Přijímám: dospělí

Od 1. 11. 2023 se mění ceny u konzultací a terapií (1hodina, 60 minut):
- individuální (1 osoba) psychoterapeutická konzultace, poradenství, ...

Léčené nemoci

1 000 Kč

1 200 Kč

Dozvědět se více

Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava individuální psychoterapie 60 min

Andreu jsem intenzivně navštěvovala téměř 3 roky a musím říct, že díky našemu setkávání se nám podařilo mnohé pojmenovat. Jelikož jsem si zažila trauma v 16letech kdy jsem neplánovaně otěhotněla, tak mi odtud pramenilo hodně nerovnováhy nejen v psychice, ale na fyzickém těle at už v podobě ekzému- hranic nebo vyšší váhy- zajídání emocí. U Andrey jsem se cítila vždy v bezpečí, vždy jsem se cítila jako u sebe v pokojíčku. Příjemné posezení a dostatek papírových kapesníků bylo vždy výhodou. Terapie měla vždy řád a posloupnost, žádné zmatky. Od srdce doporučuji dalším, kteří hledají anděla v lidské podobě.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Dobrý den Andreo, děkuji Vám za vše, čím jste mě provedla...Moc si toho vážím a smekám před uměním vést nás do lepších životů. Mějte se hezky. M.‍

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Krásný den všem. Musím také říct, že paní Andrea je velmi milá osoba,která mi opravdu pomáhá. I když to se mnou asi není zrovna lehké. Mám za sebou teprve 3 sezení. A už teď se cítím o něco lépe. A věřím, že na další sezení s vámi to bude pro mě čím dál lepší. Za dnešní sezení vám moc děkuji. A budu se těšit na další.

Mgr. Andrea Štanclová

Dobrý den Ivo,
to je překvapení, děkuji. Jsem moc ráda, že cítíte, že Vám sezení pomáhají, je to hlavně ale Vaše zásluha a ochota a odvaha sdílet i to nelehké. Budu se těšit A.

Krásný den přeji.
Rád bych se v této době podělil o velmi pozitivní zkušenost s terapeutickou prací Andrey. Nebylo pro mě, jako pro chlapa, jednoduché oslovit terapeuta. Předchozí dvě volby terapeutů nebyly úplně to pravé ořechové, ale říká se, do třetice všeho dobrého a Andrea je toho důkazem. Již od první chvíle jsem cítil jistou sounáležitost a naladění, což se později projevilo naprostou důvěrou, otevřeností a spontánním vyjádřením svých pocitů, leckdy za pomoci ne úplně spisovných výrazů :-). Ocenil jsem také Andrey připravenost na každé sezení. Atribut, který mi signalizuje profesionalitu a opravdový zájem. Andrea mi byla průvodcem v období, kdy jsem si potřeboval ujasnit můj přístup k životu, lidem, vztahům a jejich vztah ke mně, pracovali jsme mimo jiné na autenticitě. Sám a bez pomoci bych se v tom zřejmě "plácal". Díky vzájemné spolupráci jsem dosáhl viditelného pokroku a daleko více poznal sám sebe. Schválně říkám průvodce, neboť jsem měl často pocit, jako bych mluvil sám se sebou, jen ten kus mě sedí naproti. Použil bych pro terapii s Andreou tento příměr: Nastoupili jste do vlaku a kromě vás je v kupé ještě jedna spolucestující. Po nějaké době nadhodíte téma a ze zdvořilostního hovoru se díky vzájemnému naladění stává hovor osobnější a osobnější. Když přijde čas a vy vystupujete, loučíte se s dotyčnou spolucestující, jako s člověkem, kterého znáte léta :-). Jsem za tu zkušenost velmi rád. Děkuji Andree a sobě za práci, kterou jsme společně vykonali.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Honzo, moc děkuji...i za všechny, které - jak věřím- budete inspirovat.
Mám radost, že jste v terapii našel takový smysl a svoji "svobodu".
Přeji krásné a klidné dny plné zdraví. AS

Krásný den všem :)
Ráda bych se podělila o svou zkušenost s terapií.
Začátkem roku jsem se dostala na tzv. své dno. Podílely se na tom nevyřešené problémy z dětství, pocit že se musím všem zavděčit, velký tlak rodiny na mé studijní výsledky a také blížející se státnice a s něma spojená bakalářská práce. Byla jsem ve stavu, kdy jsem nemohla v noci spát, přepadaly mě silné návaly paniky, naopak přes den jsem nedokázala fungovat a dokázala prospat celý den. To pak způsobovalo problémy se školou, v partnerským vztahu a i zdravotní problémy. Co musím zdůraznit, cca 5 let jsem bojovala s křečema způsobenými stresem a výše uvedenými problémy.
Od druhé návštěvy u Andrei jsem poprvý po 5 letech zažila jaké je to žít bez křečí. Zároveň jsem začala řešit všechny své problémy a každým týdnem mi bylo o poznání líp.
V současné době si už žádné problémy z dětství netáhnu, začínám žít s pocitem svobody (i co se mé školy týká) a nikdy jsem se necítila takhle dobře! A aby toho nebylo málo, poprvé v životě si začínám užívat studium.
Přijít za Andreou bylo mé nejlepší rozhodnutí (i když je to ten nejtěžší krok)! Všem ji mohu jen doporučit!

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Dobry den Veroniko, dekuji Vam za sdileni ..mam velkou radost a preji Vam vse dobre, nejen pri studiu...!!

znáte to, všichni vás štvou, všechno vás štve, cítíte se vyšťavená jako citron, nedokážete se smířit s novou životní situací, v práci stresy, neustálé vztekání......
Tak pak najednou skončíte v nemocnici na kapačkách se zalehlým uchem, ve kterém píská a šíleným motáním hlavy, že si sama na záchod nedojdete. Dr. vám provedou veškerá vyšetření od A-Z a všechno v pořádku....
Trvalo mi to, než jsem si přiznala, že bude problém v mé hlavě. Při prvním sezení jsem si říkala, co tu vlastně dělám, vždyť si s tím dokážu poradit sama.
Dnes vidím a vím, že bez terapie, ale také bez změny práce, bych se z toho začarovaného kruhu sama nedostala. Po pár sezeních s Andreou příznaky začaly ustupovat, už se nedívám na všechno pouze negativně, nevztekám se (to kecám, ale určitě o 60-80% méně)

Andreo, děkuji moc za váš přístup, vím totiž, že to se mnou nebylo vůbec jednoduché! Pavla.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Dobry den Pavlo, jsem moc rada, ze jste popsala svoji zkusenost. Dekuji za to i za nadeji, kterou tim muzete dat ostanim s podobnymi priznaky. Preji vse dobre!! A.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Krásný den všem, ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost s terapií. Andreu jsem vyhledala, protože jsem nebyla moc šťastná, cítila jsem velký tlak, často jsem měla pocit, že jsem na hraně mých možností/sil.. Nic vážného, že? =).. Bylo to něco přes rok co jeden z mých nejlepších kamarádů spáchal sebevraždu. Jak špatně se asi člověk musí cítit, že mu přijde lepší potkat se s vlakem tváří v tvář...
V podstatě jsem šla na terapii z preventivních důvodů, nechtěla jsem testovat své limity, nechtěla jsem čekat až to bude vážnější. A za to rozhodnutí jsem opravdu vděčná, v mém životě to nebylo první setkání s psychologem/psychoterapií, ale tady jsem se cítila opravdu dobře a tak započala naše dvouletá spolupráce. Dva roky? Fakt že jo =) No taky jsem to čekala rychlejší, hlavně na začátku, ale o co déle to trvalo o to mi přišlo "stálejší", že to zlepšení je prostě dlouhodobé. Chvíli trvalo než jsem se "naladila" na to jak to v terapii a u Andrey chodí a pak už to šlo jak po másle =). Na začátku to ale byla opravdu dřina a často to bylo i dost bolestné. Jsem ale ráda, že jsem se nenechala ničím odradit a vydržela "až do konce" .. a teď je mi vlastně líto, že to končí....
A rada na závěr? (:D škoda, že teď nemůžu vidět Andreu jak se tváří :D, jestli to nevíte, tak psychoterapeuti nikdy neradí, aspoň ty dobrý prej ne, jo někdy Vás to bude štvát, ale je to tak ... ) Takže žádný rady, psala jsem to jen proto, abych případně inspirovala další lidi, kteří třeba taky váhají tak často jako já =) a zároveň protože si myslím, že co je a není "vážné" by si měl určit každý sám. Taky je to i poděkování Andree a obdiv, že to se mnou zvládala i v začátcích =).

Takže Andreo děkuji, jsem ráda, že jsem potkala právě Tebe a Vám všem ostatním (vážně jste to někdo dočetl až sem? =)) přeji hodně štěstí, smíchu, lásky, radosti, klidu, relaxace, slunce, života a taky hodně odhodlání na Vaší cestě za změnou.

Lenka

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Lenko, moc dekuji, pobavila jsem se i dojala...diky

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Mgr.Andrea Štanclová je úžasná a velmi lidská osoba.Která mi skutečně pomáhá a věřím,že to u mě není právě jednoduché.Děkuji jí.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Dobrý den Simono, děkuji za komentář a budu se na Vás těšit.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava Důvodem mé první návštěvy bylo to, že jsem si přála být "normální" - zapadnout

Na terapie k paní Adree chodím víc jak rok a dnes už vím, že jsem se snažila být a žít mezi rybami, když jsem vlastně pták (metafora). Takže už nechci být "normální", ale usiluji o to být sama sebou a být sama se sebou spokojená. Jde to ztuha, ale jde to. Je mi jasné, že bez Andrei bych se dál plácala na stejném místě a nežila, nýbrž jen přežívala. Svůj život jsem se snažila jen nějak "vydržet a přežít". Občas sice padám zpět do těchto stavů, ale frekvence se stále prodlužuje. Za to Jsem opravdu vděčná Andree, byť cesta naší spolupráce byla občas posetá i trním a různými překážkami. Tuto citlivou, intuitivní a empatickou profesionálku nelze než doporučit všem lidem, kteří se necítí právě šťastně.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Dobrý den Marcelo, to je překvapení, dekuji...Váš vlastní zážitek může být velmi důležitý pro ostatní... a jsem moc ráda, za to, že ho popisujete i s ne úplně příjemnými okamžiky, které k terapii stejně jako k životu patří... Vážím si toho...hezký den a těším se nashledanou

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava osobní psychoterapie

Dobrý den, ráda bych také sdílela svůj názor na paní psychoterapetku. Snad to někomu, kdo svého psychoteraputa teprve hledá, může pomoci při rozhodování. Paní Andreu mohu vřele doporučit. Je to citlivý, intuitivní člověk, který je v oboru na správném místě. Společně jsme několik prvních sezení pracovali na mém osobním psychoterapeutickém plánu. Na základě vyprávění vlastního příběhu, ale i pocitů a zážitků z aktuálního života, jsme pak jednotlivá témata probírali a prohlubovali až jsme se dostali k jádru věci (kde se tento program vzal, proč se mne drží, co mohu udělat pro to, abych se s ním vypořádala). Nevědomky jsme si postupem času začala být vlastním psychoterapeutem, což je mimochodem dle mého názoru cílem psychoterapie. Aktuálně se cítím silnější, samostatnější, více nad věcí. Samozřejmě stále padám do starých škodlivých programů, ale často jsem si to schopna uvědomit a situaci tak zvládat pro mne příjemněji. To všechno se odehrálo v celkem krátkém čase a pod profesionálním vedením paní psychoterapeutky. Takže, jak jsem psala na začátku, paní Andreu mohu s čistým svědomím doporučit všem, kteří stále hledají sami sebe. Katka R.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Dobrý den Katko, to je příjemné překvapení... mám radost, že jste si udělala čas a sdělila svoji zkušenost...věřím, že toto opravdu může inspirovat...a to není málo :)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

už asi rok mě trápí tinnitus, ale poslední cca 2 měsíce je to horší a horší. Mám noci, kdy se mi podaří naspat 4-5 hodin v kuse a pak se dá fungovat, ale těch je fakt málo. Mám pocit, že mě tinnitus ovlivňuje každým dnem víc a mám z toho deprese. Proto jsem se rozhodla vyhledat si nějakou pomoc. Moje otázka zní, zda jsou v Olomouckém kraji psychologové se zaměřením na tinnitus? A mám hledat psychologa nebo psychoterapeuta? Děkuji moc za odpověď.
Simona 26 let

Dobrý den Simono,
ráda bych Vás podpořila ve vyhledání vhodné psychoterapie naší zkušeností. S klientkou podobného věku a stejnými potížemi jsme pracovaly přibližně 8 měsíců, příznaky postupně slábly a zmizely. Lékař poté stáhl i diagnózu. Dejte si šanci. Zdravím Andrea Š.

Od 1. 11. 2023 se mění ceny u konzultací a terapií (1hodina, 60 minut):
- individuální (1 osoba) psychoterapeutická konzultace, poradenství, ...

Léčené nemoci

• Trauma