Gynekologie Femina s.r.o
Urbinská 187, Český Krumlov

Umístění: Gynekologie Femina s.r.o Jiný

Paní doktorka Rimanova je milá, ale to nestačí. 3x jsem byla paní doktorky s problémem krvácení po sexu a pouze jsem dostala antibiotika se závěrem při další návštěvě, že jsem již vylecena. Zašla jsem raději za jiným panem doktorem, který do týdne odhalil rakovinu děložního čípku ve stádiu na chemo radioterapii. Za mě tedy rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Gynekologie Femina s.r.o Jiný

Paní doktorka je výborný lékař, pokud máte jen občasné běžné mykózy, nebo žádné problémy. Jakmile už se jedná o větší potíže, není si s nimi schopná poradit, neřeší příčinu a neřeší partnera. Stále na Vás jen zkouší nové a nové vaginální tobolky. Když jsem si stěžovala na bolesti, řekla mi, že je to normální, že slunce vždy nesvítí a občas se to stane. Bohužel mi opravdu nepřijde normální říci pacientce, že je vše v pořádku, přestože vidíme obě, že není. U paní doktorky už je to spíše továrna než příjemná gynekologická ordinace, nestalo se mi, že bych čekala na vyšetření v prázdné ordinaci a už vůbec jsem se nesetkala s pochopením, když přijdete s akutními potížemi. Sestra je na Vás nepříjemná, furt se ptá, proč jste jako přišla a běžně před ostatními ženami, což je velmi příjemné. ;) Musím ale ocenit, že se paní doktorka snaží udělat doplňková vyšetření, pokud neví, co s Vámi, alespoň vezme krev, moč, stěry a vše pošle do laboratoře. Velmi nepříjemný je taky způsob odebírání vzorků moči - paní doktorka Vás nepošle vyčůrat, ale bez varování Vás na křesle vycévkuje. Hledám si jiného lékaře.

Umístění: Gynekologie Femina s.r.o Jiný

Paní doktorku mohu jedině doporučit, příjemný, milý přístup i o sestřičky. Vždy se snaží pomoci a dobře poradí.

Paní doktorka je velice ochotná a vstřícná. Vše vysvětlí, udělá si čas a je připravena pomoci a hledat řešení, když je nějaký problém. Líbí se mi její lidský přístup a profesionalita.