V Koutech 9, Benešov
MVDr. Alois Láznička

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: MVDr. Alois Láznička Jiný

Bohužel již není veterina Láznička tím, čím bývala. Nezkušení lékaři, kteří se neumí rozhodnout, chodí konzultovat s Dr. Lázničkou, který radí a ordinuje “na dálku” aniž by pacienta reálně viděl, jen říká mladé začínající lékárně, co má říct majiteli psa…, hrůza. To ze veterinář neumí poznat a rozlišit zadržený mléčný zub od trvalého mluví za vše. Jsou diagnózy a problémy u kterých je Dr. Láznička bezkonkurenční, kosti, klouby páteř, zuby neumí a ani jeho mladí kolegové…

Umístění: MVDr. Alois Láznička Jiný

Všichni byli vstřícní ochotni a přesto profesionální, šla jsem s pejskem na doporučení, objednali mne ve velmi krátké dobe,po zákroku -můj pejsek se dusil mi pan doktor vše vysvětlil řekl co a jak máme dělat. Můj pejsek konečně dobře dýchá a je zase nabitej energii. Tato klinika mne nadchla a velmi doporučuji zvířátka tu nejsou ve stresu a páníčci taky ne. Panu doktorovi a jeho týmu moc a moc děkuji a přeji spoustu spokojených klientů

Umístění: MVDr. Alois Láznička Jiný

Jsem moc vděčná panu doktory vzal nás i když je státní svátek a zachránil život mému dvou měsíčnímu štěňátku a vše my podrobně vysvětlil byl milí a nebyl ani trosku nepříjemný jsem strašně panu doktorovi vděčná

Umístění: MVDr. Alois Láznička Ošetření našich čivavek

Moc děkujeme za skvělý přístup a ošetření našich pejsků-Falca,Inny a Caspera,rovněž výborný personál. Brátovi

Umístění: MVDr. Alois Láznička indikace pro císařský řez u fenky

Velmi schopný lékař, už starší fence provedl císařský řez velmi šetrně, operační rána neskutečně malá (za svůj život jsem takovou viděla poprvé). Moc děkuji za fenku i štěňátka a ráda doporučuji!!

Umístění: MVDr. Alois Láznička Kočička

Pan doktor nám zachránil kočičku, kterou nám přejelo auto, je moc milý a hodný a hlavně ochotný řešit akutní případ i v 9 večer.Velice ho doporučuji.Katka

Umístění: MVDr. Alois Láznička

Nedá mi to a taky musím napsat o naší zkušenosti. Pan doktor nám zachránil našeho pejska. Vzal nás 25.prosince večer v den, kdy ani neordinoval a za necelý den nám z na umření vypadajícího pejska vrátil našeho starého, aktivního a zdravého pejska. Přišel na něco (nefungující štítná žláza), na co by náš ošetřující veterinář (i přes dobrou péči) neměl šanci bez testů přijít a o pejska bychom přišli.. Jsme mu strašně vděční a díky němu tu s námi náš pejsek bude třeba ještě několik dalších let.. :) Mohu jen a jen doporučit, taková profesionalita a vstřícnost se jen tak nevidí,

Umístění: MVDr. Alois Láznička nevolnost psa

Pan doktor Láznička je nejlepší veterinář kterého jsme doposavad navštívili. Chodíme k němu již několik let, jeho přístup k pejskům a páníčkům je velice srdečný a profesionální. Bohužel poslední zkušenosti jsou nepříjemné, pan doktor má ve své ordinaci začínající lékaře a přenechává jim své psí pacienty. Pokud budu chtít svého pejska nechat vyšetřit jiným lékařem, nebudu vážit cestu do Poříčí. Jarka

Umístění: MVDr. Alois Láznička operace psíka

Pan doktor je profík!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U nás zabodoval na 100% a dle recenzí nejen u nás. My bychom nechali vykastrovat shiba - inu s PP , tak nám to bylo doporučeno naším vetem. Termín byl dlouhodobý.
Pana Lázničku jsem oslovila v pátek navečer, ihned dostala termín a za 4 dny byl psík operován. Nejenže je pejsek v pořádku ale i k celkové kastraci se tento výborný vet postavil čelem a na jeho logické argumenty jsme souhlasili,aby operaci vedl dle vlastní úvahy.Vše dopadlo skvěle a pejsek již neví,že byl před pár dny operován:-) :-)
Děkujeme dotyčnému a ostatním vřele doporučujeme!.

Nejlepsi doktor a opravdu odbornik. Zachranil nam kocourk s mocovymi kameny kdy s prehledem sel do operace, kterou na jine k linice navic se strasnym pristupem odmitali a jen tahali penize. Panu doktorovi moc moc dekujeme a uz nechceme jinam :-)