Otázky a odpovědi

Hlavní 709/70A
    35301 Mariánské Lázně, karlovarský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Hodnocení pacientů:

• Setkání s panem doktorem,hlavně jeho vysoce odborná lékařská péče a přístup
    k pacietovi si zasluhuje mimořádné uznání
    J.B-ŽATEC-

• Dospěli jsme k cíli v léčbě patních ostruh.Byl jsem celkem 5x a z bolestí mě zůstalo tak 10 procent (občas).Jinak bez bolesti..Tímto VÁM PANE DOKTORE MOCKRÁT DĚKUJI a ostatním opravdu doporučuji...

• Sice mě nevyléčil,ale je to profesionál a je vidět,že se pacientem zabývá.Je velmi příjemný a je vidět,že opravdu tomu rozumí.Terapie rázovou vlnou bohužel nepomohla.Jinak vše OK.

• V pondělí 19.1.2009 jsem byl u doktora na první léčbě patních ostruh rázovou vlnou.Už se na to léčím tři roky ,ale výsledek nulový.Zde během jedné návštěvy, která trvala dohromady tak půl hodiny, se mi dostalo takové péče,o jaké se mi nezdálo.Doktor mě vyšetřil od hlavy až k té patě, byl velice příjemný a bylo vidět, že mu na mě jako na pacietovi záleží.A můžu říct, že hned první léčba mi ulevila od té největší bolesti,takže se těšim na další...Doktora doporučuji...