MVDr. Alois Láznička
V Koutech 9, Benešov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: MVDr. Alois Láznička Jiný

Kdysi vyhlasena klinika…za sebe uz nikdy vice. Muj pocit je ten, ze penize prevalcovaly vse ostatni. Bohuzel. Odnesl to jeden nemocny pejsek, ktery se diky tomu trapil vic nez bylo nutne. Takove konce nepreji nikomu. Hrozne zklamani z kliniky, nezajem, slecna recepcni rozhoduje o davkovani leku na bolest a zrejme nema vubec tuseni o skutecnem stavu a jako zaver telefonat s vysledky z laboratore a dotazem “jak se pejsek ma”, kdyz pan doktor byl uz pred 2 tydny informovan o nutnosti uspani. Neskutecny pristup, opravdu nepreji nikomu a uz tam nikdy pomoc hledat nebudu.

Umístění: MVDr. Alois Láznička Jiný

Bohužel již není veterina Láznička tím, čím bývala. Nezkušení lékaři, kteří se neumí rozhodnout, chodí konzultovat s Dr. Lázničkou, který radí a ordinuje “na dálku” aniž by pacienta reálně viděl, jen říká mladé začínající lékárně, co má říct majiteli psa…, hrůza. To ze veterinář neumí poznat a rozlišit zadržený mléčný zub od trvalého mluví za vše. Jsou diagnózy a problémy u kterých je Dr. Láznička bezkonkurenční, kosti, klouby páteř, zuby neumí a ani jeho mladí kolegové…

Umístění: MVDr. Alois Láznička Jiný

Všichni byli vstřícní ochotni a přesto profesionální, šla jsem s pejskem na doporučení, objednali mne ve velmi krátké dobe,po zákroku -můj pejsek se dusil mi pan doktor vše vysvětlil řekl co a jak máme dělat. Můj pejsek konečně dobře dýchá a je zase nabitej energii. Tato klinika mne nadchla a velmi doporučuji zvířátka tu nejsou ve stresu a páníčci taky ne. Panu doktorovi a jeho týmu moc a moc děkuji a přeji spoustu spokojených klientů

Umístění: MVDr. Alois Láznička Jiný

Jsem moc vděčná panu doktory vzal nás i když je státní svátek a zachránil život mému dvou měsíčnímu štěňátku a vše my podrobně vysvětlil byl milí a nebyl ani trosku nepříjemný jsem strašně panu doktorovi vděčná

Umístění: MVDr. Alois Láznička Ošetření našich čivavek

Moc děkujeme za skvělý přístup a ošetření našich pejsků-Falca,Inny a Caspera,rovněž výborný personál. Brátovi

Umístění: MVDr. Alois Láznička indikace pro císařský řez u fenky

Velmi schopný lékař, už starší fence provedl císařský řez velmi šetrně, operační rána neskutečně malá (za svůj život jsem takovou viděla poprvé). Moc děkuji za fenku i štěňátka a ráda doporučuji!!

Umístění: MVDr. Alois Láznička Kočička

Pan doktor nám zachránil kočičku, kterou nám přejelo auto, je moc milý a hodný a hlavně ochotný řešit akutní případ i v 9 večer.Velice ho doporučuji.Katka

Umístění: MVDr. Alois Láznička

Nedá mi to a taky musím napsat o naší zkušenosti. Pan doktor nám zachránil našeho pejska. Vzal nás 25.prosince večer v den, kdy ani neordinoval a za necelý den nám z na umření vypadajícího pejska vrátil našeho starého, aktivního a zdravého pejska. Přišel na něco (nefungující štítná žláza), na co by náš ošetřující veterinář (i přes dobrou péči) neměl šanci bez testů přijít a o pejska bychom přišli.. Jsme mu strašně vděční a díky němu tu s námi náš pejsek bude třeba ještě několik dalších let.. :) Mohu jen a jen doporučit, taková profesionalita a vstřícnost se jen tak nevidí,

Umístění: MVDr. Alois Láznička nevolnost psa

Pan doktor Láznička je nejlepší veterinář kterého jsme doposavad navštívili. Chodíme k němu již několik let, jeho přístup k pejskům a páníčkům je velice srdečný a profesionální. Bohužel poslední zkušenosti jsou nepříjemné, pan doktor má ve své ordinaci začínající lékaře a přenechává jim své psí pacienty. Pokud budu chtít svého pejska nechat vyšetřit jiným lékařem, nebudu vážit cestu do Poříčí. Jarka

Umístění: MVDr. Alois Láznička operace psíka

Pan doktor je profík!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U nás zabodoval na 100% a dle recenzí nejen u nás. My bychom nechali vykastrovat shiba - inu s PP , tak nám to bylo doporučeno naším vetem. Termín byl dlouhodobý.
Pana Lázničku jsem oslovila v pátek navečer, ihned dostala termín a za 4 dny byl psík operován. Nejenže je pejsek v pořádku ale i k celkové kastraci se tento výborný vet postavil čelem a na jeho logické argumenty jsme souhlasili,aby operaci vedl dle vlastní úvahy.Vše dopadlo skvěle a pejsek již neví,že byl před pár dny operován:-) :-)
Děkujeme dotyčnému a ostatním vřele doporučujeme!.