Alois Láznička, veterinář Benešov

MVDr. Alois Láznička

Veterinář

40 názorů

Uložit


Adresa

V Koutech 9, Benešov
MVDr. Alois Láznička

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
40 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient
Umístění: MVDr. Alois Láznička Ošetření našich čivavek

Moc děkujeme za skvělý přístup a ošetření našich pejsků-Falca,Inny a Caspera,rovněž výborný personál. Brátovi


L
Ověřeny pacient
Umístění: MVDr. Alois Láznička indikace pro císařský řez u fenky

Velmi schopný lékař, už starší fence provedl císařský řez velmi šetrně, operační rána neskutečně malá (za svůj život jsem takovou viděla poprvé). Moc děkuji za fenku i štěňátka a ráda doporučuji!!


K
Ověřeny pacient
Umístění: MVDr. Alois Láznička Kočička

Pan doktor nám zachránil kočičku, kterou nám přejelo auto, je moc milý a hodný a hlavně ochotný řešit akutní případ i v 9 večer.Velice ho doporučuji.Katka


Ověřeny pacient
Umístění: MVDr. Alois Láznička

Nedá mi to a taky musím napsat o naší zkušenosti. Pan doktor nám zachránil našeho pejska. Vzal nás 25.prosince večer v den, kdy ani neordinoval a za necelý den nám z na umření vypadajícího pejska vrátil našeho starého, aktivního a zdravého pejska. Přišel na něco (nefungující štítná žláza), na co by náš ošetřující veterinář (i přes dobrou péči) neměl šanci bez testů přijít a o pejska bychom přišli.. Jsme mu strašně vděční a díky němu tu s námi náš pejsek bude třeba ještě několik dalších let.. :) Mohu jen a jen doporučit, taková profesionalita a vstřícnost se jen tak nevidí,


J
Ověřeny pacient
Umístění: MVDr. Alois Láznička nevolnost psa

Pan doktor Láznička je nejlepší veterinář kterého jsme doposavad navštívili. Chodíme k němu již několik let, jeho přístup k pejskům a páníčkům je velice srdečný a profesionální. Bohužel poslední zkušenosti jsou nepříjemné, pan doktor má ve své ordinaci začínající lékaře a přenechává jim své psí pacienty. Pokud budu chtít svého pejska nechat vyšetřit jiným lékařem, nebudu vážit cestu do Poříčí. Jarka


N
Ověřeny pacient
Umístění: MVDr. Alois Láznička operace psíka

Pan doktor je profík!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U nás zabodoval na 100% a dle recenzí nejen u nás. My bychom nechali vykastrovat shiba - inu s PP , tak nám to bylo doporučeno naším vetem. Termín byl dlouhodobý.
Pana Lázničku jsem oslovila v pátek navečer, ihned dostala termín a za 4 dny byl psík operován. Nejenže je pejsek v pořádku ale i k celkové kastraci se tento výborný vet postavil čelem a na jeho logické argumenty jsme souhlasili,aby operaci vedl dle vlastní úvahy.Vše dopadlo skvěle a pejsek již neví,že byl před pár dny operován:-) :-)
Děkujeme dotyčnému a ostatním vřele doporučujeme!.


L
Ověřeny pacient

Nejlepsi doktor a opravdu odbornik. Zachranil nam kocourk s mocovymi kameny kdy s prehledem sel do operace, kterou na jine k linice navic se strasnym pristupem odmitali a jen tahali penize. Panu doktorovi moc moc dekujeme a uz nechceme jinam :-)


Ověřeny pacient

Pan doktor je nejlepší na světě. Nedám na něj dopustit. Nejenže je veliký odborník, ale zároveň je vidět, že zvířátka opravdu miluje. V životě bych nešla k jinému lékaři i kdybych bydlela na konci světa. Vždy když k němu jdu, vím, že mému pejskovi pomůže..Je to vynikající lékař a vynikající člověk!!!!!


M
Ověřeny pacient

Zkušenost s panem doktorem. Druhý porod u něj a štěně opět nalokáno plodové vody, nevyčištěny dýchací cesty. No ani nebudu popisovat odbornost ošetření pupečních Šnůr a provedení císařského řezu. Co se týká březosti feny, a určení kdy je vhodný den. Tak vše ok. Ale následné ošetření štěňat velmi špatné. Pan Dr ani nepoznal plicní pneumonii a štěně mi vrátil domů, že se jen nemohlo vykadit. Druhý veterinář ihned ten samý den, jen dle poslechu plic zjistil problém. Štěně mi vrátil o 15 gramů s nižší váhou a totálně v pr.... Co se týká určení dne a následně problému v období březosti, myslím je opravdu dobrý. Ale k porodu u něj je lepší mít někoho odborného kdo dokáže řádně ošetřit štěňata.


M
Ověřeny pacient

Už nikdy více!! Byli jsme u Lázničky s akutním problémem s páteří. Pan doktor dal léky na bolest a poslal nás domů, bez předchozího vyšetření!! Upozorňovali jsme, že to bude páteř, že s ní má problémy od narození (jezevčík, 3roky). Ano, pejsek se odbolestnil, ale za dva dny situace ještě horší, kdy nemůže na nohy.. Jeli jsme na jinou veterinu do Benešova, tam zatím leží na kapačkách a čekáme co bude dál. Nechápu, jak může mít tak kladné hodnocení...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti