Klášterní 117/2, Liberec
Odborný kožní lékař (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Kaštanová 268, Třinec
Nemocnice Třinec (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Tak bud se musela hodně změnit nebo to není ta Dr.co o ní píšete, nepříjemná, a než jsem stačila vlízt do ordinace dostala jsem seřváno! ZLATÝ PAN DOKTOR JIROUDEK! !

moc hodna a prijemna vsem vrele doporucuji z pozdravem bilkova

Paní doktorku mohu vřele doporučit. I když jsem měla obavy z návštěvy kožního lékaře, tak okamžitě mé obavy rozptýlila a problém vyřešila. Vše mi podrobně vysvětlila a za její ochotu a lidský přístup má ode mne 100%.
Sestřička je také velice příjemná, takže příště jedině k paní doktorce..., s pozdravem Katka Kulová

Paní doktorka Dzanová mi sice moc nevyhovovala z profesionálního hlediska, ale byla alespoň milá. Paní doktorka Radoušová, která ji nyní zastupuje, už bohužel není ani milá. Na vyrážku po celém obličeji a otok očí, se kterým mě několikrát málem hospitalizovali, mi řekla, že to mám ze stresu, jelikož jsem stresový typ. Odběr postižené tkáně odmítla udělat, že to není třeba. Přitom se může jednat o velmi závažné onemocnění, ke kterému mám genetické dispozice.

Paní doktorka je nejen dobrá lékařka, ale také příjemný člověk. Prostě super a navíc, hezká mladá paní.

je dobrá a sympatická

No je strašně sexy. Chodím tam fakt rád, je to prostě luxusní mamina. A pomůže, vyzná se, prostě pecka.

Byla jsem u paní doktorky Dzanové poprvé a musím o ní říci jen to nejlepší. Milá, usměvavá, příjemná,ochotná, vše vysvětlí. Dlouho jsem se nesetkala s tak hodnou a profesinální lékařkou. Pokud bych měla další problém, půjdu k ní beze strachu.
Max. doporučuji. S.Č.

Paní doktorku mohu vřele doporučit.