si pani doktorka dodelavala atestaci pod vedenim doc. Kaminka. Kazdomesicni dojizdeni z Ostravy stalo za to. Vaznou vadu - predkus spodni celisti, ktery ovlivnil i nepravidlene usporadani zubu v hornim patre, narovnala behem 2 let, vcetne operacniho zkraceni (tru provadeli v FN, prim. Pazdera). Obesla jsem predtim 5 ortodontistu a nikdo si nevedel rady.. Pani doktorka Zavadova vse zvladla naprosto dokonale, budu ji vdecna po cely zivot nejen za krasny usmev, ale za nekazici se zuby. Od srovnani jsem nemela ani 1 plombu. Dekuji!

Paní doktorka je vynikající. Synovi rostly některé zuby skoro nad sebou, poprvé jsme k ní přišli až když mu bylo 17 let. Do čtvrt roku už měl zuby téměř v rovině, ačkoli nám různí lidé tvrdili, že je ve věku, kdy už to půjde jen těžko. Rovnátka nosil 2 roky a teď má "americký úsměv". S druhým synem jsme vůbec neuvažovali o žádné jiné lékařce. Opět do čtvrt roku měl krásně srovnaný chrup. Paní doktorka ví co dělá a dělá to skvěle.

Jsem jeden z prvních pacientů paní doktorky a musím říct, že ikdyž jsem se v polovině léčby přestěhoval do Brna, neváhal jsem ani minutu abych měnil za ortodoncii v místě mého bydliště. Jak paní doktorka, tak sestřička, jsou opravdu úžasné lidské bytosti a zároveň profesionálky.

Velmi doporučuji.Dcera nosila 6 let rovnátka.Po přechodu k doktorce Závadové stačilo 10 měsíců a zuby máme perfektní.Profesionální přístup.

Paní doktorka i sestřička jsou bezvadné, ihned u nich v čekárně i v ordinaci člověka zarazí domácí atmosféra. Paní doktorka bezvadně spravila zoubky mě i mé sestře, z očekávaného "rovnátkového utrpení" se stala příjemná etapa mého života.
Vřele doporučuji!!!

Paní doktorka má velmi profesionální, ale i lidský přístup.Ochotná vše pečlivě vysvětlit, názorně ukázat. V její laskavé péči jsem byla velmi spokojená a zoubky mám jako nové. Sestřička je taky perfektní, bez ní by to taky nešlo. Prostě a jednoduše sehraná dvojka.

Paní doktorka má skvělý přístup nejen profesionální,ale i lidský. Dětem vždy vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí.Pochvalu samozřejmě i sestřičce!!!

Skvělý přístup k pacientům, ochota vyhovět a splnit požadavky pacienta, lékař, který umí naslouchat, pracuje pečlivě, po odborné stránce naprostý profesionál.Děkuji za vše.