Mgr.

Andrea Štanclová

Psychoterapeut

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

ODBORNÁ KVALIFIKACE: absolvovala jsem 5-letý psychoterapeutický výcvik v programu SUR, Psychodynamický přístup v psychoterapii, ukončený v roce 2010 s počtem 539 terapeutických hodin, ·… Více

Adresy

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• ODBORNÁ KVALIFIKACE: absolvovala jsem
    · vysokoškolské studium sociální politika a sociální práce se zaměřením na sociální komunikaci a aplikovanou psychoterapii,
    · krátkodobé kurzy v metodách poradenství, psychoterapie, osobního rozvoje a krizové intervence, dále

Strukturované metody logoterapie a existenciální analýzy

Daseinsanalýza a poradenství v psychoterapeutické praxi

Dramaterapie

Daseinsanalytický výklad snů

Counselling, koučink, mediace

Psychiatrické minimum

úvod do výcviku v Edukativní rodičovské terapii

PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI jsem získala při práci

· s jedinci s dětmi s poruchami autistického spektra v Praze,

· s klienty mobilní pečovatelské služby Northants Careforce v Litchborough ve Velké Británii,

· s klienty psychoterapeutických skupin kliniky ESET,

· s klienty CSS Běchovice,

· jsem spoluzakladatelkou Vinohradského terapeutického centra v Máchově ulici v Praze, www.terapiepraha.cz.

PROFESNÍ AKTIVITY A ROZVOJ

· pravidelná supervize vlastní terapeutické práce

· video připravené pro školu

· možnost poskytování psychoterapie v anglickém jazyce

• psychoterapie

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

Publikace

• Copak se můžete na dítě zlobit za špatné známky....příloha pro ženy, Jihlavské listy

Znalost jazyků

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe JihlavaSlužby: osobní psychoterapie

Konzultace byla hrozně milá, bez jakýchkoliv stresů a v pohodě, kterou jsem si odnesla až do dalšího setkání. Zároveň probrání mé situace a dopomoci shlédnutí problémů jiným mým pohledem mi pomohlo k tomu, že řešení se vlastně ani nehledalo, začalo přicházet "samo". Andrejka dovede ukázat člověku cestu jaké to je "mít ze sebe samotných radost a nebát se" . Jsem ráda, že ji znám, je mi hloupé napsat klišé "opravdu doporučuji" - nicméně -ano-moc mi Andrejka pomohla !

Mgr. Andrea Štanclová2017-11-14

Lenko, děkuji a jsem za to moc moc ráda!!

• Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Pěkný den všem, s Mgr.Andreou Štanclovou jsem absolvovala podpůrnou skupinu detoxikace těla, kterou vedla. Tato skupinová práce pod jejím vedením, byla velmi inspirativní, přínosná a příjemná. Tímto vám Andreo chci poděkovat za Vaši práci a přístup a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů.

Mgr. Andrea Štanclová2017-11-07

Dobrý den Gabrielo, děkuji...rádo se stalo. :) A třeba zase na jaře 2018 nashledanou.

• Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Andrejka je velmi milá a vzdelana dáma a už toto je podstatna vec pro uspesne navazani duvery. Me velmi pomohla pri mezni zivotni situaci a za to obri diky.

Mgr. Andrea Štanclová2017-11-07

Markéto, děkuji a přeji všechno dobré.

• H
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe JihlavaSlužby: Problematický vztah s dcerou

Pěkný den, ráda bych přidala hodnocení poskytovaných služeb Mgr. Andrey Štanclové, které jsem využila několikrát. Pomohla mi svým velmi profesionálním přístupem, kterému nechybí empatie, vnímavost a porozumění. Díky tomuto přístupu jsem ztratila zábrany mluvit i o velmi citlivých tématech, které mě trápily (nejsem moc sdílný člověk). Psychoterapeutické služby jsem využila především z důvodu problematického vztahu matka-dcera. Musím konstatovat, že po konzultacích s Mgr. Andreou Štanclovou, jsem došla k uvědomění si svého chování a pochopení chování své dcery a nalézt tak řešení, která byla velmi přínosná a pomohla zlepšit naše vztahy. V současné době nemám ve své dceři spolubojovníka, ale kamarádku a rovnocenného partnera, a za to jsem velmi ráda. Na základě vlastních zkušeností psychoterapeutické služby Mgr. Andrey Štanclové doporučuji.

Mgr. Andrea Štanclová2017-11-07

Děkuji Hanko, mám radost...a děkuji za Vaši ochotu a odvahu se podívat blíže "do sebe" a hledat odpověď a možnosti tam...nebývá to často jednoduché.

• D
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe JihlavaSlužby: hledala jsem odbornou pomoc

vnímám mou terapii jako něco velmi podstatného pro můj další život, překvapením pro mne je, že to s čím jsem vstupovala do začátku, nastartovalo touhu po poznání i jiných témat
    z předešlého vyplývá, že paní Mgr. Štanclovou hodnotím zcela jistě 5ti hvězdičkami. Má velmi inovátorský - možná hloupé slovo - přístup, soudím tak z předchozích zkušeností....a jako bonus bych přidala, že je sympatická, vzdělaná a velmi emativní

Mgr. Andrea Štanclová2017-10-31

Dášo, děkuji, jsem moc ráda, že Vás "Vaše terapeutická práce" inspiruje. Mějte se hezky A.

• A
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe JihlavaSlužby: psychoterapie

Paní Andrea mi velmi pomohla v tíživé životní situaci ohledně rozvodu, kdy jsem si nebyla vůbec ničím jistá, nevěřila jsem si a nemohla jsem se rozhodnout a udělat krok dál. Okamžitě si získala moji důvěru, kterou nezklamala a citlivě mě celým těžkým obdobím provedla až ke zdárnému konci. Je schopná provést klienta meditací a dalšími hlubšími technikami, což mi velmi vyhovovalo.

Mgr. Andrea Štanclová2017-10-31

Děkuji Aneto, moc ráda jsem Vás poznala, přeji všechno dobré, A.

• M
    Umístění: jiné místoSlužby: Stav vyhoreni

S pani Mgr. Stanclovou jsem se sesla nekolikrat a vzdy mi velmi pomohly jeji navodne otazky a podnety k zamysleni a dalsi praci na sobe. Jeji pristup je velmi citlivy a lidsky, mohu jen doporucit vsem tem, kterym dosla zivotni energie.

Mgr. Andrea Štanclová2017-10-31

Martino děkuji, přeji Vám, abyste svůj "zdroj" energie měla neustále dostupný :). Zdravím A.

• A
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe JihlavaSlužby: Deprese po mozkové příhodě

S odbornou péčí jsem maximálně spokojená.Vůbec jsem nečekala, že by mi mohlo psychoterapeutické sezení nějak pomoci,ale opak byl pravdou.Konkrétně p.Mgr.A.Štanclová svým vstřícným, klidným, příjemným vystupováním provádí svou práci výborně.Všem tedy mohu jen doporučit.

Mgr. Andrea Štanclová2017-10-26

Děkuji Alexandro, těším mě to...moc zdravím

• K
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe JihlavaSlužby: strach mluvit s cizími lidmi

Paní psychoterapeutka mi pomohla se strachem mluvit k cizím lidem. Našla jsem si způsob, jak strach překonávat. Můj strach se zmenšil.

Mgr. Andrea Štanclová2017-10-26

Mám radost, hlavně je to "Váš nástroj" :)